Mutlu son...Miwok'um ve Ben : )

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Gidip,konuş ve değiştir muhakkak...

Not:Geçenlerde forumdan bir başka arkadaşa bisikleti satan mağaza, "60 tl" 'ye satmış aynı saati...((link))

• Beğen
Tepkiler: Quadratum
Scudo

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun rengi yakıyor ortalığı güle güle kulanmanızı dilerim.

• Beğen

Volkan ULUÇ

Aktif Üye
Tepki
91
Arkadaş gerekli linki vermiş. Olmadık sorunlar yaşadım. Resmi sitesinde fiyatı 30 TL bile değilken 60 TL ye aldık ve şimdi elimzide kaldı. Bozulana kadar kullanacağım yada gidip sigma modelini alacağım. Sizin gibi bende sigma modelini aldım hatta taktırdım bisiklete diğer eleman gelip abi bunu al bu çok iyi dedi bizde hadi baklaım öyle olsun dedik hay demez olaydım. :D
Bisikletiniz için tekrar hayırlı olsun. gerçekten kullanışlı bir bisiklettir.

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
Evet gördüm Volkan. Haftasonu gidip değiştireceğim ben de. Farı da yanlış vermiş zaten, kelepçesi uymuyor gidona, onu da değiştireceğim. Karambole geldi aksesuarlar, biraz dikkat etmek lazımmış, geç farkettim : )

Teşekkürler.

Negro

Üye
Tepki
30
Kadro çok güzel görünüyor.Sanırım 16" değil mi?

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
bu sabah bir eşinide sirkecide bir bisikletcide gordum mtb den pek anlamam fakat görsel açıdan çok doyurucu bır bısıklet

kazasız belasız bol pedallamalar

• Beğen

ibrahim ALBAY

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Giant
Bir Bisiklete yakısıcak 2 renk KIRMIZI BEYAZ güzel bisiklet hayırlı olsun

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
@Volkan ULUÇ
Bu arada km. saatini değiştirmek için gittim (birkaç şey daha vardı halletmem gereken) ama değiştirmediler. Yok açılmış, kullanmışım, başkasına satamazmış vs.. Üstelemedim. Zaten ilgisizler, sadece ürünü satma odaklı iş yapıyorlar. Bisikletle ilgili bir sıkıntım yok ama aksesuarları oradan aldığım bir kez daha pişman oldum.

Bu da bana ders oldu. Km. saatini de bozulana kadar kullanacağız artık, napalım :)

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@Gamze Üstünlü

km saatı kutusu duruyormu birde nereden aldıgını ogrenebılırmıyım sirkeci diye tahmın edıyorum dogrumudur gamze

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@Gamze Üstünlü

o saatten bendede var baz telefon arama gıbı cekım alanlarına takılmadıgın muddetce sıkıntısı yok max speed her daım yuksek yanlıs avarage speed dogru km ölçeleri dogru calısıyor bizzat denenmıstır kıtapcıktakı kullanm klavuzu dogru uygulandıgı takdırde az sorunla calısıyor ondan daha beter km saatlerı mevcuttur .ne kadara verdıler sana biraz sert yapıp en azından baska seylerle takas ettırmeyı dene iç lastik dıs lastık gıbı emin parcalarla mesela

• Beğen

Quadratum

Üye
Tepki
48
@serdar canıbeyaz
Yok bir daha gidip 2 saat dert anlatmak istemiyorum. Kullanabildiğim kadar kullanacağım. 50 tl'ye sattı, benim kızdığım o. Aynı ürün forumdan baktım 27 tl filanmış fiyatı.

Neyse geçti artık.. Teşekkürler : )

• Beğen
Tepkiler: serdar canıbeyaz

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@Gamze Üstünlü

aklında olsun sırkecıden bır urun baktıgında tum dukkanlara sor eger bırı pahalı derse burda bu fıyat dedıler de nakıtte her daım pazarlık yap örnek ileri bisiklette yol bisikleti iç lastik 10 lira aynı marka yanındakı dukkanda 15 lıra

• Beğen