Merlin Cycles

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
221
@Tolga Çelebi

Ekleme iyi oldu. Gümrüğe takılma konusunda tedirginlik yaşayanlar için "sıkıntı yok, ekstra ödeme yapıp ürününü teslim alabiliyorsun" babında yazarken atlamışım.:harika:

Scudo

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.806
Bisiklet
Scott
Funkier 10 tayt aldım, dün elime geçti. Ürün MERLIN tarafından 4gün içinde gönderildi İstanbuldan mersine yaklaşık 8günde geldi PTT yi tebrik ediyorum. Sevgiyle kucaklıyorum.
Tayt süpermiş, tavsiye ediyorum chain reationda da var ama MERLIN den daha ucuza geldi.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.806
Bisiklet
Scott
@Erdal YILMAZ Sayenizde Funkier panel 10 gibi süper bir tayt ım oldu. Teşekkür etmek istedim.
Bir şey daha sormak istiyorum eğer zahmet vermeyeceksem tabi ki...
Uzun tayt için tavsiyeniz var mıdır? amaç sadece soğuk havalar mıdır? askılı olanlar terletmiyor mu?

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
acaba 420tl tutan aynakol siparisi versem gumruge takilir mi?

B

BF Okuru

Misafir
@mekolac Neyi 28'e aldınız tam anlamadım?
Euro ise aynı benim verdiğim fiyata geliyor:
28×2=56 euro +14 euro kargo =70 euro

70euro x 3.00 euro/tl = 210 tl gibi ;)
Bende bike-componentsden aldım bu arada :) Ama bilmediğim başka bir indirim olduysa bişey diyemem

mekolac

Aktif Üye
Tepki
103
@BF Okuru çifti 28 e geldi ben aldığımda. Ama şu katlanan lastik muhabbeti varya onlara hiç dikkat etmedim en ucuzunu aldım

B

BF Okuru

Misafir
@mekolac Belki ondan olabilir bilemedim :) benim aldıklarım schwalbe marathon plus tour 28 inch lik olanlar, eğer indirime falan denk geldiyse hakikatten çok iyi fiyat

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.499
İsim
Yusuf
@alper 76
Abi çinden 3 günde geliyor istanbula, birde istanbuldan mersine gelmesini bekliyoruz. Üstüne posta kutusuna bırakıp kaçıyorlar 2. kez oldu bu. Bozdular işleri önceden böyle değildi

• Beğen
Tepkiler: alper 76

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.806
Bisiklet
Scott
@Yusuf !!WOW!! Yusuf dostum garanti bir adres vermelisin, evde kesi biri olmalı. Adamlar zaten getirmek istemiyorlar
Ben bakkal abi ile anlaştım kargolarımı ona gönderiyorum, eve çıakrken de ugrayıp alıyorum sağolsun 10 numara arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.499
İsim
Yusuf
@alper 76
Yok abi evdeydim. Zile basıp, "aşağı bıraktım" diyip kaçıyorlar. Teslimat kağıdını kendi imzalıyor diye dava da açılabilir herhalde ?

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.806
Bisiklet
Scott
Tam olarak ne yapılabilir bilmiyorum ama şikayet etsen öttürürler... Şöyle söyleyeyim internetten takip ediliyorlar ve belli bir süreyi aşmamaya çalışıyorlar çok çekiniyorlar ancak Sizin oraya bakan arkadaş biraz öküz müş. İstersen gidip posta dağıtım a şikayet edebilirsin. Bu ne töve tövbe yahu..maaşaını yapıyorsun işini de düzgün yap be adam!
Hayır ben bazen önünden geçtiğim halde kendim almaya gidiyorum vermek zorlarına gidiyor bir surat bir surat..Bir kaç arkadaşın da başına geldi zamanında getirseler sorun yok da 5günden fazla ofiste beklediğini biliyorum. Cumaetesileri ofis 12yekadar açık bildiğim halde "kapalı abi kimse yok" dediler bir keresinde.
girdim aldım kargomu.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
takilinca %18 mi kesiyorlar?

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
619
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
@mithgor Avrupa birliği ülkeri ise %18 evet....Her halükarda türkiyeden avantajlı fiyat olacaktır kara kış geldiğinde kampanya yaparlar beklemekte fayda var.

• Beğen
Tepkiler: mithgor

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
bir soru daha, gumruge takildiktan sonra prosedur nasil?
gidip oraya mi yatiriyoruz yoksa bize haber veriyorlar biz de banka yoluyla halledebiliyor muyuz?
yada gelen kargocuya mi veriyoruz?

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
619
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
@mithgor ptt ile geliyorsa kuryeye ödüyorsunuz...Zaten takip kodu geldiğinde kargo ukim den geçtiyse vergi üctretini takip ekranında görüyorsunuz.

örn;(link)

bu kodu pttden girdiğinizde ücretler kısmında zaten görünüyor vergisi 75 euro altı takılmıyor.

• Beğen

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@mithgor Ptt Siteden Takip Edin Gümrüğe Takılırsa Fiyat Orda Çıkıyor...Ptt Memurlarına Veriyorsunuz Parayı..Bazen Eve Tebligat Geliyor Gümrük Memurunu Arayın Diye Fatura İsteyebilirler Fiyata İnanmazlarsa...

• Beğen