Carraro bisiklet tercihi ve tavsiyeler

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Carraro Force 500 26" Bisiklet Detay Bilgisi
--------------------------------------------------------------------------------

Kadro :Alüminyum 1.1/8"
Maşa :26" Suntour M3010
Jant :26/559x19 Freeway Çift Kat Alüminyum 36H
Lastik :26x1.95 53 - 559 Siyah
Vites :Shimano Tourney TX35 21Vites
Fren :V Fren Alüminyum
Sele :Selle Royal Mach

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
100 lira daha koyun 712 TL ye bunu (link) alın derim en azından suntour xcm kilitlenebilir maşası var zaten pazarlıkla 650 ye rahat alırsınız

Tepki
0
Bisiklet
Kron
benim 550 tl bütçem var carraro bisiklet satan tanıdık bisikletci var oradan bunu alayım mı dye kararsız kaldım xc250 alcaktım ama olumsuz yorumlar çok o yüzden kararsızım

Tepki
1
Bisiklet
Ghost
en güzel tercihi yapmışın kardeşim canlı görünüş ve mazeme olarak iyi tabi bu modeli bulman biraz zor türkiye genelinde 100 adet üretildi:in:

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
merhaba arkadaşlar belirttiğim gibi salcano astro 212 hd bisikletimm varr kullanıdman bi süre sonra bileklerime baya ağrı giriyoo nedeni nedir acaba ?? konuda bilgisi olanlar yazabilir mi??

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
bileğini bükerek tutuyorsan gidonu, ağrı olur.

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
ya bileği bükmüyorumda normal tutuşda direk bükülüyo bileiğim yanii düz tutamıyorumm

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
karpal tunel sendromunu internetten araştırıp okuyun.

Tahminimce sürerken ellerinizi fren manetlerinin üzerinde tutuyorsunuz bundan dolayıda bilekleriniz her zaman geriye kıvrık kalıyor. Dik oturduğunuz vakit , üstten bakınca fren kollarını görmeyecek kadar gidonun altına alın , Bu şekilde bilekleriniz kıvrılmayacağı için bilek ağrılarınız geçer. Ayrıca ergonomik elcik ( yassı gövdeli ) alırsanız , sürüşünüz oldukça rahatlar.

• Beğen
Tepkiler: bkagan ve Edip D.

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
ya baktımda şimdik o sendroma öyle bi sendromumu yok allaha şükür sadece dediğiniz gibi bileğimm elcikleri tutarkenn geriye doğru gidiyo frenn kolları neredeyse baya yukarda dediğinizgibi aşağı almam lazımm bilgiler için teşekkürler :)

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bu şekilde sürmeye devam ederseniz oluşacak rahatsızlığı tam olarak anlayabilmeniz için karpal tunel'i araştırmanızı istedim.

Bisikletinizin kadro boyunun kendi boyunuzla orantılı olduğunu varsayarak , fren kllarını ( ve vites kollarınız) gidonun altında kalacak şekilde ayarlarsanız dirseğinizide kırmanız gerek kalmaz.

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
anladım cömert abi çok teşekkürler bilgiler için :)

Turgay AKSOY

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
Ben de crs 600 modelını aldım cok memnunum. Adamlar çok iyi kalıtede bisiklet üretiyorlar. Gözünü kapat ve al :D Tavsıye edıyorum..

Enis Avcı

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
bende crp 700 var gerçekten alınır yani bu fiyata bu donanım zor bulunur

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
Ben kullanıyorum crp 710 direk al hiç düşünme kaçırma bu bisikleti şuana kadar hiç sıkıntı çıkarmadı gerçi bu gün bir bisikletli bana sağdan ön aktarıcıya hızla çarptı yine hiç sıkıntı yok yola devam :) Bizzat kullanıyorum çok iyi bisiklettir. :in:

slymn dmr

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Carraro
İyi günler.Öncelikle kısa bir hikaye anlatmak istiyorum.Hep aklımda bisiklet toplamak vardı ve sıfır bir kadro alacaktım.Alacağım kadro Geotech Team modeldi.Almaya gittiğimizde babam çok uğraşırsın böyle dedi ve sıfır istediğin donanım bizi aşmayacak bir bisiklet al dedi ve Carraro Crp 700 de karar kadım ve onu aldım.Sizce iyi bir seçim mi? Yalnız aldığım bisiklet mavi...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.768
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Donanım olarak iyidir ama önemli olan dağ bisikletine mi ihtiyacınız mı vardı şehir mi?