Çok pişmanım.

Tepki
24
Bisiklet
Cannondale
Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin...
bende ilk zamanlar kaska pek sıcak bakmıyordum, buda ders oldu bana...

• Beğen
Tepkiler: Semih_ÇELİK
Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ne denir ki... Geçmiş olsun. Eğer bu bir dersse, ağır bir ders olmuş.

• Beğen

Yılmaz C. SEZEN

Aktif Üye
Tepki
60
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Geçmiş olsun kardeşim. Kaskın önemi kazadan sonra anlaşılıyor, yaşamayan bilmez... Kask çok basit birşey gibi görünse de gerçekten hayat kurtarıcımız.

• Beğen

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Semih abi çok geçmiş olsun çok korkuttun beni. Allaha şükür iyisin bir an önce iyileş bisiklet sürmeye devam edelim :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
üzülerek okudum. Büyük geçmiş olsun. hastanelerde acil servislerde ücret ödenmeden tedavi olunabiliyor. devlet karşılıyor. Sigortanız ve Güvenlik öncelikli olmalı tabiki..

• Beğen

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
ayrı ayrı herkeze çok teşekürler.

acil müdehale ve yogun bakım ücretsiz. serviste yatış ve Ameliyat ücretsiz değil. taburcu işlemlerini yapan kişi söyledi.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
Büyük geçmiş olsun!
Burada paylaştığınız için özellikle teşekkür ederim. Bugüne kadar "benim başıma gelmez" diyenlere umarım ders olur!

• Beğen

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kask - Eldiven - Gözlük. Bunlar gerçekten çok çok önemli şeyler. Bu yaz yaptığımız turda Ayder Yaylasından inişte, çok hızlıydık ve virajı tam olarak alamadım sanırım veya bir taşın üzerinden sekerek kontrolümü kaybettim. Yolun yan tarafındaki mıcıra da kaptırınca o hızla refleks olarak frenlere asıldım ki hiç iyi olmadı bisiklet takla attı bende 4-5 metre kadar havada süzüldüm... Ellerimde eldiven olmasa muhtemelen ellerim parçalanırdı ki eldivenler zaten yeterince parçalandı. Dizlerim komple yaraydı, gözümdeki gözlük kırıldı. Tek kolumu adam akıllı hareket ettiremiyordum diğerinde de ufak tefek yaralar vardı. Kafamı da çok sert biçimde yerdeki taşlara vurdum. Neyse ki kaskım vardı. Eğer kask olmasaydı muhtemelen meftaydım veya sizin gibi bir durumda olacaktım. Çok geçmiş olsun, en azından kaskın önemini biraz geçte olsa anlamış olmuşsunuz. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşur ve bundan sonra daha güvenli sürüşler yaparsınız. Kendinize iyi bakın...

• Beğen

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
Büyük geçmiş olsun.Kaskın önemini bir kez daha görmüş olduk.Yeni bisiklete başlayan arkadaşlara kask itici gelse de Semih arkadaşımızın yaşadığı kötü tecrübe umarım bir fikir vermiştir.

• Beğen

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
"PİŞMANINM" şeklinde konu açabilecek kadar şanslı olduğunuz için dua etmelisiniz bence...
Büyük geçmiş olsun, tez zamanda kasklı turlar dilerim :)
Buradan ben de tekrarlıyorum: KASKSIZ ASLA BİSİKLET SÜRMEYİNİZ!
Ben bakkala giderken bile kaskımı takıyorum. Bundan önce bir defa kaza yaptım ve kaskım çatladı, kafam da kırılabilirdi :)
"Bİ'ŞEY OLMAZ!" demeyin!

• Beğen

Cem Coşkun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.629
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Burada paylaşmanız da bizlere kaskın önemini tekrar hatırlatması açısından faydalı olmuş. İnşallah kısa zamanda iyileşirsiniz.

• Beğen

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
çok geçmiş olsun, kaskımı biraz geç aldım allaha şükür hiç düşmedim şimdiye kadar. umarım düşmem de. kış aylarında sadece bere kullansam mı diyorum kask takmadan ama cesaret edemiyorum. üşümeye razı olucam sanırım.

• Beğen

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.Yanınızda bir arkadaşınızın olması en büyük şansınızmış bence...Birde kask olsaymış daha sanşlı olabilirmişsiniz.

Neden bizim insanımız önlemleri, büyük dertler yaşamadan önce almaz !!??

• Beğen

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Çok büyük geçmiş olsun gerçekten kasksız olmuyor kesinlikle Allah korumuş....

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Allah kazadan beladan korusun bırdaha olmaz ınsallah amın bnde kask almıcaktım dıyorum kendı kendıme gıtcegım yer şurası altı üstü bunu okuduktan sonra hemen kask alıcam allah nazardan kazadan beladan saklasın çok geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim