Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok pişmanım.

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Semih_ÇELİK tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bir gün bu sitede böyle bir şey paylaşacagım hiç Aklıma gelmezdi. Ama Hayat da Her şey insan içinmiş. Hiç Başıma gelmez sandım. hiç bu kadar ciddi bir olay yaşamam sandım. ama hayatımda ilk defa bu kadar ciddi bir kaza yaşadım utanarak üzülerek herkezden özür dileyerek sizlerle paylaşmak istiyorum. özelliklede bisikletin trafik de yeri yok vs. diyenler için. ben sigortasız birisiyim. aslında var sigortam g0 cıkdı hatahane ve ilaç muhabbetlerine inancsız birisi olarak. gidip aktif hale getirmedim peşine düşmedim sigortam yok yani. tabi bu durum için halen pişman değilim. geçdiğimiz pazar metin kardeşimle yamula tarafına turuna cıkmışız hiç hatırlamıyorum. varmışız dönerken. basit bir inişli virajı dönerken virajı alamamışım ve kayalıklara uçmuşum. hayel mayel metinin 1 2 lafını haykırışlarını hatırlıyorum. 112 gelip beni almış. bisikleti bırakmış. metinde iki bisikleti eliyle yavaş yavaş indirirken. aşşaya dogru o sırada devriye atan jandarma ekip aracı metini görmüş olayı tutanak tutmuş ve bisikleti metinden alıp karakola götürmüşler. babam gitti karakoldan sapasaglam bi şekilde aldı Çok Şükür. ve burada tutulan tutanak. benim sigortam oldu ve hastahaneye 1 tl ödemeden cıkdım. ve 1 hafta sonraki kontrollerimide bu tutanaklı sevk ile yaptıracagım. kaska kendim için cok karsı biriydim. işte bunun icin cok pişmanım 25 bin km den fazladır bisiklet sürüyorum. kaza denmiycek düşüşler yaşadım ve hep ellerimi omuzlarımı kullanarak hallettim. fakat bu sefer öyle bir uçmuşumki kayaların üzerine. ellerimi gene koymuşum ellerim paramparça olmus yetmemiş. kafamı da cok ciddi vurmusum cuma cumartesi pazar gününe dair hiç bişi hatırlamıyorum ve. çenem tam 3 yerinden kırıldı 1 gün yogun bakımda kaldım 5 günde serviste yattım ve amelyat oldum şimdi eve döndüm. asıl mesele şimdi başlıyor. 1 buçuk ay yemek yiyemeyeceğim içerek sıvı besleneceğim. Kısacası kask berki çenemi korumayabilirdi ama orda düşüp bayılmazdım. olayları unutmazdım. yaşadıgım kazada bi tecrübeyi daha iyi edinirdim. işin özü Hastahanede Trafik Kazası Adli vaka olarak yattım ve devlet tarafından masraflarım karşılandı. bu sevidirici bi haber ve yeniden evde olup işimin basında olmakda harika birşeymiş. eksik yada hatalı yazımdan dolayı kusura bakmayın. düzgün cümle bile kuramıyorum kafam gidip geliyor. neyseki bu durumda kalıcı değilmiş gececekmiş. ilk işim kask sipariş etmek oldu. cok kötü bişey cidden bi insan kaza yapacaksa görünen yada görünmeyen olması hiç bişey değiştirmiyomus düz yolda bile başa gelebiliyormuş. çok şükür bisikletimdede hiç bir çizik yada ciddi bi masraf yok bi akort ve vites ayarı gerekli sanırım.

2. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Geçmiş olsun.

Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  3. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun.
    Hayattasınız ya önemli olan o.

Onur Ali İmren ve Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  4. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaş çok geçmiş olsun.Ciddi bir kaza yaşamışsın, daha kötüsü de olabilirdi.Yine aramızda olman sevindirici.

5. hamibektas

hamibektas Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce toparlarsın... Gerçekten çok üzücü bir olay. :(

6. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    çok geçmiş olsun

7. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    çok geçmiş olsun , kask hayattır ...

8. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    hem geçmiş olsun diyorum hemde birkaç bişeyler söylemek istiyorum..öncelikle böyle talihsiz bir olaydan sonra bisikletten vazgezmezsin umarım,ayrıca kask sipariş ettiğini söylüyorsun,mümkünse kaliteli ve pahalı birşey olsun,bütçe meselesi tabi ama senin durumunda birisi için özellikle hastane masraflarınıda devlet karşıladığına göre iyi bir markanın iyi bir kaskını almanı tavsiye ederim..Allah hepimizi kazadan beladan korusun..en kısa zamanda iyileşmen dileklerimle...

9. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun Allah bir daha hiç birimize yaşatmasın inşAllah.

10. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle çok geçmiş olsun!Umarım insanlar down hill yaparken KALİTELİ FULL FACE KASK takar.sana tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum seni en yakın zamanda aramızda tam tedbirli bir şekilde görmek istiyoruz :)

11. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet bülent abicim ailem ve sevdiklerim tarafından bisikleti tamamen bırakmam cok israr edildi. ama ben kesinlikle tamamen bırakmıycam fakat uzun bir süre sadece ihtiyaclarım icin kullanıp uzun turlara cıkmayacagım onlar da cok üzüldüler. benden cok uzun süre haber alamadılar cok korkdular. insanları cok üzdüm. onlarında biraz lafını dinlemem gerekiyor sanırım kask olarakta tabikide kötü marka bişi almyacagım Prowell F-59 modelini tercih ettim. yazımı okuyan herkeze çok teşekür ediyorum. ben bisiklet ile cok sey öğrendim onu hayatımdan bu kadar kolay cıkaramam.

12. özer çankaya

özer çankaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok Geçmiş Olsun daha önce benimde başıma geldi acısını çok iyi bilirim kask hayat kurtarır :)

13. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun inş. en kısa zamanda iyileşirsiniz

14. ysufdran

ysufdran Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    çook çok geçmiş olsun dostum.

15. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Geçmiş olsun Semih.Yaşanılan her olay bir tecrübe, sende alman gerekenleri almışsın.Hepimizin sağında solunda muhakkak bisikletten kalma bir iz vardır senin kazan biraz daha ağır olmuş tekrar geçmiş olsun.İnsanın bazı durumları önemsememesi başına böyle tecrübeler getirebiliyor daha dikkatli olman dileği ile.

Buradan bir ekleme daha yapayım okuyan arkadaşlara belki bir faydası olur .özellikle yol bisikleti gibi ince teker ve silik lastik kullanan arkadaşlar artık havalar soğudu lastiklerimizin hamurları bu havalar için üretilmiş lastikler değil(kış şartları için üretilmiş yumuşak lastikler dışında) soğuk havalarda bu lastikler sertleşecek ve tutunmaları çok azalacaktır inişlerde ve virajlarda dikkatli olmanız gerekiyor.Umarım bu kışı başka kaza haberi okumadan hayırlısıyla bitiririz.

16. cagkan

cagkan Üye

Seviye:
    Yazdıklarını okurken çok üzüldüm gerçekten buna da şükür demekten başka bişe gelmıyo inşallah hemen iyileşirsin geçmiş olsun

17. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle.

18. tekkir

tekkir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim, gerçekten üzüldüm. Allah dermansız dert vermesin, ucuz atlatmışsın yine de. Sağlıklı ve kazasız günler dileğimle...

19. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Çok çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede kendinizi toparlarsınız.

20. eRay.Akdeniz

eRay.Akdeniz Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun. "Her ihtimale karşı, kaskını başında taşı"