ng 650 suluk takma yeri

Tepki
14
Bence ya plastik kelepçe yada boru kelepçesi kullan en iyisi :) Hiç deldirtme kadron orjinal haliyle kalsın,hem çok riskli..

Scudo
Tepki
17
Bisiklet
Salcano
benim de salcano bu model,ben de göremedim suluk yeri..cırt cırt iyi seçim bence..ama sanırım bayaa kalın bi cırt olması lazım

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
Arkadaşlar ben benim NG650'me cırt cırt'la yaptım. Bakın bakalım beyenecek misiniz ? :)

(link)

(link)

Kelepçelerin o devamını neden kesmedin diye sorarsanız eğer kelepçe açılırsa çekmek için biraz mesafe bırakıyım dedim. Nolur nolmaz :)

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
kötü durmuyor. ben beğendim açıkçası. kendim de böyle yapmayı düşünüyorum. pompayı da aynı şekiilde mi bağladınız? net gözükmüyor da.

İlker Eren

Aktif Üye
Tepki
52
Kadroda delik açarken dikkat edin. Eğer delikler mükemmel daire / oval formunda olmaz ve köşe içerirse buralarda stres yoğunlaşıyor. Bu noktalardan kadronuz kırılabilir.

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Kotu durmuyor bence ama tavsiyem eger canta vb tasiyorsaniz cirt cirt bulundurun yaninizda ben kadroya bagladigim cantada o cirt cirtlardan bulunduruyorum hayat kurtario bazen=) peki omer ozen hocam sabit duruyor mu nasil, ben astro kullaniyorum ama kadronun en altina bitane daha suluk takmak istiyorum en alta yola bakan kismina ,oynama fln var mi hic ?

Samet06

Üye
Tepki
8
Aynı model bendede var bende var orda 2 adet kılavuz çekilmiş delik.