Kadın bisikletçiler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba bayanlar,

epeydir aklıma takılan ama sürekli ertelediğim konu başlığını açayım dedim. Ben Anadolu yakasındayım ve bazen benim gibi yol bisikleti kullanan hemcinslerimle rastlaşıyorum. Acaba diyorum bir ihtimal şöyle güzel güzel haftada bir gün performans yapabileceğimiz bir kadın grubumuz olsa da toplanıp sürsek nasıl olur? Var mıdır forumda olan ve böyle bir fikre sıcak bakanlar? Bir ses ederseniz çok memnun olurum, şahane planlarım ve güzergahlarım var hepimiz için :)

Sevgiler.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sadettin Z. Ben grupta iken böyle bir görüntü söz konusu olmaz Sadettin :)

Ha ama biz performans sürüşümüzü yapıp geldikten sonra "ikramlarınızı" kabul ederiz elbette :D

Arkadaşlar, konuyu çok farklı yönlere doğru dağıtmazsak, hepinize ayrı ayrı müteşekkir olurum :)

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evrim, bende yakın zamanda elimdeki bisikleti satıp yol bisikleti almak istiyorum. Avrupa yakasındayım ama bir şekilde buluşabiliriz. Yol bisikleti aldıktan sonra haberleşiriz. Bayanlara seslenmişsin ama erkekler daha çok alakasız cevap vermiş enteresan bir konu olmuş :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
evrim bence sayısal verilerle gel...
"toplam ..... metre tırmanışlı, ... km. yi ... dakikada/saatte alan bisikletçi arkadaşlar" gibi mesela... EDIT 4: o zaman bu kriterlere uyan erkek arkadaşlar da destek atar..

tamam yol bisikleti hafif ve hızlı ama, şehir bisikletiyle veya dağ bisikletiyle de geride kalmayacak arkadaşlar olabilir...

EDIT: o noktada olmayan bisikletçi arkadaşlar için de ulaşılması gereken bir hedef olur, güzel olur bence :)

EDIT 2: profil fotoğrafını görüp, bir de üstüne paylaşımını okuyunca, benim şahsen gözüm korktu... "bir ömür uğraşsam, bu kıza yetişemem" hissi :)

EDIT 3: kadın-erkek ayrımına da hep karşıydım, hala karşıyım :) o yüzden pasta-börek isteyen arkaşdaşların çok güzel pasta börek yaptıklarını, ama bunu bizden sakladıklarını varsayıyorum :)

EDIT 5 : çok edit yapıyorum.... kabul... beni böyle sevin :)

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Olabilir bu en azından bekleme gibi bir durumumuz olmaz :D :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CandanC Candan seni editli halinle seviyoruz :D Şimdi o verileri yazsam bu başlığın altında kendimle konuşuyor olabilirim diye düşünmedim değil :p
Şaka bir yana , tamamen amacım, bunu hemcinsilerim ile deneyimlemek. Yoksa zaten gayet eril bir bisiklet grubunda sürüyorum :D Ama yabancı forumlardaki o wonder women hissiyatını da yaşamak istiyorum. Ondan böyle bir projem var, olacak eminim hissediyorum :D

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
tamam işte... sen sayıları gir... biz de ankara'da hazırlanıp istanbul'a gelelim...

önümüzdeki aylar olmaz, eylül ekim olur, güzel bi tur yaparız.... mesela büyük ada yokuşlarını çıkarız... 3 bisikletli olur 4 olur... 2 olur... ama oluruz işte :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CandanC Olur olur. Ama Büyükada hafif kaçar zannımca. Ben sana hatta stravadan bir örnek yollarım mesaj olarak. ;)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@erphan bey :harika: -- turuncu bisikleti biliyorum, sitelerini incelemiştim ama hiç alış veriş yapma fırsatım olmamıştı. bu bahaneyle, bir de hayırlı olsun alış verişi yaparım hem de tanışmış olurum. çok yeni değil ama eski bir bisikletçi de değil diye biliyorum :)

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar dünkü turunda korneaya paslı ufak demir parçası saplandı. Aman diyim gözluksuz kullanmayın. Özellikle rüzgarlı havalarda :(

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Ö. Kurt geçmiş olsun :( ciddi bişe var mı

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Yok şükür.. Teşekkürler.. İlk isim gözlük almak olacak.