Mutlu son...Miwok'um ve Ben : )

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Işıl ışıl bir renk, adeta yanıyor ve yakıyor...
Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Quadratum

Quadratum

Üye
Tepki
48
Çok teşekkür ederim. Akşam güneşi vurunca daha bi civcivli oldu kırmızının rengi galiba :D

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bir seçim olmuş. Hayırlı olsun, keyifle kullanmanızı dilerim. Fotoğraflar çok demişsiniz. Ben biraz daha olsaydı diye içimden geçirdim :)

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
Çok teşekkürler : ) Zaten fazla da fotoğraf çekemedim, dışarıdan bakınca deli gibi görünüyor insan çünkü :D:D

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
Whistle güzel bir giriş yaptı türkiye pazarına, hem fiyat kalite dengesiyle hemde kadroların şıklığıyla.

İyi bir tercih olmuş hayırlı olsun bisikletınız güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
Vaay demek hatırladınız :D Evet sınırları zorladım biraz ama iyi de oldu. Çok teşekkürler :)

Volkan ULUÇ

Aktif Üye
Tepki
91
Hayırlı olsun ben de geçen iki hafta önce sizin gibi kararsız kalmış ve sonunda Whistle 1052 V siyah M modelini almıştım. Gerçekten güzel bir model. Güle güle kullanın.
Dikkat ettim de tchibo km saati almışsınız. Üründen memnun musunuz? Ben çok ciddi sorunlar yaşadım ayrıca ne kadar ücret ödediğinizi sorabilir miyim Km saati için.
Selamlar.

Quadratum

Üye
Tepki
48
@Volkan ULUÇ
Teşekkür ederim öncelikle, siz de güle güle kullanın Whistle'ınızı.

Km. saatiyle ilgili henüz bir sıkıntı yok ama daha bir kez bindim bisiklete : ) Çok da çözmeye fırsatım olmadı. Ben Sigma 506 alacaktım, yetkili arkadaş bunun daha iyi olduğunu söyledi, bunu tercih ettim kablosuz filan diye. 50 tl fiyatı bu arada.

Siz ne gibi sorunlar yaşadınız tchiboyla ilgili?

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Bisikletini iyi günlerde kullan...

Tchibo km saati ile ilgili aşağıdaki linklere bakabilirsin...50 tl de oldukça fazla bir fiyat maalesef.Aynı model olmayabilir ancak imkan varsa,aldığın yerden başka bir marka ile değiştirsen daha iyi olur diye düşünüyorum...
(link)
Bu da eski bir link:
(link)

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
Teşekkürler Sedat Abi, ben de tam o linke bakıyordum. Pişman oldum şimdi ya, hem de pahalıya almışım : /