ON * ONE Titanium Handcrafted by Van Nicholas

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.813
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez abi eline koluna sağlık ,harika bir çalışma olmuş. Bu başlığı sırf sırasıyla @MakRo ve @Süper Dede takibimde olduğu için baktım. Gördüm başlığı fakat adına uyuz oldum ,oralıda olmadm. Nedir ne değildir merak bile etmedim.
İçerik güzelmiş ,Murat aga döktürmüşsün yine. Çok uzaktasın ecimcik yakın olsan ,titanyum tecrübesini denemiş olurduk.
Dağ bisikleti deyince akan sular durmaz :) daha da çağlar akar.
Forumda boş boş muhabetler yapilinca bazilari " of yaa bu forum iyice civitti, adam gibi bisiklet konulari yok artik " falan diyorlar. Ama ne ilginc ki boyle bir ozel mtb toplaniyor 2-3 kisi merak edip , zahmet edip konuya yaziyor. Inanin anlamiyorum insanlari ben.
@Murat Cömez Abi bu arada bir çok insan titanyum kadrolarin kullanimini ve sürüş hissiyatini merak eder. Bununla en azindan bir 100 km gibi orman ve offroad turu atip , kadronun genel sürüş karakteristigini paylasirsan cok iyi olur :)
Başkan ne fırçalıyon bizi ,kuşburnu,domates,salça her türlü tarım işinden anca bir göz atabiliyorum foruma. Hem bilmiyormusun söz konusu @Murat Cömez ve bisiklet üzerine çalışma olunca çoğu ya fesatlıktan kedinin ciğere baktığı gibi bakar bir şey demeden uzayıp gider. Diğer bir çoğunluğu da bakar geçer sadece. Bu bisikleti çarpmayı çok isterdim.:koptum:
Uzatmayım tekrar hayırlı olsun . Allah tekerine taş değdirmesin.

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.470
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sen alamanyada yaşayıpta sempati duyduğum üç beş kişiden yok yok hatta nadirattan birisin sayın çömez. Bak bunun kıymetini bil.

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.917
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Harika olmuş usta. Eline sağlık. 👏👏👏👏👏
Türkiye'de çoğu yol bisikleti 9 kilonun altında değil. Hatta 9 kiloya karbon yol bisikletleri satılıyor. Titanyum ülkemizde pek bilinen bir kadro malzemesi türü değil.
Kişiye özel kadro yapan birkaç usta ve onların müşterileri dışında kullanan görmedim.
Sürüş hissi nedir, ben de merak ediyorum.

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Türkiye'de çoğu yol bisikleti 9 kilonun altında değil. Hatta 9 kiloya karbon yol bisikletleri satılıyor. Titanyum ülkemizde pek bilinen bir kadro malzemesi türü değil.
Kişiye özel kadro yapan birkaç usta ve onların müşterileri dışında kullanan görmedim.
@Ali Kılıç 35.5 Abi soulrider diye bir marka var titanyum kadro yapan türkiyede oda baya pahalı gibi sadece boş kadro 6 bin lerden başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam.

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
591
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
@Murat Cömez yine nefis bir parçayla gözlerimize bayram ettirdiniz. Emeğinize sağlık.
90'lı yıllarda İstanbul'daki bir bisikletçinin vitrinini süsleyen GT titanium kadro geldi aklıma.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.192
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@Ali Kılıç 35.5 Abi soulrider diye bir marka var titanyum kadro yapan türkiyede oda baya pahalı gibi sadece boş kadro 6 bin lerden başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam.
Avrupa'da kişiye özel çelik ve titanyum seçenekler içinde en uygun fiyatlı üretimi yapıyor bu arada Soulrider. Yurt dışında çok acaip rakamlara çıkıyor bu işler.
Bu arada kadro şahane duruyor @Murat Cömez Ufak bir müdahale ile kablolar içeri alınsa hoş olurmuş. Özellikle arkaya giden beyaz kablo o güzelim arka çatalı baltalamış resmen.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.121
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
murat bey kadro güzel olmuş elinize sağlık..

6000 TL titanıum kadro için de pahalı mı diyorsunuz :) o zaman size allez sprint verelim alü kadro.

(link)

6000 TL = 800$

yada merlinde yer alan 3 adet titanıum kadro fiyatını yollayayım.

(link)

titanıum is real :)

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@srdrmrs Pahalı diyen benim hatta pahalı demedim. @BerkEvren Titanyum fiyatları hakkında bilgim olmadığı için pahalı gibi dedim. Markayı felan kötülemek için yazmadım bu arada ürünlerini takip ediyorum çok güzel bisikletler var.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.908
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Elinize, emeginize saglik, kesenize bereket :)
Cok guzel olmuş, sayenizde titanyum kadroya dokunmuş gibi hissetme şansı bulduk :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.276
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Şiir gibi. Elinize sağlık 👏🏻👏🏻👏🏻
On numara beş yıldız, tekerinize taş değmesin, keyifle kazasız belasız binesiniz...
@Murat Cömez yine nefis bir parçayla gözlerimize bayram ettirdiniz. Emeğinize sağlık.
90'lı yıllarda İstanbul'daki bir bisikletçinin vitrinini süsleyen GT titanium kadro geldi aklıma.:harika::harika:
murat bey kadro güzel olmuş elinize sağlık..
titanıum is real :)
Elinize, emeginize saglik, kesenize bereket :)
Cok guzel olmuş, sayenizde titanyum kadroya dokunmuş gibi hissetme şansı bulduk :)
Arkadaslar güzel yorumlariniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. :) :harika:

Avrupa'da kişiye özel çelik ve titanyum seçenekler içinde en uygun fiyatlı üretimi yapıyor bu arada Soulrider. Yurt dışında çok acaip rakamlara çıkıyor bu işler.
Bu arada kadro şahane duruyor @Murat Cömez Ufak bir müdahale ile kablolar içeri alınsa hoş olurmuş. Özellikle arkaya giden beyaz kablo o güzelim arka çatalı baltalamış resmen.
Tesekkürler, kadroyu delme hakkinda ben biraz titizim orjinaligini bozmak istemem ama görüntüyü bozduguna dahil size kesinlikle katiliyorum ve cözümünü delmeden buldum. Nokonun inci tanelerini titaniyum renginde aldim ve ayrica stoper adaptörleri, böylelikle hem üst borunun hemde arka cataldan komple gecmeyecek.
Titanium satis fiyatlarinin avrupada asiri pahali oldugunu yine size katiliyorum, bu kadro 2016 senesinde 2499€ dan satilmis.

Güzel ve nazik yorumunuz icin tekrar tesekür ederim.

Biladerin mario kaldato icin. Sevgi için baris icin :D
Orhan babanin sözlerini buraya yazip duygu sömürgüsü yapma. :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

İnsanlık için? o_O
Böyle yazarsaniz tabiki düsünürüm.

@Murat Cömez abi eline koluna sağlık ,harika bir çalışma olmuş. Bu başlığı sırf sırasıyla @MakRo ve @Süper Dede takibimde olduğu için baktım. Gördüm başlığı fakat adına uyuz oldum ,oralıda olmadm. Nedir ne değildir merak bile etmedim.
İçerik güzelmiş ,Murat aga döktürmüşsün yine. Çok uzaktasın ecimcik yakın olsan ,titanyum tecrübesini denemiş olurduk.
Dağ bisikleti deyince akan sular durmaz :) daha da çağlar akar.

Başkan ne fırçalıyon bizi ,kuşburnu,domates,salça her türlü tarım işinden anca bir göz atabiliyorum foruma. Hem bilmiyormusun söz konusu @Murat Cömez ve bisiklet üzerine çalışma olunca çoğu ya fesatlıktan kedinin ciğere baktığı gibi bakar bir şey demeden uzayıp gider. Diğer bir çoğunluğu da bakar geçer sadece. Bu bisikleti çarpmayı çok isterdim.:koptum:
Uzatmayım tekrar hayırlı olsun . Allah tekerine taş değdirmesin.
Öncelikle güzel yorumun icin tesekkürler necmeddin. Basligin neyi hosuna gitmedi, bir tuaflik varsa degistirelim. Insan hic merak etmese sirf Titaniyum yazisini merak eder yine bakar.:komik::komik:
@mariokaldato baskan fircalamiyor sadece ivir zivir iceren konular rabet görürken forumda okadar bisiklet hakkindaki konular rabet görmüyor ona sinirleniyor.

Sen alamanyada yaşayıpta sempati duyduğum üç beş kişiden yok yok hatta nadirattan birisin sayın çömez. Bak bunun kıymetini bil.
Samimi söyleyerek tek kelime ile "bilmukabele"

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.813
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez abi başlıklar biraz Türkçe olmayınca dikkatimi çekmiyor. İlk etapta ilgisiz kalıyorum. Bir kaç tur dönüp dolaşırsa bir bakayım diyorum.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaslar güzel yorumlariniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. :) :harika:

Tesekkürler, kadroyu delme hakkinda ben biraz titizim orjinaligini bozmak istemem ama görüntüyü bozduguna dahil size kesinlikle katiliyorum ve cözümünü delmeden buldum. Nokonun inci tanelerini titaniyum renginde aldim ve ayrica stoper adaptörleri, böylelikle hem üst borunun hemde arka cataldan komple gecmeyecek.
Titanium satis fiyatlarinin avrupada asiri pahali oldugunu yine size katiliyorum, bu kadro 2016 senesinde 2499€ dan satilmis.

Güzel ve nazik yorumunuz icin tekrar tesekür ederim.

Orhan babanin sözlerini buraya yazip duygu sömürgüsü yapma. :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

Böyle yazarsaniz tabiki düsünürüm.

Öncelikle güzel yorumun icin tesekkürler necmeddin. Basligin neyi hosuna gitmedi, bir tuaflik varsa degistirelim. Insan hic merak etmese sirf Titaniyum yazisini merak eder yine bakar.:komik::komik:
@mariokaldato baskan fircalamiyor sadece ivir zivir iceren konular rabet görürken forumda okadar bisiklet hakkindaki konular rabet görmüyor ona sinirleniyor.

Samimi söyleyerek tek kelime ile "bilmukabele"
Ilk firsatta test bekliyorum abi. Belki köylerden geze geze turumuzuda inşallah bununla yapalım 💖💖💖

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.276
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat Cömez abi başlıklar biraz Türkçe olmayınca dikkatimi çekmiyor. İlk etapta ilgisiz kalıyorum. Bir kaç tur dönüp dolaşırsa bir bakayım diyorum.
Eger gercekten bisiklet hobisine gönül verdiysen yabanci isimli bisikletle ilgili basliklarada bakmani tavsiye ederim. Sonucta burasi bisiklet forumu, sadece Kron, sedano salcano vs. türkiye markalari icin acilmis bir forum degil. :)

Ilk firsatta test bekliyorum abi. Belki köylerden geze geze turumuzuda inşallah bununla yapalım 💖💖💖
Bakalim Cumhur, bisiklet bi tam anlamiyla bitsinde ondan sonra. Degisecek cok sey var yani kendi yilina ait olan parcalar takilacak.

slckats

Forum Bağımlısı
Tepki
1.140
İsim
Selçuk Atış
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Cyclocross
@Murat Cömez abi çok güzel olmuş. Eline emeğine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

Alâiye

Aktif Üye
Tepki
435
İsim
ERATT
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tek kelimeyle harika olmuş 👍 İnsan arazideki halini de görmek istiyor tabi 😊

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

five

Part time turcu
Tepki
3.986
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez güle güle kullanın. Kazasız belasız. Çok güzel görünüyor. Siz de hakkını vererek toplamışsınız.

"Titanyumun tadı başka" deyip gizemi devam ettireyim. :)

Selamlar

five

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81