Cyclist Türkiye

Tepki
27
Arkadaşlar elimde Cyclist Türkiye'nin ilk 2 sene çıkan tüm sayıları var, evdeki yer sıkıntısından dolayı vermek istiyorum. İstanbul kozyatağı civarından alabilecek biri olursa benimle iletişime geçebilir.

Scudo

seyhanla

Forum Sever
Tepki
1.276
İsim
Sayit Seyhan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Peugeot
Cyclist ile ilgili bir şikayetimi yazmak istiyorum. Kendi sitelerinde e-dergi olduğunu gördüm ve satın aldım, aldıktan 2 gün sonra mail olarak dergiye ulaşmam için bir link geldi dergiyi açtığım sayfa da ekranın üst kısmını kaplayan bir reklam var, tam ekran yaptığımda da reklam görünmeye devam ediyor. Bu nasıl iş ? derginin zaten yarıdan fazlası reklam parasını verip satın aldığımız içeriği okurken de mi reklam görelim ?
Bunun yanı sıra çözünürlüğü de oldukça düşük bir dergi. Biraz yakınlaştırma yapınca yazılar zor okunur hale geliyor.
Böyle yayıncılık olmaz, bunlar amatörlük. Umarım forumda yazılanları okuyup dikkate alıyorlardır. Bunları kendilerine de mail attım.
Kısaca bu sorunlar düzeltilene kadar e-dergi almanızı tavsiye etmiyorum.

Ekran görüntüsü 2024-01-15 141152.png

Eduardo Bianchi

Daimi Üye
Tepki
360
İsim
Eduardo Bianchi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yayın hayatına başladığı ilk günden son sayısına kadar basılı dergi formatında almayı tercih ediyorum ve muhtemelen bu tercihim değişmez. Kuşe kağıdın sayfaları arasında gezinmek daha keyif verici oluyor.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Umur Bora