Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Bicikl

Üye
Tepki
42
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar , Kardeşim 167 boy 82-83 kg da. Dağcılıkla ilgileniyor epeydir ve bir dağ bisikleti almak istiyor. Aynı zamanda bu dağ bisikleti ile şehirler arası turada çıkmak istiyor dağlarda da sürüşler yapacak tabiki. carraro big 927 sizce uygun olabilirmi ? Bu bisiklet de arka ve ön bagaj delikleri mevcut mu ?

Tepki
0
İsim
CEM INFLAMES
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bende cs121 26 inç var yavaş geliyor. kocaeli decatlondan TRIBAN 500 YOL BİSİKLETİ B'TWIN almayı düşünüyorum. önceden binip test etme şansımız varmıdır. tavsiyeleriniz neolur almadan önce.

Tepki
6
İsim
Mustafa ÜRKMEZ
Merhaba arkadaşlar sportive 230 yada 330 Alacam ama tam olarak karar veremedim 330un kadro boyu kısa .230 un amortisör biraz itici geliyor . 230 un lastikler daha iyi bunun dışında fark yok kullananlar veya bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim. (1.86 boyundayim. Sağdan Soldan alınan pekte ise yaramaz bisikletler dışında pek bilgim yoktu . Su 2 3 gunde öğrendim bircok seyi oda kafa karistirici olabiliyo bazen ve kararsiz kaliyorum surekli .bişey almak istiyorum 2000e kadarda bütçe ayırdım. Tabi doğru karar vermek istiyorum . Zira öğrenciyim. Tavsiyelere açığım. )

Diabelica

Üye
Tepki
30
İsim
Emre Bingöl
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar sportive 230 kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum. Şimdi 18 yıl sonra 2. bisikletimi aldım.3 haftadır da düzenli kullanıyorum. Ama şunu anladım ben 230 yerine 330 almalıymışım. Amortisörü sürekli kilitli konumda kullanıyorum. Gittiğim yerlerde genelde düzgün yollar. Şimdi bisikleti satıp yeniden alamayacağımıza göre düz maşa alıp bisikletime takabilir miyim?

(link)

Üstteki maşa bisikletime uyum sağlar mı?

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
@Mustafaaa71
Bende 230 kullanıcısıyım, kadroyu kilitli kullanmanın ne gibi zararı olabilir ki az birşey ağırlık dışında. Sonuçta bisikletler şehir bisikleti ufak tefek engebeli alanlara girilebiliyor.

Tepki
6
İsim
Mustafa ÜRKMEZ
@Musa_06-18
Haklısın kendince ama amortisör bana hep çocuk işi gelmiştir görüntüsüde hoşuma gitmiyor .boyun kaç 330 denedin mi hiç.

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
@Mustafaaa71
330'un lastikleri 230'a göre ince arkadaşımda var ama denemedim hiç. Maşayı değiştirirsen lastikleri de değiştirmen gerekir. Yoksa kötü durur bence.

Tepki
6
İsim
Mustafa ÜRKMEZ
@Musa_06-18
Lastik ve hız konusunda tatmin misiniz 330 daha mı sağlam veya hızlı sizce

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
Sportive 224ümü model değişimi için satıyorum almayı düşünen pm atabilir.

orhun21

Üye
Tepki
58
İsim
Orhun
Bisiklet
Peugeot
Arkadaslar merhaba. Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Ben 2 ay oldu cs 230 alali. Accell bayisinden aldim bisikleti. Jant yamulmus arka teker s cizerek donuyor. Garanti kapsamina giriyormu bu sorun

chnk

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Carraro
@orhun21 benim aldigim accell bayisindeki abi vites attiricilari disindaki her seyi garanti kapsamina sokarim dedi

• Beğen
Tepkiler: orhun21

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
@orhun21
Darbe almamışsa girmesi lazım. Ama bunu anlamak zor.

• Beğen
Tepkiler: orhun21

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@orhun21 Merhaba, jantın akort ayarı bozulmuş olmasın? Bisikletiniz çok yeni olduğu için genelde oluyor, akort ayarı bozuluyor yani. Bu da garanti kapsamına girmiyor. Bisikletçinizle aranız iyiyse 5-10 TL gibi bir ücrete akort ayarı yaptırabilirsiniz muhtemelen.

orhun21

Üye
Tepki
58
İsim
Orhun
Bisiklet
Peugeot
Bisikletciye gittim katalogu okumamistim sordum garantiye girmiyor dedi. Dedigi gbi de cikti katalogda yaziyor garanti kapsami disinda durumlar diye. Biraz fazla yamulmustu ama ne kadar duzeltilebilirdi bilmiyorum. Sizlerde dikkat edin kaldirima iner cikarken biraz sert indim ciktim sonuc bu oldu.

Tepki
1
İsim
ahmet taha kiraz
Bisiklet
Carraro
Merabalar carraro sport 225 modeli var bende bunla alakalı bir sorum olcaktı sorum : gidon nasıl yükseltilir şimdiden çok teşekkürler.

Merabalar carraro sport 225 modeli var bende bunla alakalı bir sorum olcaktı sorum : gidon nasıl yükseltilir şimdiden çok teşekkürler.

frtsmpl

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba sportive 225 ile aranıza katiliyorm. Bugün aldım ve yaklaşık 10km sürüş yaptm çok yorucu oldu arada oturup dinleniyordum sizce normalmıdır bu

brknknn

Üye
Tepki
4
İsim
bürkan kenan
Bisiklet
Bianchi
Eger önceden bisikletle turların yoksa tıkanabilirsin yorulabilirsin kondisyon meselesi gibi birşey.