ng 650 suluk takma yeri

Scudo

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
hırdavatcıdan hortum kelepçesi al kadroya suluk kafesi içinden geçeçek sekilde monte et :) yani vidasını sık kelepçe hem kadroyu hem de kafesi sıkacak yani kolay gelsn...

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Bazı arkadaşlar kadroya delik açarak yapıyorlar.Ben plastik kelepçe kullanarak monte etmeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: ömer köse

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Doğrudur birkaç arkadaş daha suluk deliklerinin olmadığını söylemişlerdi. Düzgün bir Salcano servisiyle görüşüp ürünün garantisini bozmayacaksa (!) suluk için delik deldirebilirsin. Fakat garantiyi bozar derlerse uzak dur, kelepçeyle veya cırt cırt tarzı birşeyle çözebilirsin sanırım bu sorunu.

• Beğen

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
bi arkadaşımın salcano kadrosunu delerken kadroyu catlattı ve garanti dışı kaldı haberin olsun

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Hiç delmemek lazım :) Beton bir duvara bile delik açıldığında duvarın yük taşıma kapasitesini azaltmış olursunuz :)

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
bende ng650(kırmızı-beyaz) var. onunla 1000 km'nin üstünde yol yaptım. resmimdede var zaten. (resim baya eski ama olsun :D ) bende yaşadım senin sorununu. ancak deldirmek çok riskli bir iş. ben aldım hırdavatçıdan beyaz cırt kelepçeden. suluk takma kafesini kadroya sabitledim. nereye girersem giriyim nereden çıkarsam çıkıyım hiç bir sorun olmuyor. eskiden sele arkası suluk taşıma kullanmıştım. onuda ayağını atarken hem çarpıyor hemde çok dayanıksız oluyor. :( benim çukura girince kırılmıştı. yani tavsiyem kadronu deldirme. cırt cırt'la hallet. hiçde dayanıksız falan olmuyor. sen dediğimi yap ama tabi kelepçeleride sağlam monteliyeceksin. öle dandik sabitlersen tabi tutmaz :) :)

teşekkürler...

• Beğen

Baga

Üye
Tepki
30
evet hortum kelepçesi süper iş görüyor... tabi işlevselliğe bakılırsa :)