Küçükçekmece

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
beyler bu akşam geliyorsunuz dimi...
ben biraz erken çıkıp inceden oralarda çevireceğim erken gelen olursa söylesin...
0533 371 93 05

Scudo

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Aytekin abi erken gelebilirsem ben erken gelirim. Geldiğimde ararım seni.

Bu Küçükçekmece'li bisikletçiler 3 4 kişiden mi ibaret abi neredesiniz?

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
Sevgili Onur bence moralini bozma bizim gurup çoğunlukla gençlerden oluştuğu için bu tür aksaklıklar yaşamamız çok doğal bazı arkadaşlarımızında işlerinden dolayı foruma girememe gibi durumlarıda olabilir herşey zamanla oturacaktır biz sen ve ben bile olsak bu gurup yaşayacaktır sakın moral bozma!!!!!

• Beğen
Tepkiler: Onur Berberci

Oliver

Üye
Tepki
1
Kucukcekmece sefakoyluyum inonu mahallesinden =) bisikletim su anda hurda bir vaziyette cift amasor agır bir bisiklet kaptırdımmı iyi gidiyor ve agır oldugu icin donusleri cok saglam oluyor yol bisikletli pek guzel birsey degil ama topluyacam bastan...

• Beğen
Tepkiler: Onur Berberci
Tepki
1
merhaba
bende k.çekmece yeşilovadayım. akşamları ve haftasonları pedallıyorum hatta birazdan cıkıyorum.

Tepki
10
merhaba bende sefaköydenim aslında artık başak şehire taşındım ama olsun kalbim sefaköyde. Nerelerde geizyorsunuz sahil tarafında mı şehir içindemi?

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Arkadaşlar yerel bölgesel bisiklet gruplarında ayrupa yakası pedal grubunu takip edin çarşamba ve cuma akşamları yeşilköy sahilde buluşuyoruz. ben de halkalıda oturuyorum. katılırsanız tanışabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Fırat Şengöz

faruk karataş

Daimi Üye
Tepki
24
Merhabalar;
geçen hafta bir bisiklet aldım ve artık bende aranızdayım. Diğer grup ve tur organiizasyonlarını inceledim ancak başlangıç için biraz gözüm korktu:) dileyen olursa başlangıç olarak halkalı, sefaköy civarında bisiklet sürebiliriz.
İyi akşamlar

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Sefaköy deyim.
Yerel bölgesel bisiklet gruplarında "ayrupa yakası pedal grubunu" takip edin çarşamba ve cuma akşamları yeşilköy sahilde buluşuyoruz.

faruk karataş

Daimi Üye
Tepki
24
Selam S.CALISKAN;
genelde nerede bisiklete biniyorsun? ben halkalıdayım. akşamüzerleri 18:00-20:00 arası toki konutları civarında dolaşıyorum. yeni taşındığım için o bölgeyi fazla tanımıyorum. aynı yerlerde dolaşmakta sıkıcı olmaya başladı. bana önerebileciğin bir alternatif varsa sevinirim. görüşmek üzere

Tepki
8
merhaba bende küçükçekemce ikitellideyim her akşam saat 8, 10,30 arası soyak olımpıa kentte antremandayım gelirsen görüşürüz

• Beğen
Tepkiler: fatih gul

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
Merhaba;
Ben kanarya Mah. Oturuyorum Ve akşamları Takılacak Ekip Arıyorum.. Bi tur Düzenleyip Beraber Turlayalım.Kanarya Ve Çevresi ?