Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü - MÜBİK Kurma Girişimi

Alper Temircan

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Danışman yardımcısı sorunu çözüldü arkadaşlar. Eğer Samet'in elindeki üye sayısı yeterliyse geriye kulubü rektörlüğe sunmak kalıyor. Ama bu noktada da bir sıkıntımız var. O da rektör ve bir grup yetkilinin senede 2-3 toplandığı bir kurul var ve bu kurul bu sene 2 sefer toplanmış. 3. sefer toplanması zor bir ihtimalmiş. Olur da toplanmazsa kulübü gayriresmi olarak faaliyete sokacağız.

Scudo

bur-k@

Üye
Tepki
21
alper gayri resmi takılalım abi ;) alalım armaları yapıştıralım sırtımıza kampüste turlayalım :D haftasonu da gezi yaparız bize katılmak isteyen mutlaka olacaktır

bur-k@

Üye
Tepki
21
bişi olmaz.. eğer kötü bişiler olursa kaçarız direk :D bize izin yada ne bileyim kağıt mağıt soran olursa arkadaş getiriyo deriz yalan atarız :p
ya istedikten sonra her türlü olay yaparız beyler yeter ki isteyin ;) ben numaramı bile yazdım bir arkadaş aramadı böyle böyle diye msn i de yazıyom :D
burakbuyuktopcu@gmail.com belki burdan irtibata geçeriz

hpeker58

Üye
Tepki
41
@temu90

bisikletin sahibi benim klüp işi ne oldu arkadaşlar üyelik için konuşalım

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@hpeker58

Klüp işi rektörlüğün toplantısına kaldı ama biz yine de toplanalım geziler düzenleyelim.

Bu arada bugün de sizin bisikletinizi gördüm:D , merkez kütüphanenin önünde

bur-k@

Üye
Tepki
21
eet beyler vize haftası toplansak kampüste tanışır sohbet ederiz hem de kafamızı dağıtmış oluruz sınav stresini unuturz 1 -2 saatliğine vize haftasından sonra da bisikletlerimizle takılırız ;)

hpeker beni tanırsın küçükyalı lisesinde senle tanışmıştık ;)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Vizeler geçsin ilk gezimizi düzenleyelim

hpeker58

Üye
Tepki
41
vizelerden sonra adalara ne gideriz şöyle sucuk ekmek ne yaparız grup halinde vizelerden sonra ilk hafta kimse olmaz herkez memleketine gider 3 hafta ne güzel bi gezi düzenleriz

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Aynen katılıyorum zaten iki gündür sizi görüyorum, dün E-5'te gördüm kadıköy'e doğru sürüyordunuz, bugünde kütüphanenin önünde kilitliydi bisiklet

olcaybatu

Üye
Tepki
55
@hpeker58

ben kesin gelirdim ama bende memlekete gidiyorum :D 6mayısta geri geliyorum...:eek: hoşcakalın....

bur-k@

Üye
Tepki
21
ben burdayım gitmiyom kalan sağlar bizimdir ne diyelim :p :D bugun olcay batu ile karşılaştık iyi de oldu :D

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Artık varsayımlar üzerinden gitmiyoruz:cool:
gittim, konuştum, teyit ettirdim ve an tibariyle herşey kitabına uygun şekliyle hazırlanıyor. Bu klüp ya kurulacak, ya kurulacak!

vizelere çalışırken kafa dağıtmak adına ara veriyor, soluğu bilgisayar başında alarak "bana ulaştırdığınız" kimlik bilgilerinizi sayısal ortama aktarıyorum. Ardından çıktı alarak gene "bana ulaştırdığınız" vesikalık fotoğrafınızı düzgünce kanarından köşesinden keserek formun sağ üst köşesindeki ilgili yere itinayla yapıştırıyorum. hatta bugün aylardır odamda duran prit yapıştırıcının son bir haftalık sürece dayanamayıp dibinin görüldüğüne şahit oldum.

Tekerin lastiği biten prit yüzünden değil, yeterli sayıda vesikalık foto ve kimlik bilgillerinin "bana ulaştırılmaması" husununda patlak veriyor.

Genelde cüzdanınızda kimlik taşıyorsunuz. bu bilgileri hemen kartı sizden alıp fotokopi çektirerek ya da üzerindeki bilgileri kağıda aktararak yol kat etmeye çabalıyorum ancak sonradan bu bilgileri aldığım kişiler söz vermelerine rağmen fotolarını bana ulaştırma konusunda atağa geçmediklerinden dolayı süreç sekteye uğruyor.

şuanda 10 eksiğimiz var!
Bu,
10 kişinin daha vesikalık foto ve kimlik bilgilerine ihtiyacımız olduğu anlamına geliyor.
Bana "beni de üye yapın" diyen değil, kimlik bilgisi ve fotosunu ulaştırma inceliğini gösterecek adam lazım!

forumdan bir arkadaş bana msj attı ve onunla pazartesi yemekhane önünde buluşmak üzere sözleştim. ancak bir anda gelişen ailevi bir problem nedeniyle kendimi buluşma saatinde olmam gereken yerde değil, Siyami Ersek 'te ameliyata alınacak bir hastaya refakat ederken buldum. Telefon numarası olmadığından dolayı kendisine ulaşamadım, Bu konudaki özrümün kabul edilmesi talebimi de burdan kendisine iletmiş olayım.

son olarak elinde fazla prit olanlar bana ayrıca ulaşsın:rolleyes:

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
hafta içi akşam yemeğini 18 - 19 gibi yedikten sonra,
saat 20.00 - 22.30 arasında kadıköy- kartal seferlerini haftada en az bir kez olacak şekilde yapmaya çalışıyorum.

dün gene böyle bir antrenman esnasında aniden bastıran yağmura yakalanarak küçük çablı bir hastalanma durumu geçirdim. bugün bütün bir gün boyunca halsiz ve boğazım ağrıyarak dolaştım. asıl problem direterek pedal çevirmeye devam etmem ve trene binmeyerek dönüş yolunu üstümde tişört yağmur altınd gerçekleştimemdi.

aynı güzergahta takılabiliriz? ne de olsa bostancı sahil şeridi, merkeze yakın olması itibariyle şehir içindeki en güzide pakurların başında yer alıyor?

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
mesela 22 nisan çarşamba akşamı böyle bir gezi yapabiliriz?

hatta şuanda tek bir kişiden dahi geri dönüş alırsam eğer,
yarın(cumartesi) akşam çıkıp birlikte pedallayabiliriz.

aslında yarın gün içindeki planımda içinde bisikleti barındırıyor. bilmem ilginizi çeker mi ama kadıköyden yola çıkarak istanbul fuar merkezinde düzenlenen photo&Digital görüntüleme teknolojileri fuarına bisikletle gideceğim.
fotoğrafla ilgilenen varsa kadıköyden birlikte yola koyulabilir ya da karşıda bi yerde buluşarak devam edebiliriz.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
şuanda 10 eksiğimiz var!
Bu,
10 kişinin daha vesikalık foto ve kimlik bilgilerine ihtiyacımız olduğu anlamına geliyor.
Bana "beni de üye yapın" diyen değil, kimlik bilgisi ve fotosunu ulaştırma inceliğini gösterecek adam lazım!

bur-k@

Üye
Tepki
21
face1tr elimde hepsi mevcut pzt si kampüste vereyim abi 22 nisan olayına da geliyorum haberin olsun ;)

bur-k@

Üye
Tepki
21
özel mesaj gönderemiyom msn e ekledim numaramı da diğer sayfaya yazdım bi çağrı atsan yeterli pzt si araşır görüşürüz ;)