Evans Cycles

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
arkadaşlar gerçi konu açtım ama pek sağlıklı soramadım,burdan sorayım bende bu evens cycling sitesinde,bisikletlere bakıyordum burdan daha uyguna güzel bisikletler gördüm,durumum olmadığı için,sadece baktım,sonra kadroları inceledim,149 euroya bir kadro beyendim,bunu nasıl alabilrim bu konuda bana yardımcı olucak arkadaşlar varmı acaba,ingilizcem vasatında altında,kadro 149 Euro ama bir düşük modeli 139 Euro olması lazımdı,sanrım peki gümrük kdv felan bu tür masraflarda ödücekmyim acaba

(link)

(link)

işde arkadaşlar bu iki kadrodan birisi

Scudo

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@Atacan KSK Almak istediğim lastiğin katlanabilir modeli bulunmuyor, gösterdiğiniz lastikle benim sipariş listemdeki lastik farklı.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.768
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Benimde bir sorum var.

31 Temmuz'da verdiğim siparişi kontrol ettiğimde hala " Status : Succesful " yazıyor. Ne bir kargo bilgisi en azından kargoya verildi mi verilmedi mi onu öğrenmek istiyorum ama hiç bir bilgi yok.

Sadece 2 Ağustos'ta depodan ayrıldı diye.bir bilgi geldi ama kargo bilgisi gelmedi. Böyle durumda ne yapabiliriz ?

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.377
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@Tolga Çelebi

Evans eskiden kargo takip numarası verirdi. Son 1 senedir takipsiz kargo yolluyor.
Beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Kargo size yollanmış. 15 gün içinde ulaşır muhtemelen.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
takip nosu banada vermedi, 15 gün oldu siparişi kargoya verdiler..

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@r.ezk Postane'ye gidip sorun gelmiş olabilir. Ben de evans'tan posta bekliyordum benim postacı tatile çıkmış kuzu gibi yatıyordu paketler. Girdim kendim karıştırıp bulup alıp geldim.

• Beğen
Tepkiler: r.ezk

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
27 ağustostan gönderilen kargodan ses yok,
takip numarası da olmadığından ptt yardımcı olamıyor..

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
@r.ezk Üstadım, moralini bozmak gibi olmasın da, paketim 52. günde elime ulaşmıştı. Evans'tan rekor bende sanırım. :)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
@soul_boy 52 mi? üstat evans'ın ingilteredeki yerleri yurtdışı gönderim noktasına uzak sanırım, başka açıklaması olamaz.
geç kaldıkça eski lastiğimi daha çok eskitiyorum :) bir açıdan avantaj

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
@r.ezk Üstadım, adamlar 2. gün kargoladılar, ne olduysa artık yolda. :) Bana kalırsa, bizim PTT'de iş yok. Takipsiz olunca da sallamıyorlar, atılıyor sağda solda.

Benim lastikler de epeyce yıprandı(3200 km oldu), sanırım Evans'tan değil de Bike-Discount'tan alacağım. Kargo takipsiz olunca ister istemez, "Ulan acaba üstüne mi yattılar.?" diyorum kendi kendime. :)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
@soul_boy üstat aslında şuanakadar ne aldıysam elime ulaştı ptt biraz yavaş ama illa gelir diye düşünüyorum..

bilseydim, bike discount.de alırıdm, hem gelecek ay tr gelecek yakınım var :) bd.de favori sitem hiç sorun yaşamadım şuana kadar 2000euro üstü alışverişim vardır.

sizinkiler iyiymiş benim sch.one 2500km e dayandı, conti. four season bekliyorum hedef 3500km :) inş.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Benim de 7 eylül ve 12 eylülde siparişlerim yola çıkmış. Bayramdan dolayı gecikme vs olur mu merak ediyorum, Bakalım inşallah ulaşırlarsa haber ederim.

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
@r.ezk Bence de gelir. İşte vakit geçtikçe, insan ister istemez geriliyor. Sevgili yolu gözler gibi postacı beklediğim günleri bilirim. :)
Biraz da şans işi oluyor, kimisine 10 günde geliyor, kimisi de bekledikçe bekliyor. Umarım en yakın zamanda gelir. :harika:

Bende MTB Sch. Rapid Rob var. Dişleri falan epeyce azaldı, şu bayram yoğunluğu bi' geçsin, ben de sipariş vereceğim artık. Yoksa yolda bırakacak lastikler. :)

• Beğen
Tepkiler: r.ezk

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
@Ozan k.

sizin kargo geldi mi?

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Maalesef henüz gelmedi, araya bayram girmişti o yüzden gecikme oldu diye umut ediyorum...

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
12 eylülde yola çıkan paket bir aydan biraz kısa sürede gelebildi.

7'sinde yola çıkan paket ise gelmedi. Mail attım anında döndüler, para iadesi veya aynı ürünü priority mail ile yollamayı teklif ettiler, aynısından yollayın dedim. Bugün yollamışlar. Kargom kaybolsa da ben memnunum, anında cevap verip hemen sorunu çözüyorlar , varsın arada bir kargo kaybolsun...

condition

Aktif Üye
Tepki
114
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selamlar. Aşağıdaki ürünleri sipariş edeceğim. Görüldüğü gibi sepet 74.99 € da kaldı şansıma. Kargo da 10€ tutacak.

Daha önce sipariş veren arkadaşlar kargo faturası ve ürünlerin faturası ayrı mı kesiliyor? Yani totalde 85€ luk bir fatura ile mi gelir yoksa 74.99€ + 10€ mu olur? Muhtemelen DHL ile kargolayacaklar gümrüğe takılmak istemiyorum :kötü:

Screenshot_2015-10-18-00-49-43.png

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@condition bildiğim kadarıyla kargo hariç rakama bakıyorlar.. bu sayfanın bi kopyasını kağıda bas, olaki gümrüğe çağırırlarsa bunu gösterirsin konu kapanır

edüt: 2 parçaysa farklı zamanlarda satın almanı tavsiye ederim. en ufak bir sorun yaşamazsın.

• Beğen
Tepkiler: condition

Veliuyar

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
Veli Uyar
Shipping hariç 75 Euro limit. Sorun yok!!!