Malatya

Tepki
1
İsim
yavuz bakırcı
Bisiklet
Salcano
yaş önemlimi ben de sizinle aynı fikirdeyim

Scudo

Ögrtm

Üye
Tepki
10
İsim
A.TUNÇ
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar ben bisiklet alma aşamasındayım.Bir seçipde alırsam inşallah turlara katılmayı düşünüyorum :)

Tepki
1
İsim
yavuz bakırcı
Bisiklet
Salcano
bisikletle gezmek isteyenlerle takılırım 40-50 km civarı yol yapabilirim ilgilenen forumdan mesaj atabilir

İbrahima

Üye
Tepki
34
İsim
İbrahim
Bisiklet
Mosso
Malatya'dan karagoz koyune cikan var mi arkadaslar? Rakim farki 500 m . Ayrica yol issiz mi, guvenli mi, full asfalt mi?

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Havanın güzel olmasını şans bilip yola çıktım ve biraz da risk alıp yüksek mevkilere çıkarken yeni yapılan yollar dikkatimi çekti. Bisiklet ve bisikletli adına bu yeniliklerden dolayı ciddi anlamda mutlulugumu belirtmek adına bu konuyu açtım. Şayet Malatya'dan olanlarla bu mutlulugu paylasmak isterim. Nice yeni güzellikler görelim insallah.IMG_2087.JPG

mergin

Daimi Üye
Tepki
143
İsim
mehmet ergin
Bisiklet
Mosso
@Themaner neresi bu yolların yapıldığı yer? ben en son eylülde yeşilyurta giderken görmüştüm sanki bisiklet yolu yapıyorlardı.

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Hocam Çöşnük'e çıkan yolda tepeye dogru hani kısa bir yol degil baya yukarı cıkıyor. Ayrıca Fahri Kayahan'da da baya uzun mavi fon üzerine bir bisiklet yolu yapıldı bu konuda şehrimiz baya iyi bence.

mergin

Daimi Üye
Tepki
143
İsim
mehmet ergin
Bisiklet
Mosso
@Themaner çöşnüğe çıkarken? çıkaramadım tam olarak neresi olduğunu. neyse tabi güzel hareketler. benim beklentim çevre yolunun kenarından üniversiteye kadar falan yol yapsalar güzel olur.

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Hocam bu Kervansaray Düğün Salonu varya oradan yukarı bir yol çıkıyor o tepeye çıkan yola yapmışlar. O dediğiniz gerçekleşse zaten universitede de baya iyi bir bisiklet takımı var ciddi anlamda bisiklet kullanımı daha da artar inşallah onlar da olur ama bisikleti destekleyen bir kentimiz var çok şükür:D

• Beğen
Tepkiler: EYO1844

mergin

Daimi Üye
Tepki
143
İsim
mehmet ergin
Bisiklet
Mosso
@Themaner şimdi anladım. ama orası rampa yukarı nereye kadar gidiyor ki? yani aslında malatya daha çok gerilerde bisiklet konusunda. vizyonu olan bir başkan çok güzel şeyler yapabilir. inşallah zamanla iyi olur. bahar gelsin bakayım bütün yolları denerim inşallah.

• Beğen
Tepkiler: EYO1844

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Hocam gerilerde değil daha geçen Antalya'da bisikletimi almak isteyen bir arkadaşla konuştugumda iklimi ve sehir yapısı bisiklete daha uygun olduğu halde Malatya'daki bisiklet adına yapılanlara, kulüplere hayran olduğunu söyledi. Siz uzun süredir burda yoksunuz sanırım:DŞayet başkanın vizyonu olduğuna da inanıyorum en azından vekilinin amcam olduğunu söylersem bu konuda yapılanlardan ve yapılmak istenenlerden haberim olduğunu bilin isterim.

Tepki
11
İsim
Berkay
Bisiklet
Carraro
hocam bende malatyadayım bi ara bisiklet forum kullanıcıları olarak bir malatya turu yapalım isterim

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@pedalşör berkay yapalım kardeş ama yazın daha iyi olacak gibi sınav arefesindeyim şu sıra:) Ben aktif olarak kullanıyorum da hasta olmaya başladığım için şu sıra bıraktım sınava girecem riske gelmez

• Beğen
Tepkiler: pedalşör berkay
Tepki
11
İsim
Berkay
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun, benimde bu hafta sınav haftam hayırlısıyla atlatırsam bisikletime kavuşacam inşallah

Başarılar :)

• Beğen
Tepkiler: Themaner

EYO1844

Üye
Tepki
0
İsim
E. Yunus ÖZSOY
Bisiklet
Diğer
s.a ben de yeni geldim

@pedalşör berkay
abi hangi sınıf ?

EYO1844

Üye
Tepki
0
İsim
E. Yunus ÖZSOY
Bisiklet
Diğer
@Themaner
Ama yol bitiyor
Sonra normal yol
Ben ilk gittigimde cok sasirmistim

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@EYO1844 karşıya geçince dağa kadar devam ediyor kardeşim sen sağdan devam etmişsin güzel şeyler şehrimizin böyle çalışmalar yapması