Pedallarken dinlediğiniz müzikler?

cthulhucc

Üye
Tepki
0
Bisiklette yolculuk müzikleri öneririm tavsiye edebileceğim gruplar;
Metallica
Lynrd Sknyrd
Motley Crue eğer bunları bepenirsen daha tavsiye ederim özellikle metallicadan turn the page bu şarkıyı dinle.

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Tüm "New World Disorder" soundtrack'leri Mp3 player'ımda mevcut....
Zaten bisiklet için gaz olanı seçmiş adamlar;)...

Bunun dışında son favorim Eskidende çok sevdiğim, ama bisiklette çok gaz olduğunu yeni farkettiğim, rahmetli Yavuz Çetin'den Cherokee ;)

kolaj

Üye
Tepki
4
herkese selam
sanirim soru su sekilde sorulmaliydi: hangi muzik turunden hoslanirsiniz. cunku cevaplar o sekilde gelmis.
ben bu konuda biraz eski kafali olmak taraftariyim. trafik olmayan yerlerde dagda bayirda kirda vs. muzik belki ama trafikte dinlenmemeli bana kalirsa. ilk olarak iki seyi bir arada yaptigimiz icin belli bir zaman sonra direkt olarak algilayamadigimiz muzik bizi yoracak ve trafikteki dikkatimizi dagitacaktir.

soylediklerim pek hosunuza gitmeyebilir. biraz trafik dersi gibi oldu. ama birbirimizin hayatini tehlikeye atmamaliyiz diye dusunuyorum.
sevgiler.........

• Beğen
Tepkiler: halp

cin-31can

Üye
Tepki
2
Bisiklete binerken genelikle oyun havaları dinlerim.İnsanın içi kıpır kıpır ediyo

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
ben türkçe rap dinlerim genelde hatta genelde değil sürekli dinlerim çok hoşuma ğidiyo tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: RaPPeRofKEL

poibra

Üye
Tepki
19
@Alican

Evet ya kesinlikle katılıyorum. Ama onları dinlerken gaza gelip kafayı gözü yarmak da var :D

wildcraft

Üye
Tepki
8
açtım winamp'ı ordaki sarkıları yazayım barii:D:D

atb -extacy
cof -nymphetamine
cranberries -ode to my family
dido -hunter
tiesto -he's a pirate
enya -caribbean blue
gladiator -main theme((soundtrack))
blink 182 -what's my age again?
lost prophets -wake up
tok -footprints

tabii kii "rocky" nin film müziği ""kaplanın gözü"":D

Not::bu mzüklerin farklı dallardan seçilmesinin sebebi siz arkadaslarımın bana laf atmasını saglamaktır:D:D:D

evilmentat

Üye
Tepki
2
Kimse yazmamış sanırım ya da gözümden kaçtı ama araba sürerken ibre sürekli sağa kaydığı için bisiklet sürerken de korn dinlersem pedallar daha çok çevrilecek:)tabi kornun yanında linkin park,rammstein,story of the year dinlenilebilir bunlara ek olarak izmirli grup makina da çok sağlam ama sahil kenarında sabah sabah geziosam portishead uyuklamam aksine gözlerimd açılır:)

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
eğer hareket yapıyosan cılgın bir sekilde bisiklete biniosan tekno dinle uzun yol yapıyosan soft müzik yani akıcı slow müzik canın sıkkın vede kız arkadasın yoksa yada kız arkadasın dan ayrıldıysan arabesk dinle harika oluyor benden tavsiye

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
linikn park başta
kulağıma çok hoş gelior cranberries fln...

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
ben su tur muzık dınle dıyen arkaslara katılmıyorum. soyle katılmıyorum bence ınsan ruh halıne gore muzık dınler mesela sabah enerjıksındır metal dınlemek ıstersın ayılmak için aksam içinse metal dınlemek tam bı ıskencedır bence

ama bence en onemlısı yerle sadece 5-10 cm2lık alanda temas ederken:D muzık dınlemeyelım. şahsen cıkmadan once hareketlı parcalar dınlıyorum GENELDE

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Bana göre yalnız olduğunuzdan emin olmadığınız sürece kısık dinlenmeli.. Tempo yapacak arkadaşlar kopartıcı diye tabir ettiğimiz içinizi kıpırdatan birşeyler yapma isteği uyandıran müzikler dinlemeliler.. Bu genellikle rock olur kişiye göre değişir.. Eğer acelen yoksa ve zevk alacaksan tam anlamıyla hafif müzik dinle rahatlatıcı bir ses arkada güzel bir akor pedal ile birleşirse ortaya zevk çıkar

Ben Linkin Park, Avril(son albümü hariç :boese157: ), Flyleaf, HIM, Nirvana öneririm rahatlıkla dinleyiniz :)

Türkçe isterseniz Mor & Ötesi, Manga, duman...

tabi bunların hepsi mp3 e sığmıyor o ayrı konu :rolleyes:

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
şimdilik kontrolümü arttırma aşamasında olduğumdan trafik uygunsa tek kulaklıkla dinliyorum

Iron maiden, nightwish, linkin park, ozzy, g'nr, leonard cohen, meatloaf, rammstein, haggard, manga&vega

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Asla mp3 dinlemem.Zaten rüzgar sesi arabaların sesini duymama engel oluyo bide müzik asla !!

Evde gece saatlerine kadar hip hop'umu dinler şarjımı olurum :D