Her Salı Akşamı Performans Turu Yapıyoruz!

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Perşembe Turlarına ek olarak artık salı günleri de tur yapıyoruz...

Bundan sonra her salı akşamı saat 20:00 de Delta Bisiklet'in önünde buluşuyoruz. Perşembe turlarına nazaran hızımızı biraz daha arttırarak. Her defasında farklı rotalar çizeceğiz.

Buluşma Yeri : Delta Bisiklet
Mesafe :Ortalama 25-35 Km
Rota : Her hafta farklı rotalar
Saat : 20:00

Scudo

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
İstanbul ile yeni tanışmaya başlayan Ulaş arkadaşımızın şerefine ilk salı gezisi Kanlıca için arkadaşlar..

Dilerim bu tip geziler, sizlerin ve bizlerin kaynaşmasına ve yeni arkadaşlıklara birer vesile olur.

Kanlıca (27.06.06) detayları :

1.Buluşma yeri & saati : Delta Bisiklet (İstanbul) önü, 20:00
2.Buluşma yeri & saati : Üsküdar vapur iskelesi önü, 20:30

Seyir sürati : ilk olduğu için ortalama 15-20km/h, isteğe ve grubun durumuna göre 25km/h

Rota : Kızıltoprak > Üsküdar > Kanlıca > Üsküdar > Kızıltoprak

Zemin : Asfalt

Nedir, ne değildir : Kızıltoprak Delta önünden hareket, sahili takip ile Harem ve Üsküdar'a varış. Karşıdan gelip katılacak veya arabası ile Üsküdar'a kadar gelecek arkadaşlar ile buluşuyoruz. 20:40 Üsküdar hareket (10dk. gecikenleri bekleme süresi. Ben hep geç kalırım da :D) Sahilden sırası ile Kuzguncuk, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, A.Hisarı ve Kanlıca (21:30 Kanlıca'ya varış). İsteğe göre 30dk.veya bir saat çay ve ihtiyaç molası. Devamında aynı sahil yolundan geri dönüş..

Neler gerekir : Bisikletinize uygun iç lastik başta olmak üzere pompa, levye, tamir takımı vs. Güvenliğiniz için kask, eldiven, gözlük (beyaz cam, niye : gece, niye : rüzgar, sinek, taş,vs.gelmesin diye) Reflektörlü kıyafetler, bol bol aydınlatma Ve bol bol su :D

Amaç ne be kardeşim : Biraz performanslı binmeye alışmak, Meşhur Kanlıca Yoğurtlarını :lick3: mideye indirmek. Yaz akşamlarının tadını çıkarmak.

Önemli : Trafikte ve yolun en sağından gidilecek. Tek sıra gidilecek. Önümüzdeki bisiklet ile aramızda en az iki bisiklet mesafe bırakmaya özen göstereceğiz. Bir arkadaş yavaşladığında ve durması gerektiğinde herkez bir önündeki arkadaşına haber verecek ki Grup bozulmadan yoluna devam edebilsin. Veya durmak gerekiyorsa hep birlikte durulacak. Çığlık/nağra atmak serbesttir :7:

önemsiz not : işlerimin zaman zaman yoğun olması ve evimin bu tip geziler için hayli uzak bir semtte olması; birçok hafta içi akşam gezilerine katılmama engel olacaktır. Ama en azından bu ilk Salı Akşamı Gezisinde katılacak arkadaşlara rehberlik etmekten zevk duyacağım..

Selamlarımla

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bensiz olmaz herhalde :)

Herkese çooook teşekkür ederim....

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet Bağdat Cd. Delta (Fenerbahçe Stadı Karşısı)
Çevre yoluna çıkmadan hemen önce
0 216 450 66 30
No:13

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet bir alakası var :) İstanbul Delta Ankara'daki Delta Bisikletin bir şubesidir.

Tepki
1
teşek.ederim ben küçük kadro karbon bisiklet alıcam kısmetse tyakında sızlere katılıcam cunkı istanbulda bınemedım henuz bısıklete kocaelı brisanın sporcusuydum...görüşmek uzere

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaşlar bende geliyorum acılış kalabalık olsun dimi

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Hadi bakalım yarına az kaldı... Fazla geç kalmayın ki ikinci duraktakiler beklemesin..........

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522

Gerçekten merak ettim şimdi "kaç vites abi" :D harika bir isim seçmişsin tebrik ederim. "Kaç vites abi" ve bir de ne sorarlar yolda, birkaç arkadaşınla tempolu giderken "-abii, yarışıyor musunuz?" :D :D :D

20:00 Delta Bisiklet
20:30 Üsküdar 'da görüşmek dileği ile