Her Salı Akşamı Performans Turu Yapıyoruz!

Scudo

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323

Teşekkür ederim dostum... son bir ayda başıma gelmeyen kalmadı zaten...
bu salı turuna katılıp sizlerle pedallayıp biraz moral bulucaktım bide bu iş çıktı...:(

Neyse... size neşeli ve iyi pedallar..

tofuha

Üye
Tepki
3
Yeniköy'den hareket ederek 20:45'te Beşiktaş'ta olmak üzere hızlı hızlı geleceğim. Yeniköy'e geldiğimizde önerebileceğim güzel bir yer var. Tek dezavantajı deniz görememesi. Akşama görüşürüz.

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Tanışmak için güzel bir fırsat olurdu mazhar.. Çok geçmiş olsun.. Kısmet bir dahaki sefere..

Bu akşam yağmur olasılığı yok diyor internetten baktığım sayfalar. Ama rüzgarlı ve serin olacak.. Benden söylemesi, tedbirinizi ona göre alın derim. Ve en önemlisi iç lastik kullanan arkadaşlar lütfen en az bir adet içlastik getirmeyi ihmal etmesinler.. Sonra yollarda lastik yamarken vakit ölüyor.. En önemlisi de terimiz soğuyor :( Son olarak rüzgara karşı süreceğimiz yerler olabilir, açık renk bir gözlük işinize yarayacaktır

• Beğen
Tepkiler: mazhar

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yağmur yağsa da seller aksa da Turlarımız O L A C A K T I R :)

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
İDO yaz tarifesine göre; Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar için vapur saatleri..

20:15 Kadıköy > Beşiktaş (bir sonraki 20:45)
20:30 Üsküdar > Beşiktaş (bir sonraki 20:45) alternatif : Üsküdar'dan her 10dk.da bir Beşiktaş'a (Dentur) motor kalkıyor..

Tabi bu satlerden önce de Kadıköy ve Üsküdar'dan, Beşiktaş'a vapur bulmanız mümkün..

Öneri : Delta önünden hareketi 19:30 veya engeç 19:45 yapmanız tavsiye olunur.. Yoksa yukarıda saatlerini yazdığım vapurları 5, 10dk.ile kaçırabilirsiniz ! Avrupa yakasındakileri (muhtemelen ben dahil) bekletmek istemezsiniz değil mi ? :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar Özcanı duydunuz lütfen gecikmeyin... :)

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Şimdi dışarı çıkıp baktım. Boğazda rüzgar iyi esiyor. İnce uzunkollu veya rüzgarlık + gözlük şart bu akşam.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Biraz önce Behçet abiyle konuştum, bir heves tamam geliyorum ben de dedim ama annemle kardeşim yazlıkta, ev işleri de bana kalıyor, akşam babam gelince de yemek arar doğal olarak, o yüzden gelemiyorum.. Haftaya görüşmek üzere inşallah..

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Engeç 20:30 gibi Beşiktaş'ta vapur/motor iskelelerinin önünde/sağında/solunda olacağım.. Görüşmek üzree

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Çok özürdiliyorum işlerin dolayısıyla gelemıyorum arkadaşlar kusuruma bakmayın,Mesajı yazarken bile halen fırmadayım malesef..:(

İnşallah bırdahakı sefere pedallarız saygılarımla...;)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bisikletim Bursa da olduğu için bu konuda hiç yorum bile yapmamıştım.
Ama sevgili Otec in ,
yedek bisikleti, benim dağcılık kaskım ve ağırlık eldivenlerim birleşince ,
katılabilecek kadar bir takım oluşturduk bakalım.
Otec e buradan da ayrıca çoooook teşekkürler.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Herkese Merhaba,

Muhteşem ötesi bir tur yaşadık. Gurubun en hızlısı bendim :) Hatta o kadar hızlıydım ki neredeyse köprüye çıkıyordum. Ortalama hızımız 25-30 Km. Bundan en çok zarar gören ben oldum.... Çünkü çok yoruldum... Gelenler sanki yarışa katılmış gibi bir birleriyle yarışıyorlar. Lütfen arkadaşlar yarışa gelir gibi böyle olmaz yani :)

Özcancım bu arada geçmiş olsun (Dün düştü de...)

Her zamanki gibi bir ara bir lastik patlaması (Serkan-Allahtan bisikletçi)bir de bir düşme yaşandı(Özcan). Dönüşümüzde hiç bir sorun yaşamadık. Motorla beşiktaştan üsküdara geçtik. Oradanda evlere.. Eve vardığımda saat 00:46

Lütfen bu performans meselesini abartmayalımmm :) Performans dedik.... Marathon demedik... Haa bu arada Behcet gercekten seni tebrik edelim performansın çok iyi... Adam 150 kilo :)

Halili görseydiniz adamın aynakolu 53-65 falandı herhalde... Ona çok güldük...

Bir de bizim Davut vapurda hareket yapacam diye zıpla kafayı vapurun tavanına vur. Neyse ki kafada kask vardı bir sey olmadı ama vapurun lambasına güle güle dedik.

Biz anadoludan 5 kişi gittik. Avrupadan da yaklaşık 12 kişi geldi... Avrupalılara teşekkür ederim...

http://img149.imageshack.us/img149/4844/13xm3.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/8759/28dv3.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/3317/32er.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/3919/45qt1.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/1707/57mh1.jpg

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Ooo Maşallah çok guzel geçmiş geziniz,gelemediğim için çok üzgünüm.

Levent le görüşmüştük telefonda oda maslakta idi,yetişebilirsem giderim diyordu ve yetişmiş kardeşş aranızda.:)

Çok Selamlar & Saygılar herkese...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Zzyzx'e yüksek duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum, kendisi hep grubun en arkasında kalarak yolda kalan var mı, biskletinde sorun olan var mı diye kontrol ede ede geldi :D.
Performans turu deyince ben de RoadRunner'ı aldım geldim :). 39-53 ayna kolla 35 km sabit hızla gitmek daha kolay oluyor. Daha yavaş pedal basmak daha keyifli ;).
Hakan Abi'de (Hakan Yazman) ne zaman atağa kalksam, atak bittiğinde dibimde bitiyordu, meğerse hep rüzgarıma girmiş :D.
Şaka bir yana güzel bir turdu. Gerkenten yüksek süratli ve uzun bir biniş oldu, katılan herkese teşekkürler...

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Beni utandırıyorsunuz. Sizlere layık olmaya çalışıyorum. :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Evet tamamına katılamamış olsamda,bende gezinin çok keyifli olduğunu düşünüyorum.Özellikle Beşiktaş-Ortaköy arası yoğun trafikte arabaların arasında 15 bisikletli slalom yapar şekilde sağlı sollu ve oldukça süratli şekilde ilerlerken ortaya çıkan görüntü muhteşemdi.Bir arabanın içinden ''oha kaç kişiler lan''' :) şeklinde bir cümle duyduğumu net olarak hatırlıyorum .
Ancak sevgili zzyzx arkadaşımın da dediği gibi bu sanki yarış yapılıyor gibi bir halde ilerlemek pek benimde hoşuma gitmedi.Sanki kalabalık bir gezi değilde zamana karşı hani kim en çabuk ulaşırsa o kazansın gibi bir yarış havasında geçti tur.Tamam isteyen kendi performansı doğrultusunda istediği süratte gider (hatta bende seviyorum tempolu sürmeyi) karışılacak birşey değil belki ama benim şahsi fikrim beraber grup halinde pedallamanın,artırılacaksa temponun beraber artırılıp yine beraber düşürülmesinin daha keyifli olacağı yönünde.çünkü hakikaten dışarıdan bakılonca o sayıda bisikletlinin bir arada ilerlemesi güzel bir görüntü oluyor.Yinede geziyi düzenleyen ve katılım gözteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Tekrarı olmasını diliyor ve herkese buradan memnun oldum tanıştığımıza diyorum.Bu arada Özcan sanada büyük geçmiş olsun umarım ciddi bir sorun yoktur.

tofuha

Üye
Tepki
3
Ortaköy trafiğinde öyle bi takılmıştım ki Bebek'e gelene kadar tek bisikletli göremedim. Tam Yeniköy'de görüşürüz heralde derken öndeki grubun beklediğini farkettim. Gerçekten de toplu halde giderken daha zevkli oluyor. Bu kadar hızlı gidileceğini tahmin etmemiştim. Biraz yorgunluk dışında çok zevkli bir organizasyondu. Arayı soğutmadan tekrar görüşebiliriz umarım.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Herkese ben de yeniden teşekkür ederim... Halen etkisindeyim valla :) Hatta gece uyurken bile gözlerim önde gidenleri arıyordu :)

Arkadaşlar Önümüzdeki Salı neyapıyoruz...... Fikri,bir teklifi olanlar buyursun....

şimdiden planlarımızı yapalım.....