İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Göktürk abi, Kutlu da dün bana 30 Ağustosta Foçaya gidelimmi diye sormuştu. Bu akşam benim bisiklet olmuş olacak. en geç yarın sabah alabilirim sanırım. Kutlu ile konuşur bu akşam buradan haber veririm. Birde senin telefon bende yok özelden yollarsan sevinirim :)

Anıl'cım 27 km. ortalama çok iyiymiş. ama biliyorsun bizim bisikletler dağ bisikleti seninki gibi yol değil. :( 27 km. beni ciddi kasar yani sürekli tempoda :D
Bir ara senin bisiklete binme şansım olmuştu hatırlarsan cidden uçuyor alet.. inşallah birgün bende bir yol bisikleti alırımda beraber aynı hızda pedallama şansımız olur ;) Kuçulara gelince onlar bizi seviyor bizde onları ama dönen tekerler aramızı bozuyor.. ne yapalım kader :D

Bu arada Eşim bisikletini satmaya karar verdi. evet üzücü ama bisikletin kendine göre olmadığını falan söyledi. istemiyormuş. ikna çabalarıma rağmen yinede kararı kesin sanırım. toplamda en fazla 15-20 kez binmiştir. Onunda özelliklerini yazayım almak isteyen olursa ilk önce bizim grubun haberi olsun bari. yabancıya gitmesin :)

Trek 3900
Mavi renk 16" (40.5) cm. Kadro
Bontager High Rise gidon.
Deore LX Frenler
Deore LX 2-way Vites kolları
Ön Shimano, Arka Alkonga V fren
Deore Ruble
Ön, arka göbekler Deore
Ön Jant Tioga. (Yassı teller)
Arka Jant Tioga Tubeless (Yassı teller)
Zincir Shimano
SR Suntour aynakol
Shimano Ön Arktarıcı
Deore Arka Aktarıcı
Bontager sele borusu ve Bontager sele (Üzerinde jelli bütünleşik kılıf vardır.)
Bontager elcikler
Pro marka Km. saati. ve zil
Cateye arka aydınlatma.
Lastikler Bontager
Pedallar Naylon platform.

Eksik birşey yazdıysam özelden sorarsınız. Buraya direk cevap yazmayın lütfen. Nede olsa burası Hakan abinin konusu ve tur ile alakalı. Ben sadece Sağlam Pedal Ekibinin önceden haberi oslun diye yazıyorum. Yarın foruma konusunu açarım, resimlerini yollarım. Fiyata gelince Sundu ya sordum 1.5 civarı değeri var dedi. bende 1.200'e satmaya karar verdim. Sizler biliyorsunuz zaten her parçası sıfır sayılır. Toplamda 50 km. yapmamıştır.. Birton masraf yaptıktan sonra binilmeden satılan ilk bisiklet olacak sanırım forum tarihinde :D

Yarınki tur hakkında konuşuruz son durumu buradan bildiririm. Herkese selamlar, görüşmek üzere

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
Benim için mühim olan gidilen yer değil sizinle birlikte olmak arkadaşlar. Siz aranızda yeri kararlaştırp ortak bir sonuca varın, buluşma yeri ve saatini belirleyin ben orada olurum.

• Beğen
Tepkiler: rochas

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
Akşam turu var mı yok mu bilmiyorum varsa eğer ben katılamayacağım. Yarınla ilgili olarak buluşma noktasını Üçkuyular vapur iskelesi saat 07:00 olarak belirleyelim ve istikamete orada karar verelim. Sabah 07:00 de buluşmak üzere

• Beğen
Tepkiler: rochas

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
bu akşam saat 20.30 - 21.00 gibi sahilevlerine gidilicek (anıl abiyle görüştük tel.den)
yarın içinde göktürk abinin dedigine göre saat 7.00 da konak iskelede bulusulucak ordan karar verılecek gıdıcegımız yere..
uygun mudur sizin için??
bu akşamki tur icin saati anıl abi yazar sanırım..

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
herkese selamlar,
öncelikle bu akşam ki turun iptal olduğunu belirtmek isterim.
biraz önce alpay abiyle görüştüm telefonla,yarın göktürk abinin dediği gibi;

saat 7:00 Üçkuyular vapur iskelesinde buluşuyoruz.
rota tam belli olmamakla beraber çeşme veya gödence olma ihtimali varmış.
katılmak istermisiniz?
yarın sabah 7de görüşmek üzere

B

BF Okuru

Misafir
Abi bence kemalpaşa tarafı yapabilirsiniz uyarsa :) Doğayla başbaşa Gölde var serin olur ;)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.