Fuji Bisikletlerimizin Resimleri

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.206
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@YusufM el insaf ! ben bu konulara bisiklet fotoları görmek için giriyorum. sorunuzu başka konularda sorsanız keşke. iyice zıvanadan çıktı forum. yöneticiler beşiktaş konusunda gıkımı çıkarmazken buralarda hiç yoklar. yazık gerçekten.

Scudo

YusufM

Üye
Tepki
41
İsim
Yusuf MENTEŞ
Bisiklet
Scott
@1dost Ne kadar da tahammülsüz bir yaklaşım bu böyle.Hayır yani neyi kimi göreve çağırıyorsunuz.El insaf size.Forumda yeniyim ve Fuji üzerine araştırma yaparken konu başlığına çok da dikkat etmeden buraya yazmam yanlış olabilir ama yaklaşımınız hiç hoş değil.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.206
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@YusufM tahammülsüz değilim arkadaşım ama forumu kullanmayı bilmeyenlerden dolayı forumdan soğuyorum. fırsat reyonunda da aynı şeyler. fırsat olduğunu düşündüğümüz linkleri vermek gerekirken, fırsattan başka herşey var açıp bakabilirsiniz. sizin yaptığınız yanlış ve yanlışsa özür dilemek gerekir, uyaran kişiye tepki vermekten ziyade değil mi?

Yetkin

EAT- DRİNK -RİDE
Tepki
258
İsim
Yetkin K.
Bisiklet
b'Twin
@YusufM spor yapma amacından dolayı Absolute serisi ni tavsiye ederim. Amortisör lü maşa ya pek ihtiyacınız olmayacak. Asfaltta farkeden bişey değil. Sabit maşa işinizi gayet görecek. Burda önemli olan biraz geniş lastik olması. 32 mm genişlik mesela. Absolute 1.7 ye bakıyorum da özellikleri gayet yeterli fiyatı da daha az, kalan parayla da rahat bir sürü ekipman alırsınız.

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
fujibisiklet.com ve melsa.com.tr adresinden modellere detayla bakabılırsınız,Fuji en üst segment bisiklet üreten çok iyi bir markadır.kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
IMG_4774.JPG @YusufM hiç düşünmeyin markayı modele karar verin. Evladiyelik olur.
Benim bisikletim fixie. Yol bisikletim de var ama tanıdıklar aynı bisikletten 2 tane var ne adamsın diye şaşırıyorlar bende alakası yok aynı bisiklet değil, benziyor ama aynı değil diyorum. Rüya gibi bindiğim ve indiğim arasını hiç hatırlayamıyorum. Çok zevkli.

YusufM

Üye
Tepki
41
İsim
Yusuf MENTEŞ
Bisiklet
Scott
@Zekeriya Çab Çok teşekkürler bilgi için.Yalnız bir ay kadar önce Scott Sub 20 aldım Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
@YusufM kısmet bu bisiklette 1,5 sene dükkanda durmuş. En son ben gidip aldım arkamdan 5-6 kişi sormuş yani 1,5 sene satılmayan bisiklet.

YusufM

Üye
Tepki
41
İsim
Yusuf MENTEŞ
Bisiklet
Scott
@Zekeriya Çab Nasip kısmet dedikleri bu olsa gerek, sizi beklemiş bisikletiniz

Yetkin

EAT- DRİNK -RİDE
Tepki
258
İsim
Yetkin K.
Bisiklet
b'Twin
Kendilerinin komple bakımını yapmış bulunmaktayım. 4 sene geçti ,o kadar yol, o kadar zorlu yerden sonra bile bana mısın demedi.IMG_20170506_143922.jpg

Tepki
7
İsim
Soul Rider Yılkı
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Diğer
İlk yol bisikletim Fuji sportif 2.3. Bisikleti Amerika'dan bana ulaştıran amerikadanalisveris.com'a ve burada toplamama yardımcı olan Atölye 25.4'e çook teşekkürler

Dosyalar