Isparta

Scudo

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Abii, hakketen resim felan varsa koyun yani.. Her gün içinden geçiyoruz sonuçta Modernevlerin..

• Beğen
Tepkiler: Aydın Akyokus

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Bisiklet buymuş. Abimiz facebook da paylaşmış, bende yardımcı olmak adına resmi koyuyorum umarım yanlış anlaşılmaz.İnşallah bulunur. :eek:

http://www.bianchi.com.tr/images/urunresim/2011/large/24-BIANCHI-SURF-FS.jpg

• Beğen

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Bisikletin herhangı bır yerınde bısıkletı tanıyabıleceğımız bır sey varmı(darbe,çizik,donanım vs.)

• Beğen

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Tamam abi, denk gelirsem felan böyle birine, sorayım..

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
amortisöründe çizik, kadrosunun şurasında vuruk, selesinde stiker var gibi birşeyler söylersen daha kolay yardımcı olabilir insanlar.

çok geçmiş olsun buarada..

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
gecmış olsun cok kotu bır durum gercekten eger bursada gorursem (artık caldıktan sonra kamyonlara yukleyıp baska sehırlerde satılıyormus yada parcalanıyormus) bu bısıkletın aynısından yada hafta sonu bısıklet pazarı denılen yere gıdıp bakıcam. umarım bulunur ama bulan ben olmam ınsallah cunku kesın kavga ederım cok sınır oluyorum bu hırsızlık olaylarına

• Beğen

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
vallaha bir gelişme yok bir yerde görür gibi olduk takip ettik baktık değilmiş sanırım alan ya parçaladı yada saklıyor

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Gençler bende ıspartalıyım ama İzmirde okuyorum yaz aylarında Ispartada olursanız muhakkak beraber tur yapmak isterim. Aklımda Davras, Gönen tınaz yaylası tarafları var. Aynı zamanda kampta yapılabilir oralarda. Ispartada gidecek yer çok fazla say say bitmez :)

Tepki
75
bisikletin tüm ülkemizde giderek yaygınlaşması öncelikle trafiğin rahatlamasına ve havamızın temiz kalmasına yardımcı olacaktır gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler umarım her ilde gruplar halinde keyifli sürüşler yaşarsınız bizler gibi

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Haziran ayından itibaren Ispartadayım ve benimle tur yapacak arkadaş arıyorum. Çevremde kimse profesyonel anlamda bisiklete binmiyor :)

hasan ali

Üye
Tepki
13
samet bey. Bende staj için temmuzun ilk haftasında 1 ay boyunca ıspartadayım...
Saygılar

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Temmuzdada benim yaz okulu var İzmirde ama kesin değil. Gitmezsem eğer görüşürüz.