Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
@bugra_ozer
Bence bu bisiklet için gayet iyi fiyata bulmuşsunuz, Dahon vybe c7a ile fark göremiyorum (çamurluk ve bagajı bisiklete dahil mi bilmiyorum tek farkedebildiğim bu oldu). Kullanım açısından memnun kalacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: bugra_ozer
Scudo

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
281
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
Arkadaslar, almak isteyen olursa 2015 model sari renk, faturali, kutulu garantili, Vitesse D8'i 1000tl'den, siyah'ini da 800 tl'den verecegim. İlan actim ikinci el, sehir tur bisikleti bolumunde. Fiyatlarin bu kadar dusuk olmasinin nedeni de orada yaziyor.
Sevgiler,

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@erencaner sigortanın ücretini ödeyip ( bu sıfır ücretimi bilmiyorum) bisikletleri de size bırakması büyük şans olmuş, böylece hem parasını alıp hem satma imkanı bulmuşsunuz...

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
281
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
@massaget aynen o yuzden 800e sattik digerini. Buyuk sans oldu ama o ucretleri alana kadar yani hasari ispatlayana kadar yetkili servis yollari mi dersin, belgeler, yollanan mailler, telefonlasmalar falan o kadar yorucuydu ki. Sarinin normal bakimini yaptirdik serviste + bir de15 tl'ye bi akort yaptirdik oldu bitti :)

Togursamsun

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Emin
Bisiklet
Corratec
Nerden ve kaça aldınız?İlk izlenimleriniz nasıl yokuş performansını çok merak ediyorum.Hayırlı olsun bu arada

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
güzel bisiklet alınır çok geç geldi ama sonunda geldi demek...:)

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
Ankara daki az ama kaliteden asla ödün vermeyen turuncu bisiklet in sahibi yeni vitesse d8 model kataloglarinin geldigini soyledi. Biri beyaz biri siyah-yesil olacakmis. 2015 modeller cok az kalmis. Renk disinda baska bir yenilik olmayan 2016 modeller biraz daha pahali olacak. Bisiklet almak icin en uygun son 1 ay. Alacaklar elini cabuk tutsun. Bu arada sayin Goksun Ozkirisci, siz de mi vics d18 i turuncu bisikletten mi aldiniz? Bisikletimi bakima goturdugumde magaza icinde kargolanmayi bekleyen bir vics d18 duruyordu :) Dünya küçük :)

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
Forumda yeniyim ama her gordugum haberi de burada paylasmak istegi icindeyim. Bisikletsepeti.com da bircok urun indirime girdi. Isteyenler siteye goz gezdirebilir.

Otto_man

Üye
Tepki
151
Bisiklet
Dahon
@Göksun Özkirişçi
Göksun bey hayırlı olsun bisikletiniz. Kazasız binin. İlk izlenimlerinizi yazabilir misiniz ? Bi de ayrıntılı fotoğraf eklerseniz memnjn olurum.

fth1905

Üye
Tepki
10
İsim
Fatih C.
Bugün ben de bir visc d18 ile aranıza katıldım.visc den vazgeçip qix e yönelmişken, rutin hale getirdiğim sahibinden aramasında visc leri görünce, bugün kendimi sirkeciye attım.Aslı bisiklette 1 tane varmış.Hemen aldım.Performans bisiklette de var.Bekleyenlere duyurulur.

• Beğen
Tepkiler: Otto_man

Otto_man

Üye
Tepki
151
Bisiklet
Dahon
@fth1905
Tekerinize taş değmesin. sizden de fotoğraf ve fiyat bilgisi alabilir miyuz?

elifcelen

Üye
Tepki
0
selamlar forumda çok yeniyim. izmirde karşıyaka bostanlı ve bunun gibi kısa mesafelerde kullanmak için katlanır bisiklet almak istiyorum. yeterince para ayıramayacağım için dahon veya tern gibi markalara yönelemiyorum. elimde iki marka alternatifi var. salcano izmir ve carraro flexi 121 ve carraro flexi 106. yokuş tırmanmak gibi bir derdim yok buralarda. siz olsanız hengisini tercih ederdiniz? bir de bu markaların 2016 modellerinin çıkmasını beklemek mantıklı mıdır? yoksa bu ürünler zaten alt segment al gitsin mi dersiniz?

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
2016 modellerinin subat ayinda cikacagini biliyorum ancak aman aman bir yenilik katmayacaklar. Ben carraro flexi 121 modelini inceledim. Katlama mekanizmalari guven vermiyor. Sizi tasiyan bir arac olacagi icin al gitsin modunda bakmayin bence. Bianchi folding bike i da inceledim. Carraro dan birazcik hallice. Ancak 1 yildir bianchi katlanir bisiklet kullanan biri de gayet idare edilebilir bir bisiklet oldugunu soyledi. Bianchi nin tek modeli var zaten. Bununla birlikte bu islerden epey anlayan birisi kron fd500 modelini cok ovdu. Komponentleri ve vites sistemleri basarili dedi. Fiyati da saydigimiz bisikletler seviyesinde. Nacizane fikrim salcano izmir i listenizden tamamen cikarmaniz yonunde olacaktir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@elifcelen max zaten 1000 tl gözden çıkacak gibi 2.el dahon ve benzeri katlanırlar bulabilirsiniz malum siteden veya iyi bir araştırma ile ben zamanında 600tl'ye dahon bulmuşdum lastikler biraz bitikdi ön ve arka lastik aldım kadro ve diğer bütün parçalar sıfır ayarında idi ama tabiii keşke düşşe bakmak lazım.

thor14

Üye
Tepki
22
İsim
Fatih Egilmez
Bisiklet
Dahon
Bence de 2. El temiz guvenilir marka almak daha mantikli. Ben de ayni surecten gectim. Temiz 4 aylik 2. El dahon d8 aldim.