Ironman takımı

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
@cemm

Ben senin yerine olsam,Üniv.den iyi yüzen arkadaşlarımın peşine takılır,anlamam beni de yüzdürün derim.Kocaelinde Havuz,hoca ve üniv.de spor klubü olmaması mümkün değil.Hobby grubları ile başla,istek ve yeteneğin doğrultusunda üst gruplara geçersin.En azından 7bin bilmem kaç km.kıyısı olan Ülkede bir kişi daha adam gibi yüzer hale gelir.

Scudo

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Triatlon gercekten de büyük saygı duyulması gereken, extrem spor türlerinden birisi. Bu dalda basarılı olan arkadasların önünde saygıyla eğilmek lazım. Keske futbola verilen kıymetın % 5 i triatlon veya bisiklete verilseydi ülkemizde.

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@bikernomad

tebrikler hocam :winkenlux ısparta dağ komd okulu askerlik yaptığım yer davraz a çok çıkmışlığım var ;) umarım bir gün ıspartaya gelirim ve sizinle tanışma imkanım olur..çalışmalarınızı yakından görmek isterim saygılar

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
@bicycle16

Bekleriz.Memnun oluruz.Egirdir triatlonu 3 agustosta olacak.

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
Herkeze merhaba,
Sakatlığım tam olarak geçmemesine rağmen bir aydır antrenman yapıyorum.
şimdilik iyi gidiyor. Sanırım sezon sonuna doğru hazır olabilirim.
Türkiye de ironman yapan Enka'lı sporcular var. Gökhan, Korkut, Oğuz, Alvi abiler .

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
@bikernomad

Hocam, bir aksilik olmazsa 3 Ağustosta Eğirdirdeyim. İnşallah gene parkta havai fişek gösterisi ve köfte ekmek olur.

• Beğen
Tepkiler: bikernomad

Murat Çiftci

Daimi Üye
Tepki
244
@cansın

Vallahi hocam makarna partiniz 10 numara. Sayın Cansın, Öncelikle geçmiş olsun.Triathlon camiasında adını sıkça duydum.Geçen yıl boğaz yarışında da görmüştüm seni. Ben de yarışmıştım... Sakatlık neydi sizin?Zor bir dönem geçirmişsin sanırım buradan okuduklarımıza göre. Umarım en kısa sürede tamamen iyileşip herhangi bir triathlon yarışında görüşüp,tanışma fırsatımız olur,görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: bikernomad

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
@Murat Çiftci

İki kere omuzumdan ameliyat oldum. Birincisinde platin vida takıldı. Aynı omuza üçüncü ameliyat gerekli ama olmuyorum. Bütün kol hareketsiz kaldığı için iyileşme süreci çok uzun (5-6 ay) ve çok acılı oluyor. Sonrada dizimden sakatlandım. Bütün bu olumsuzluklara rağmen inatla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Sizinle tanışmaktan bende mutlu olurum.
Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: mcaliskan23

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@cansın

cansın kardeşim selamlar ;) anladığım kadarı ile gerçektende savaşçı bir ruhunuz var..mücadele etmeyi seviyorsunuz..ama sağlığınızada dikkat etmeniz gerekmiyormu.? ALLAH göstermesin telafisi olmayan bir sakatlık geçirirseniz biz çok üzülürüz :( lütfen.. sizin gibi değerli gençlere (kişiliklere) bu ülkenin çok ihtiyacı var.! belki bu ülkeye uzun süre sporcu olarak hizmet veremezsinizde...sporcu eğitmeni olarak hizmet verebilirsiniz.! lütfen söylediklerimi göz ardı etmeyin.! bir gün tanışmak dileğiyle sevgiler saygılar...

• Beğen
Tepkiler: cansın

Murat Çiftci

Daimi Üye
Tepki
244
Evet bencede biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.Umarım en kısa sürede iyileşir ve sizleri aramızda görürüz,tekrardan geçmiş olsun...

• Beğen

Afe4

Üye
Tepki
30
Konuyu biraz ucundan yakaladim ama genede katilayim dedim.
Be cok uzun yillardan beri ABD'de yasayan ve son 4 seneden beri Triathlon sporu ile ilgilenen bir Turk vatandasiyim.
Genellikle sprit ve olimpik mesafelerde yarismama ragmen gecen sene bir adet yari-ironman (half -Iron) yarisi bitirdim.Mesafeler 1.2 mil yuzme,56 mil bisiklet(draft yasak),13.1 kosu. Yas grubunda ortalarda bir derece yaptim.
2009 yilinda bir aksilik olmazsa bir Ironman bitirmek uzere simdiden hazirliklarimi yapiyorum.
Bir ihtimal bu sene Alanya'da yarismayada niyetim var.

• Beğen

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
@Doubleplay

Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz.

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
@cansın

Geçmiş olsun triatlon yapıp da sakatlanan çok galiba yeni başlayan biri olarak korkmaya başladım.:eek:

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
Biraz dikkatli antrenmanla başınıza bir şey gelmez. Yarışırken bisikletten düşme vb. hariç tabii.

runner

Üye
Tepki
9
@Murat Çiftci

allahin izniyle ben varim calismalarim devam ediyor. tek sorun maddi problem

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
Cansın azminden dolayı kutluyorum seni , herşey zihinden biter zaten sen bunu başarmışsın ,bu isteğinle başarılı olacağını sanıyorum.
Bende bisiklete başlamadan (yarı amatör futbolcuydum ) önce sol dirseğimi kırdım 2 ameliyat oldum 4 tane platin takıldı sonra sakin bir spor olarak bilardo ya başladım ama durgun geldi , baskete geçtim ordada parmak kırma vs sakatlık yaşadım en son dağ bisikletine geçtim 1 sezon bindikten sonra ayağımı lateral malleol kemiğinden kırdım. 8 cm plaka ve 6 vida taktılar , iyileşmesine yakın ablam ayağımın üzerine düştü ve 8 ayı geçti düzelmem fakat ben gene bisiklete binmeye devam ediyorum, şartlar elverdikçe içimizdeki azim sönmedikçe elimizden geleni yapmaya çalışcaz :)
anlattıklarım triatlon ile ilgisi yok ama kendi ufak hikayemi belki ufak bir örnek teşkil eder die anlatmak istedim :) Cansın arkadaşımın içindeki azmi gibi :)