Gözbebeğim MOSSO Cavalier 700 claris hakkında merak ettiklerim

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Merhaba market bisikletimden sonra aldığım ilk bisikletim canım mossom :)))))) bu ilk konum ama aylardır forumu takip ediyorum ve sizin değerli görüşlerinizi merak ediyorum mosso cavalier 700 claris hobi kullanıcısı için yeterlimidir değişmesi gereken (yükseltilmesigereken) parçaları nelerdir ve nelerle değiştirilmelidir bilgilerinizi benimle paylaşmanız dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: bua
Scudo

buraktnyc

Üye
Tepki
5
İsim
Burak Tanıyıcı
Bisiklet
Salcano
ulaş bey merhabalar bisikleti aldınız mı ? bende almayi düşünüyorum kısa zaman da sizde bilgi almak ıstiyorum eğer kullanıyorsanız teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Yucin07

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
Cevaplanin yaninda foto yukle var@Ulaş Çavuşoğlu

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Tamamdır yükleyebiliorum nasıl bi foto yüklememi istersiniz neleri merak ediyorsunuz

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

buraktnyc

Üye
Tepki
5
İsim
Burak Tanıyıcı
Bisiklet
Salcano
Ulaş bey çok teşekkürler sizinle iletişim halinde olmak istiyorum bisikletin siparişini bugün vermeye calisagim. geldiği zaman nelere dikkat etmek gerek vb şeyleri size sormak istiyorum.birde gidon bandı üstünde mi geliyor ?

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
ben bçekmecede mehmet bisikletten aldığım için ücretsiz verdiler gidon bandını zaten 10 tl ye alabilirsiniz fizi:k almanıza gerek yok ama şöle diyim bendeki 10 tl lik bant o eli koruma görevini yapmıo arkadaşımda fizik in 40 tl lik sargılarından sarılı pamuğu tutar gibiyim

Şöyle detaylıca 3-5 foto atıyım bisiklet biraz toprak oldu yağmurdan ötürü kb yın :)

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
inceleme beklioruz :D hayırlı kazasız sürüşler.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Fotolar sıcak sıcak :D

Tek merak ettiğim gidon boğazı yukarı açılı bakıyor neden olduğunu anlamadım çoğu bisiklette yere paralel oluyo boğazlar ama sorun çıkartmıyo korkmasın almayı düşnenler

Glise

Üye
Tepki
32
İsim
furkan
Çok güzelmiş bisikletiniz.Güle güle kullanın.Ben de alacağım listeme 3.üncü olarak bu bisikleti de ekledim.:harika:

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Teşekkürler :) biraz kirli bugün temizlemeyi düşünüyorum daha yakışıklı oluyo temizken :D

• Beğen
Tepkiler: buraktnyc

NKurtuldu

Forum Bağımlısı
Tepki
1.205
Bisiklet
Canyon
@Ulaş Çavuşoğlu Gidon boğazı konfora yönelik monte edilmiş.
Boğazı söküp tepe taklak çevirip takarsanız; bisiklet daha agresif yapıya kavuşacaktır.

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
@Ulaş Çavuşoğlu Maşallah ya bu fiyata böyle bi güzellik mükemmel cidden sonunda bende mosso da karar kıldım sanırım..
bagajda takılıyormuş daha ne isterim :D Ulaş bey tekrar hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim..

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Teşekkürler :) bu arada internetten almayın katalog fiyatı 1350 tl bisikletçilerden alırsanız 1100 e alırsınız ben öle yaptım