Isparta

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
@CandanC

teşekkürler hoşbulduk..ozaman sizin diil leree ne diyeceğiz :))))))

teşekkürler hoşbulduk..sizin diil lere ne diyeceğiz peki :))))))))) (bişey değişmeyecek tabikide hani daha tecrübeli olanlardan fikir amaçlı sadece..)

hoşbulduk hepinize teşekkürler arkadaşlar..

Scudo

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
ben yaşlarda bisiklete heveslenen birisinin dağdan dağa taştan taşa zıplayacağını pek zannetmiyorum.
dolayısıyla hatalı seçim yapmışsınız.
sürüş yaptığınız yerlerin durumuna göre amortisörlü veya düz maşalı bir şehir bisikleti ile başlasaydınız bisiklet hevesiniz daha uzun soluklu olurdu.
şahsen yol bisikletimden inip Salcano Astro 10'a binince işkenceye maruz kalmış gibi hissediyorum kendimi.
.
Dipnot: hernekadar Ahmet bey bisikletini almış olsada, henüz almamış kişilerinde bu konuyu okuyabileceğini göz önüne alarak "hayırlı olsun" deyip geçmek yerine gerçek fikirlerimizi belirtmeliyiz bence.

iyi günler herkese

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.336
@ahmet genc

Artık çok geç..[emoji2] Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.. İyi bir bisiklet.[emoji4]

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.336
@Emre Örsel

Merhaba. Ona bozulma değilde jantın okordunun oturması diyelim ve bu oldugunda teker sekiz çizmez. Nedeni başka bir şeydir.. Teşekkür ederim..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

Berkbey

Üye
Tepki
26
İsim
Berk Çınar
Bisiklet
b'Twin
Seneler sonra güncel.
Bisikletimi 2. El demonte olarak aldım yarın elime ulaşıyor. Hem kurulumunu yaptırabileceğim hemde bakımlarımı yaptırabileceğim bir bisikletci abimiz var mı ıspartada

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
@Berkbey
7 yıl ıspartada ögrencilik yapmis biri olarak. Takkaoglu motosiklet-bisiklette erkan'i bulun. Kafasi gibi eli de maharetli cocuk. Istanbuldaki ustalatin yapamadigi seyler yapar emin olabilirsiniz. 32 delik gobege 28 delik jant cember jant bile ördürdüm kendisine :) Ozkanlardan asagi dogru inerken hemen sol tarafta yanyana motorcular var tam orada.

ACAKIR

Üye
Tepki
34
İsim
Alper
Bisiklet
Bianchi
Merhaba bayramda Ispartaya bir yakınımıza ziyarete gideceğiz arabanın arkasına bisikletimi de koyacağım bayramda Ispartada olup da beraber pedallayabileceğim biri varsa tanışmak isterim

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
Isparta'da Yazılı Kanyon'a mutlaka gidilmesi tavsiye ediliyor. Ben de bu yaz gideceğim bir aksilik olmazsa. Bisiklet için çok iyi bir rota olduğunu okudum geçenlerde. İyi yolculuklar şimdiden :)

ACAKIR

Üye
Tepki
34
İsim
Alper
Bisiklet
Bianchi
Teşekkür ederim fikirleriniz için

yok mu ya bayramda Isparta'da olup tur yapmak isteyen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ispartadan kimse yok mu pro anlamda calismak, antreman yapmak isteyen, yazin da orada olacagim :harika::harika:

Tepki
34
Bisiklet
Sedona
2010 yılında açtığım hesabımı kurtarmakla bu hesabımla foruma tekrar hoşgeldiğimi düşünüyorum. Diğer hesabı sonra sileceğim
Şuanda Ispartadayım dağ bisikleti sürüyorum beraber sürmek isteyen arkadaşlarla sürmek dileğiyle iyi forumlar.

Tepki
34
Bisiklet
Sedona
Çarşıda Davraz hastanesinin ordaki bisikletçilerden bayram ustayı tek geçerim niye mi anlatıyorum.
Dün ikinci el aldığım Sedona 920 bisikletimden orta göbeğinden çıt çıt ses geliyordu evin yakınındaki ustaya gittim durumu anlattı göbek değişecek 30 TL tutar dedi yanımda 2 buçuk TL var kart çekiyor musun dedim yok dedi sonra bayram ustaya gittim anlattım şöyle bi baktı pedala dokundu çekti. Anahtarla pedalı sıktı oldu mu dedim binmeden oldu dedi kendinden emin bir şekilde bisiklete bindim ses kesilmişti. Ista sen neler yapıyorsun böyle dedim :) başkasına gitsen göbek değişecek der dedi. Ben de gülerek dedim " Aynen gittim zaten dediğin gibi "göbek değişecek" dedi dedim. Sonra anladım ki ustalık başka bişey.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Ahmet Onur Çakmak
Ben de konuyu görünce Erkan'ı yazayım demiştim, siz yazmışsınız benden önce :D Tarık Bisiklette çalışıyor artık kendisi. Çok yetenekli ve iyi birisi. Yapamadığı iş yok diyebilirim. Üst seviye bisikletiniz var ise gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz kendisine.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Isparta güzel memleket;tarihi yerler,doğal güzellikler ne ararsan var.Tam da bisikletle tur yapılacak şehir.Bir kardeşimiz gezi düzenlesin, paylaşsın da herkes görsün Isparta nın güzelliğini.

Tepki
49
İsim
Engin hayta
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mehmetuysalme
Merhabalar hosgeldiniz