İzmir'de en iyi bisikletçi kim?

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.884
İsim
Hakan Engin
@Guanzo45

Çankaya'daki Sundu bisiklete bakabilirsiniz : (link)

Scudo

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
erdoğanlar bisiklet'ten orta aktarıcı aldım.. izmir'de hatay-göztepe taraflarındayım.. bunun montajını uygun fiyata en iyi kim yapar acaba?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Türka¥ parkur bisiklette ali bey. Ersoğanlardan aldığım malzemeyi izmirde kime yaptıracağım bunu dediğimde, mehmet bey, parkur bisiklet dedi duraksamadan. Ona binaen öneriyorum. Ben de tanırım ali beyi. Öneririm.

Ali Özcan

Üye
Tepki
11
Geziniyo youtube kanalı sahibi Fırat hocamız bisiklet bakımlarına başlamış. Instagramda gördüm. Isterseniz iletişime geçip fiyat öğrenebilirsiniz.
Kendisine nasıl ulaşabilirim? Dahon marine D8 e komple bir bakım yaptırmak istiyorum da...

srknk

Üye
Tepki
26
İsim
serkan
Bisiklet
Sedona
Kesinlikle parkur bisiklettir. Özellikle Seda bisikletten benim ağzım çok kötü yandı. Karşıyaka'da oturmama rağmen kmlerce yol tepip parkur bisklete gidiyorum

• Beğen
Tepkiler: Yıldırımm

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
motis bisikleti de öneririm.

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
Karşıyaka kaymakamlığı yanında erdem usta var tavsiye ederim.

gurbeyza

Üye
Tepki
8
İsim
beyza g
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen ay bakım için sundu bisiklet çankaya şubesine gittim. Arka lastik inikti kendilerine patlak olabileceğini söyledim tamam bakıcaz 2 saat sonra gel al dediler. Gittiğimde de sıkıntı yok sibop gevşemiş diyip gönderdiler. Eve gidene kadar lastik perte çıktı bakmadan göndermişler. Bir daha da gitmeme kararı aldım evime yakın özgebike var orayı kullanıyorum artık

Roadlover

Aktif Üye
Tepki
170
Bisiklet
Merida
kesinlikle bisiklet.com güzelbahçe. tek kelimeyle işlerinde tam profesyoneller, fiyatlarda bu kaliteye göre normal.adamlar wilier bayisi. ayrıca yine güzelbahçede hermes bisiklet te iyidir. tanıdığım yeni aldığı pinarello yu burada kurdurdu.