Fuji Bisikletlerimizin Resimleri

Scudo

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ilker Bey, bu touringnizin maşallahı var.
Fuji touring gördükçe alasım geliyor. Bu arada gidondan vites değiştirme nasıl oluyor?
Youtube'da birçok video var ama kullanan birinin görüşünü merak ettim.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@serpol79

Tebrik ederim. Şu mükemmel tasarım meselesini biraz daha açarmısınız. Bisiklet hakkında biraz bilgi vererek. (Grup set, jant seti, ağırlık, jant seti ağırlık)

serpol79

Aktif Üye
Tepki
181
İsim
serkan
Bisiklet
Fuji
@mehmetsunu Teşekkür ederim. Canlı olarak görmeniz gerekiyor. (link) buradan inceleye bilirsiniz.
Bisiklete binice anlıyorsunuz. Fiyatına göre donanımları değişiklik gösteriyor.
Yarışın videosu İyi seyirler.

YusufM

Üye
Tepki
41
İsim
Yusuf MENTEŞ
Bisiklet
Scott
Merhaba.Çocukluğu uzun yıllar bisiklet üzerinde geçmiş biri olarak nerde bir bisiklet görsem beni heyecanlandırmıştır.Son birkaç haftadır da bir bisiklet edinme isteği içimde iyice kontrolden çıktı.Hem kondisyonumu yükseltmek hem zayıf bacaklarımı güçlendirmek hemde bisikletin özgürlüğünü yaşamak istiyorum.Alışverişlerimde herzaman araştırma yaptığım gibi bu konu için de araştırma yaparken ilk kez duyduğum birçok bisiklet markası çıktı karşıma.Bu markalardan biri de Fuji markası oldu.Youtube da bir vlogger kendisine ait Fuji Traverse 1.3 bisikletini tanıtırken bilgi sahibi oldum.Genelde asfalt üzerinde kullanmayı düşündüğüm için bu tarz sanırım tam da benim istedğim bir tarz.Sizlerinde bu markayı kullandığızı ve aranızda duygusal bir bağ oldğunu da göz önünde bulundurarak yine de fikrinizi merak ediyorum..2.750 -2.900 tl fiyatlı bu bisikleti almam doğru olur mu.?Teşekkürler