kyoto için 28 nisanda kadıköyde toplanıyoruz...

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Buluşma saat kaçta gerçekleşecek?Etkinliğin olduğu gün,işe gitmek üzere en geç saat 14:00'de evden çıkmam gerekiyor.Demek oluyorki saat 13:30da yanınızdan ayrılmış olmam lazım.Saati uygun olursa böyle bir mitinge kesinlikle destek vermek isterim.

Scudo

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
net bilgiyi perşembe günü alıcam yeşiller(organize eden kişiler)den mitingle ilgili:)saat kaçta oluca?nası olucak?yasadışı herangi atraksiyon olucakmı(malum,bööle bi niyetle gitmiyces oraya..) olucaksa da uzak durucas...
ayrıntıyı perşembe akşam yazıcam..@murattaner

entasis

Üye
Tepki
0
büyükada güzel evet ama dünya daha güzel... dünya giderse büyükada da kalmaz. orada görüşmek üzere...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
@murattaner

benim tahminim saat 10 da miting başlar, iskelede konuşma v.s yapılır 12-13 gibi biter..

bulent40

Daimi Üye
Tepki
714
@bbaaggeett

bence de...bitiş daha geç olsa da 10 gibi başlar.
konuyla ilgili link:
(link)

sanırım ayın 20'sine doğru net saati de verirler ya da açık radyo'dan takip edilir.

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
10 gibi başlarsa Bende oradayım arkadaşlar.

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Gökhan daha kötü bir haberim var hazır ol:
Sınav tarihleri açıklandı 30 Nisanda başlıyor sınav haftası,
Bu benim için zora soktu her iki organizasyonu da :(

sagnol

Üye
Tepki
2
Gerekli bilgileri en kısa zamanda yazabilirseniz, herkes kendini buna göre ayarlasın. Hatta Cadde tarafından gideceklerle burada önce biz bir grup oluşturup buluşma noktasına hepberaber gidebiliriz.

Tepki
6
arkadaşlar iyi düşünmüşsünüz ama konu adı biraz derin mevzu.hadi küresel ısınma olabilir,yakıtlı taşıtlara karşı bisikletin önemi vurgulanabilir ama kyoto dediğiniz zaman kendi ülkenizin natamam sanayisinin daha kurulamadan baltalanması demektir.kaldı ki yetkililer de bu yüzden imza atmaya çekiniyorlar.

***************************************************************************************
Lütfen mesajınızda büyük harfle yazılmış kelime kullanmayın.
Forum kurallarını okuyunuz.

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
yakınımın rahatsızlıgı nedeniyle ankaraya gelmek duurmunda kaldım..we pazartesiye kadar da burdayım maalesef:(
ben şahsen görüşücektim yetkililerle ama sanırm siz de bu numaradan ulaşabilirsiniz kendileirine..sorularınıza da cewap wericeklerdir net olarak....
535-354 89 49 ümit şahin... bisikletforumdan olduugnuzu söylerseniz yardımcı olucaklardır diye umuyorum:)

entasis

Üye
Tepki
0
"ama kyoto dediğiniz zaman kendi ülkenizin natamam sanayisinin daha kurulamadan baltalanması demektir"

işte dünyayı mahvedenler de aynen böyle diyor...
bu arada konu altta kalmasın...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
selam arkadaşlar,

Bende varım gösteriden önce biryerde buluşmak çok iyi fikir ama salı pazarı meydanı dışında öncesinde bir yerlerde oturup,tanışıp, çay içebileceğimiz bir yer olsun , belli düzenli buluşma kararı alabilelim(belki)... bir taşla iki kuş...

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
olucak olucak...yani isteginize göre o da olucak..hattaa sonrasında sahil yolundan caddebostana dogru bi gezi de olucak....:)yarını akşam bütün bilgilieri giricem..kaçta olucak?nası olucak ..falan..filan...... (bilgimde sorun war...her dakka bakamıyom artık:)siz konuyu güncel tutun bi zahmet.:)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
konu güncel merak etme gökhan:)herkes için önemli olan plan ve içerik sanırım.
hepimiz tarihi boş tutmaya özen gösereceğiz ama şartlarla dediğim gibi şekillenecek sanırım birçok kişi..
sevgiler..

sagnol

Üye
Tepki
2
Bilgileri bekliyoruz :)

Caddebostan'a dönüş çok iyi fikir. Kendi adıma sizlerle tanışma fırsatı olacağından ayrıca iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum...

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
arkadaşlar ..adamlarla bir türlü ofislerinde karşı karşıya gelemedim ama en azından programın çerçevesi netleşti..şöölleeki:)
saat 12'de haydarpaşa numune(marmara üni. aynı zamanda)nin önünden nyürüyüş başlıycak rıhtıma dogru..sonra saat 1,5 gibi de meydandaki aktiviteler başlıycak...(parodi,konsr,konuşma vb.)
sonrası için,yani bagımsız turumuz için bişiy belirlemedik,hepberaber karar wericegmizi düşündüm:)

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
konu günceldir:)hatta sırf bu yüsden günlügü 60 milyon olan 4 günlük bi iş reddedilmek zorunda kalmıştır:)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
bu etkinlik, senede bir, bilemedin iki kere olur zaten..

ama; caddebostan'a düşünülen geziyi diyorsan, gezi tur ve organizasyon duyuruları (yani bu başlığında içinde olduğu bölüm:p ) diye bi bölüm var, ordan her etkinlikten haberdar olabilirsin..:)