Evans Cycles

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Sistem hatası sonucu iki mesaj atılmış.

Scudo
Tepki
3
Bu siteden bisikletin tamamını aynı anda getirten oldu mu acaba ? Hangi posta ile yolladıkları ve gerçekten ulaşıp ulaşmayacağı konusunda tereddütteyim hala.

İlbey Yağcı

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
b'Twin
Evans'ı ben de takibe aldım, Claud Butler'ın yeşiline hayran biri olarak bu renkte ne bulursam bakıyorum :)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Bugün dikkatimi çekti. Tek beden kalmış S(51-55 cm). Scott Vanish kask. Normal satış fiyatı (link)'de 110,95 Sterlin, şu an (link)'da kargo dâhil 44,75 Sterlin (Yaklaşık 160TL). Kask almayı düşünen ve bu kaskın korumasına güvenen varsa zaman kaybetmesin derim.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/71Reh6JwuaL._SL1500_.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/714YR-s2-iL._SL1500_.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/71prYmXHukL._SL1500_.jpg

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
Yeni konu açmak istemedigimden bu konuya yazmak istedim.19 iş gün önce evans cyclestan ayakkabi siparisi verdim siparişten 1 gün sonra royal mail ile kargolanmış.Okuduğum herkeste siparis en gec 10-12 günde gelince bende mesaj attım, durumu belirttim.Bana 14 iş günü içinde elinizde olur dediler.Gelmedi acaba ptt demidir diye merak ettim ve ptt ye gittim.Araştırdılar ,ptt şubesine benim adıma hiçbir kargo gelmemiş.Dün mesaj attım bu seferde ayın 20 sine kadar bekleyin gelmez ise iletisime geçelim dediler. Adamlar uzattıkça uzatıyor sizce beklemem gereklimi? Yada ne yapmalıyım?

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@Emre Akkanat
süreç normal bence söylenilen vakte kadar bekleyiniz. en azından sizinle iletişim halindeler.

• Beğen
Tepkiler: Emre Akkanat

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Emre Akkanat

Benim de 26 Aralık'ta verdiğim siparişin gelmesi bir ayı biraz geçmişti. Bir süredir PTT kaynaklı sıkıntı var (adamlar yetişemiyorlar):
(link)

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
@Murat B.

Ayakkabıyla aynı gun aliexspressten termal ayakkabı kılıfı aldım ve geçen hafta cuma günü elime geçti.Eğer yoğunluk olsaydı buda gelmezdi dedim ve kaybolduğunu düşündüm.Neyse ki sadece benim başıma gelen birsey değilmiş, artık oturup bekliycez napalım..

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Ebay kanalı ile Çinden aldığım bir ürün 6 günde elime geçti şaşkınlık içinde kaldım. Almanya'dan gönderilen takipli ürün 15 gündür ortada yok hatta takip numarasını yazığım zaman ürüne ait bilgilere bile ulaşamıyorum, tek ulaşabildiğim bilgi Almanya'dan yurt dışına çıktığı. Gümrükte paketler bekliyor.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
Türkiye'ye ücretsiz kargo var mı acaba bu siteden? Gönderiler için takip numarası veriyor mu? 130€ civarı alışveriş yapma durumum var.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
@avanak_abdi
Ücretsiz kargo yok, kargo fiyatı 10 euro civarı. Onda da takip numarası vermiyorlar.
Geçen sene ne güzel ücretsiz kargoları vardı. Artık maalesef alıyorlar.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Ozan Duran
şimdi baktım, ücretsiz kargo var belirttiğim miktarda alışveriş için. fakat anladığım kadarıyla takip no istersen kargo ücreti 24,90€, istemezsen kargo ücretsiz. meblağ biraz yüksek olunca takipsiz risk gibi duruyor. gerçi paypal ile ödeyince sorun olmaz ya, neyse.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Duran

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
Benden az önce tam 60 euro kargo parası istedi. Canın sağolsun diyip kapattım.

(link)

birkimse123

Aktif Üye
Tepki
77
İsim
kk
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Birhan K. Ayni urunleri ben de almayi dusundum, fiyat uygun. Fakat kargonun boyle olacagini tahmin etmistim.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.296
Bisiklet
Scott
Sepete bu markanın fiyatı aynı ayarda başka bir lastiğini attığınız da kargo ücreti 9 euro görünüyor. Yalnız (link) arkadaşımızın sepetinde ki lastik ve bir iki değişik lastikte kargo yine 60 euro'ya çıkıyor. Burada kargoda ki bu abartılı rakamın sebebi nedir ben anlayamadım açıkçası.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
Telli lastiklerde -ya chainreaction yada evancycles net hatırlamıyorum- kargo ücretinin değiştiğini ve aşırı yüksek olduğunu okumuştum burda bi konuda. belki ondan olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.296
Bisiklet
Scott
Telli lastikler de paket boyutu, bükülmemesi gerektiği için büyük olabilir, yalnız yine de üstüne 50 euro ekleniyor olması mantıklı gelmiyor.

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Birhan K. aynı ürünün katlanırını (folding) seçerseniz fiyat düşecektir. diğer türlü kargo kutusu çok büyük olacağı için fiyat artıyor.

2015-05-19_1446.png

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Bike-components.de den lastik aldım ancak herzamanki gibi sadece 14€ kargo ödedim, lastik katlanır değil belirteyim bu arada 26" schwalbe marathon plus tour