Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

frtsmpl

Üye
Tepki
4
Evet daha önce turlarım olmadı ilk defa bisiklet aliyorm. Umarım alisirm gzl yorumun için tskler. Bisiklet hakkında tavsiyelerinizi neler yapmam gerektiği hakkında düşüncelerinizi beklerim.

• Beğen
Tepkiler: brknknn
Scudo

Emin ak

Üye
Tepki
24
İsim
Emin ak
@Ozies35 hocam bisikletinizdeki barend elciğin markası nedir ve tam oturuyor mu ? (Genelde cs 227 tam oturmuyor diye bir mevzu açıldı .)

Tepki
1
İsim
İLKER KAYA
Bisiklet
Carraro
Bende yeni bir carraro kullanıcısıyım herkese merhaba bol pedallı günler.. ramazan girdi ama geceler de gayet müsait

Tepki
1
İsim
ahmet taha kiraz
Bisiklet
Carraro
Merabalar carraro sport 225 modeli var bende bunla alakalı bir sorum olcaktı sorum : gidon nasıl yükseltilir şimdiden çok teşekkürler.

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
@ahmetkirraz açılı gidon boğazının açısı biraz daha dik ayarlayarak veya gidon yükseltici aparat takılarak. Bildiğim kadarıyla bu iki alternatif var. Ben gidon yükseltici aparat takarak hallettim mesela.

(link)

Emin ak

Üye
Tepki
24
İsim
Emin ak
Dostlarım kullanışlı ve sağlam bir pompa önerirmisiniz .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Emin ak Merhaba, benim kullandığım pompa Lezyne Gauge Drive HP Minipump, aşağıda fotoğrafı ve linki bulabilirsiniz. Şu an biraz pahalı gelebilir fiyatı ancak sitede en iyi fiyat garantisi olduğu için daha ucuza satan başka bir yer bulup link paylaştığınızda indirimli olarak alabiliyorsunuz, keza ben ciddi bir indirim almıştım, hatta belki yakın zamanda bir inceleme yazısı da paylaşabilirim bu pompayla ilgili zira performansı şahane, selamlar.

74164 dosyayı görüntüle

74165 dosyayı görüntüle

74166 dosyayı görüntüle

74167 dosyayı görüntüle

(link)

Tepki
6
İsim
Mustafa ÜRKMEZ
Arkadaşlar carraro sportive 330 almayı düşünüyorum elinde olan varsa anlasirsak almayi düşünüyorum.

Tepki
1
İsim
ahmet taha kiraz
Bisiklet
Carraro
@ilberto ÖNCELİKLE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRDE TÜRKİYEDE YOK MUBEN BULAMADIM YADA SİZ NERDEN ALDINIZ TEŞEKKÜRLER.

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
Merhabalar , Sportive 224 modelini almayı düşünüyorum lakin sitesinde gözüken renk hoşuma gitmedi tek renk olarak mı piyasaya sunuluyor. 225 ve 227 renkleri daha iyi duruyor ama onlar bütçe mi çok aşıyor.

Emin ak

Üye
Tepki
24
İsim
Emin ak
@ÖmerMurat hocam çok teşekkürler , tavsiyenizi değerlendireceğim .

@ÖmerMurat bir sorum daha olacak ama kusura bakmayın , bana önerebileceğiniz bagaj selesi , bagaj (heybe ) ve araç için bisiklet taşıyıcısı varmı ?

Arkadaşlar eğer sizlerinde önerebileceğiniz şeyler varsa sizlerin tavsiyelerinizide alalım .;)

Tepki
1
İsim
İLKER KAYA
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar sportive 224 aldim yalniz selesi aşırı derecede rahatsiz nasıl bir çözüm önerirsiniz ?

frtsmpl

Üye
Tepki
4
@jesus navas bende 225 yeni aldm aynı sorun bende de var kullanıcı arkadaşlar bu durumun zamanla geçeceğini belirtmişler ama isterseniz jel falan varms alabilirsiniz. Keyifli surusler

• Beğen
Tepkiler: jesus navas

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
@ahmetkirraz ben izmir Karşıyaka da yaşıyorum. Seda bisiklet den bu parçayı aldım. Montajı degil 70 liraya taktılar. Ama takması çok kolay bir çok defa takıp çıkardım. İnternet de satan yerler mutlaka vardır diye düşünüyorum. Satori heads up 2 diye bir aratın isterseniz.

Bu arada ben size bu marka model söylüyorum ama illa bunu alın demiyorum. Farklı markaların bu ürünleri var. Gidon yükseltme aparatı diye Google da arayabilirsiniz.

Tepki
1
İsim
İLKER KAYA
Bisiklet
Carraro
@frtsmpl kaç günde geçiyormuş acaba sele değiştirmede aceleci olmamak gerekiyor o zaman

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
@jesus navas
Güzel kılıflar var. Deneyebilirsiniz.

Tepki
18
İsim
cenk doğan
Beyler carraro 224 almaya karar verdim yarin büyük ihtimalle almaya gideceğim. Fakat bisikletin 2 lastikli versiyonunu da gördüm. cstyide michelin protek modelide sizce hangisini almam daha iyi olur bir farklılık var mi?

Furkan Alp

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Furkan Alp
Bisiklet
Carraro
@jenqdodo carraro sportive 225 kullanıcısıyım cst traveller lastik kullanıyorum ama sürekli patlamasından dolayı memnun değilim.
Michelin protek hakkında fikrim yok fakat zırhlı yapısıyla cst travellerden kötü olacağını düşünmüyorum.

ihancioglu

Üye
Tepki
16
Arkadaşlar merhaba. Bende önümüzdeki günlerde eşim ve kendime bisiklet almayı düşünüyorum. Btwin original 520 modelinde karar kıldık en son ikimiz de f/P açısından. Birinin arkasına da çocuk koltuğu koyucaz. Ama benim hala içime tam anlamıyla sinmiyor btwin. Eşim çok beğendi gerçi ona kesin btwin alıcaz gibi duruyo. Bi tanesini btwin 520 bi tanesini sportive serisinden bi model mi seçsem diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz. 327 modeli hoşuma gidiyor. Hatta 330 da olabilir ama aradaki fiyat farkına değer mi? Yoksa hiç başka modele girmiyip 2 tane btwin alıp geçeyim mi? Pişman olurmuyum ? Yardımcı olursanız sevinirim.