Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü - MÜBİK Kurma Girişimi

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
ilk buluşma pazar olsun, sonraki buluşmalarımızı kararlaştıralım

Scudo

Alper Temircan

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Vizeler başlamadan tur işi cidden iyi olur. Pazar günü zaten Belgrad gezisi var. Onun vesilesiyle tanışmış oluruz hem.

hpeker58

Üye
Tepki
41
bende tef otomotiv 2 öğretim öğrencisiyim.grup kurma girişimi gerçekten güzel.benide yazabilirsiniz grubunuza.

hpeker58

Üye
Tepki
41
okulda buluşup konuşmak isterim detaylı olarak bu konuyu hem böylece tanışmış oluruz.

bur-k@

Üye
Tepki
21
pazar halk dansları çalışmam var ben gelemem :( ama okulda buluşup klüp kurma işini yaparız derim ;) ege üninin klüp odasını gördüm piskletler ekipmanlar vs.vs çok güzel olmuş :) bizde neden olmasın ?

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu

bur-k@

Üye
Tepki
21
yarın (perşembe) buluşalım mı öğleden sonra cafe bahçe de

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Bu perşembe dün, teknik eğitim fakültesinin önündeki bir ağaca bağlı corratec x-vert vardı fox maşalı v-frenli yarım saat kadar oralardaydım ama kimseyi görmedim.

Alper Temircan

Forum Bağımlısı
Tepki
605
@face1tr
Samet arkadaşımız pazar günki Belgrad gezisi konusu içinde yazmış bu yazıyı. O konu içerisinde yazı kaybolmasın diye buraya da eklemek istedim.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@bur-k@

kulübe maddi desteği sağlamak adına ilk icratımız,
adalara marmara universitesi bisiklet kulübü, bisiklet kiralama noktaları kuracağız,

bunu nasıl yapmayı düşünüyoruz;
belediye, üniversite ve valilik üçgeninde çalışmaları hızlandırarak, okuldan ispark, belediye, valilik gibi makamlara üst yazı yazdıracak, ve bu sayede bizlere bisiklet park yeri için alan gösterilmesi, ispark tarafından park platformu sağlanması, giant, trek, marin gibi markaların tepe inişi bisikletlerinin temini gibi olaylara gireceğiz:Skull-175

istanbullu tepe inişi yapacak, alınan haz ve adrenalin reklamımız olacak. klübü her alanda farkındalık yaratmak adına kurmaya yeltendim. asla var olanı yapmayacaz, her bi adım ötesini inşa etmeye çalışacaz.

tepe inişinde düştünüz,eliniz çamur mu oldu, protex e yazı yazacam, adamlara diyecem ki, aga gel bizim bisiklet park platformu yanına logonu iliştir. bize de tek kullanımlık protex ver, gelen adam elini protexlesin, fotolayalım , albüm yapıp size gönderelim. kabul ederler ya da etmezler, hiç umrumda değil, ben büyük bi ara gazıyla çalmadık kapı bırakmayacam. abi yapacaz bu işi. kulüp denen şeyin tanımını TDK düzeyinde değişttirecez alim-allah!

gelen para ile bisikletli kampüs projesi gerçekleştirilecek, kulube kask, bayrak, arma, etiket, web sitesi için host falan alacağız.

bunlar hemen olacak şeyler değişl ama olacak.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@AlperTemircan

evet arkadaşlar, yarın 9.15 vapuruyla kadıköyden beşiktaşa geçiyorum. meydanda beni simsiyah marin marka bisikletim, siyah yeleğim ve mavi renk çim işi ucuz kaskımla tanıyabilirsiniz.

gazamız mübarek olsun:D bişeyler yapmaya çalışacağız, umarım iyi bir başlangıç olur

yanınızda muhakkak vesikalık fotoğraf ve tc no, öğr no gibi bilgilerinizi getirmeyi ihmal etmeyin. başlamışken bitirelim şu işi.

olcaybatu

Üye
Tepki
55
yaaa foruma uzun süre bakmamamın kötülüklerinden biri olsa gerek, ben öyle istiyordum ki üniversitede böyle bir grup kurmayı ancak bi baktım konu acılmıs hemen dalıverdim. ben antalya dan geldim bisikletimide yanımda getirdim, bankacılık ve sig. y.o sermaye piy. 1. sınıf öğrencisiyim. derhal bu gruba üye olmak istiyorum, her türlü her mesafede turlara katılabilirim. uzun yol kapasitem iyidir. antalya da 130-140 km mesafe katettiğimiz oldu gun içerisinde. inşallah buradada öyle seyler yapabiliriz. bende gri bianchi miwok var genelde kampuse onla gelırım, şu vizeler bitsin sürekli bu kulübe yardım edeceğim. şu anda ne kadar mutlu olduğumu anlatamam bu konuyu görünce... ne yazacagımı bilmiyorum vallaaa:D:D:D:D ne olur bana cevap yazın ertesi güne gelirim...

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Samet vesikalıkları aldı, formları doldurttu sonrası mı???
Cendere yolunda izini kaybettirdi, iki gündür haber alamıyoruz,
Hızını alamayıp Kars'a doğru devam ettiğini düşünüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: temucin90

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Bugün Alper ve Samet bizim Kampüste buluştular, haberler onlarda. Ben ise derse girmek zorunda kalıp, yanlarına gidemedim.

• Beğen
Tepkiler: cruphasulie

bur-k@

Üye
Tepki
21
beyler beni de çağırın şu olaylara ya ... tefin önünde biraz hırpalanmış kırmızı siyah whistle görürseniz bilinki o benim :D numaramı burdan yazsam sorun olmaz sanırım 0506 959 13 83 bende taşın altına elimi koymak istiyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
selam arkadaşlar ben Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Y.O.'dayım Makine İÖ bu bisiklet serüveni herkezinde olduğu gibi çocuklukdan başlayıp bazen bu yaşlara bazen yaşlanmış olana kadar devam eder spor bir yaşam tarzıdır bildiğimiz gibi benimde eski bisikleti hayata geçirme derdim var forumdada bi kaç konu açtım toparlamaya çalışıyorum her ne kadar şuan için pro. olmasada yürütmeyi deniyorum bu grupda benimde bi katkım bir emeğim olsun istiyorum
ve ağaca bağlı bisiklet görüyorum hep kimin diye merak ediyordum bisiklet severler olduğunu düşünüyordum marmara üniversitesi olarak bir birlik olup yardımlaşma çok güzel olucak diye düşünüyorum

olcaybatu

Üye
Tepki
55
yaw bende cevap bekliyorum ne zaman yazacaksınız? bende kulube üye olmak istiyorum, vizelerden sonra boşum günibirlik turlara gelebilirim uzun turlar yaparız falan filan işte. cevap bekliyorum sizden lütfen biraz cabuk olsun . şu mübik i hemen kuaralım derim ben......