Malatya

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Sen bide 97 li yıllarını bilsen şuan içinin son halini bilmiyorum ama gezen arkadaşlara göre baya değişmiş, güzelleşmiş, diyolar, yeşillik derken karadenizli isen ordaki yeşillik seni kesmez tabikide ,

Bence şükredin bizim zamanımızda Can Sinemasından başka sinema bile yoktu 99-yada 2000 de açıldı şu anki yeşil sinema

Scudo

Doğukan Şık

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Salcano
@Ahmet F.ELBİR

Hocam üniversite şimdi çok güzel oldu. Her türlü sosyal aktivite imkanımız var. Dediğiniz gibi Karadeniz'den gelen biri yeşilliği beğenmez ama Malatyanın en yeşillik bölgesidir. Şimdi avm de açıldı iyice çeşit oluştu.

Fazilet şuan Sağlık Yüksek Okulu haricinde her yer yeşil diye biliyorum. Oranın olmamasının sebebide yeni açıldı.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR

ben çok beğendim orayı :) akdenizliyim iyi geldi yeşil alanı :D

@Doğukan Şık
gördüm çok hoş bir şehir :) beğendim hayırlısı olur umarım.. inşAllah daha çok gelişir :)

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
pazar günü düğünümüzün bitmesine müteakip, dün bisiklet kiralayabileceğim bir yer aradım ama ne mümkün malesef bulamadım.
Burda kiralama yapan yokmuş , bisikletsiz kaldım burda , yeğenimi alıp gezmek istiyorduk , daha doğrusu onunla daha bilinçli bir bisiklet kullanıcısı olması için bir kaç tur yapacaktık, artık seneye kaldı umutlar.

Tepki
12
Bisiklet
Scott
Merhaba, Sivas caddesinde Anatolia Outdoor&Bike var. Bisiklet kiralanıyor orada, Metin Beyle görüşebilirsiniz.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR
Muko Motor veBisikletten bulabileceğimizi sölemişlerdi bna..bende kiralayacaktım

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
Malatya güzel ve sevdiğim bir il, şu çevreyolundaki yol çalışmasını bir an önce bitirmeleri çok güzel olur, bu arada imkanınız olursa şehrin çıkışındaki LCW mağzasınına bir uğrayın, bazen neredeyse görünemeyecek düzeydeki defolu ürünleri çok uyguna satıyorlar, neredeyse her gitmemde uğruyorum.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@VolkanS

:D :D bu cok yararı oldu teşekkürler :D kesinlıkle uğrucam lcw ye:D :D malatyyı herkes beğeniyor bakalım :D

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Sivas caddesinde anatolia dahil 2-3 bisikletçi daha var hepsine sordum kiralama yokmuş.Şimdi biri tamirciydi, fahri kayhanda biri var dedi ama isim bilmiyormuş yarın orayada bakacam

@İnal İnal

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR
Acaba tanımadıkları için vermek istemedilermi..facebook malatya bisiklet dernegi sayfasına mesaj atın orada size yardım ediyolar..

Serhan C.

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Malatyalıyım şu an Balıkesirdeyim yarın Malatya'dayım ::)

@Fazilet HFZGL

Mustafa Abi bir ara kronları 20 liraya kiralıyor diye hatırlıyorum anatolia fazla para ama bütçen yüksekse gidebilirsin :D

@Fazilet HFZGL

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Serhan C.

Öğrenci olduğumu düşünürsek biraz fazla gibi geldi :D bisikletimimi götürsem :D

Serhan C.

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Ben yerinde olsam gitmem o cadde biraz kabarık jet motorda dahil buna kiralayacağına biraz bütçe yap yıldızdan yok indirimlerle al derim

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Serhan C.

hımm..yeni bir bisiklet almaktan bahsediyorsunuz sanırım :) evdeki bisikletimi getirsem daha karlı olacak..14 tlye bir yerdeha kiralıyor diye duydum kiralamak olayı saatlik sanırım günlük değil..
Malatyaya pahalı diyorlardı doğruymuş desenize :/

Serhan C.

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Saatimi 14 tl boşver kiralama :D Evdekini getir yada yıldızdan ikinci el ng 650 lerede bakabilirsin fiyatları fazla şişik değildir diye umuyorum.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
Malatyaya hiç gitmedim arayıp bulayım yıldızları :) umarım fiyatlar fazla değildir :D

Doğukan Şık

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Salcano
Yıldız ucuz satıyor :D Ben Salcanı ng 650 yi 500 liraya almıştım.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Fazilet HFZGL

Yok tanışıklıkla ilgisi yok olayın önceden dernekleri varmış kiralıyorlarmış, ama artık kiralatmıyolarmış, belkide sezonu kapattılar, çokda fazla uğraşmıyacam artık zamanım daraldı c.tesi geri ist a dönecem, 2 adet market bisikleti buldum bu akşam itibari ile ve sabah aslantepe höyüğüne gitmeyi düşünüyorum yeğenimle birlikte. İnş. zevkli bir gezi olur. ve sorunsuz tabiki inş.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR
InsAllah sorunsuz olur..buldugunuza sevindim..

@Doğukan Şık
Guzelmiss :D yildiza ugrayacagimmm :) 2.el ama umarim temizdir

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Fazilet HFZGL

Naptınız fazilet hnm, Malatyada bisiklet bulup gezebildinizmi? ben çok cebelleştim te bulana kadar merak ettim, siz bulabildinizmi