Carraro bisiklet tercihi ve tavsiyeler

Scudo

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Furkan Uyar

bence gelir... aaa gelmiş zaten bir-iki cevap... umalım da daha ciddi(!) cevaplar gelsin bundan sonra... ;)

renge karar verdiniz mi?

ksahinli

Üye
Tepki
5
bu bisiklet sağlam gözüküyor almayı düşünüyorum (600 tl param var ama sezon sonu ve pesin olması sebebiyle alabilrim sanırım liste fiyatı 668ti sanırım ) kullananlar ne der servisi garantisi nasıldır. kullananlardan yorum bekliyorum. Not salcano astro 240 da düşünüyorum aslında:cool::cool:

Edit : imla

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Carraro 419 çok talep gördüğü için piyasada bulması biraz zor olan bir bisiklet. Ama piyasada 600 TL'ye bulabileceğin bundan daha iyi bir bisiklet yok. Bu yüzden eğer bulursan hiç düşünme al.

ksahinli

Üye
Tepki
5
ya aslında benim sordugum su cihaz saglam mı masraf cıkarır mı konforlu mu 2 km yokus cıkarım hergun
20 kg civarı çift amasörlv bır bısıklet var onunla cıkıyorum zor da olsa. Ama kullanan mı yok yazmak mı istemiyorlar anlamadım.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Salcona astro iyi tercih olur.Maşası xcm.Compenantları iyidir.Bir olumsuz tarafı ise, continental kaliteli lastik olmasına rağmen 2.20 lastikler çok abartı.Asfaltta kalın lastik çok yorar.Asfalt için ince slim lastik takarsan harika olur.Mtb kullananlarr genelde arazi ve asfalt yolda değişimli kullanmak amacıyla çift lastik bulunduruyorlar.Ben şahsen öyle yapıyorum:D.O kadar masraflı değil.Rubena 1.40-1.50 ideal.Çiftini 40 tl almıştım.Tavsiye ederim.

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
550 ye kadar alabilirsin bulursan. Accell bisiklet garanti konusunda çok çok ilgili sıkıntı çekmezsin. Eksi olarak sadece adi fren ayaklarına sahip 30-40 liraya yükseltilebilir. Bunun dışında hiçbir şikayetim olmadı.

ksahinli

Üye
Tepki
5
30 40 problem degıl demır yıgınlarına o kadar para vermisken. Ama gerçekten nereden bulacagım ilerı bisıklet de de yok.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Eger carraroyu bulamassan yerine bunun kadar iyi degil ama kron xc250 veya kron xc500 modeline bakabilirsin

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Tabiki bulursun.Peşin fiyat ve sezon indiriminden yararlanırsın. (link) (link) Karaman'da oturuyorsan salcona bayisi var.Salcona ana sitesinden başka bayiden de siparişle getirebilirsin.Karaman MERKEZ
ÜNVAN : OĞUZCANLAR TİCARET
ADRES : MUT CAD.YENİ BELEDİYE YANI MEZARLIK YOLU ÜZERİ NO:1
TEL : 0338 212 07 37
FAX :

Mehmet Ü.

Üye
Tepki
13
Ben Carraro 904 Prizma sahibiyim. Rengi katalog rengi ile tutmuyor, ben de mağazaya gidince şaşırmıştım ama bazı makyajlar yaptım. Beyaz renkli ışık, barent ile çok güzel bir görüntüsü oldu. şimdi kadro renginde suluk kafesi ve beyaz suluk alacağım. P.A.B. a takılıyorum ve diğer bisikletlerin içinde daha farklı, sanatsal, ağır başlı, karizmatik durduğunu söylemeliyim.

Unutmamalı ki insan, Dünyayı bile değiştirebilir.

FATIHERDİNÇ

Aktif Üye
Tepki
34
Kesinlikle tavsiye edebilirim 419 u sadece fren pabuçlarını baradine pabuçlarla değiştir..

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
öncelikle bu modellerin verdikleri kilogramlara inanmayın pedalsız ağırlıkları bile 13 kilo civarında dolaşıyor ayrıca sadece raidon maşanın 2.240 kg civarında bir ağırlığa sahip olduğunu söylemeliyim kesinlikle çok ağır bir maşa uzun süredir kullanıyorum ama en kısa sürede değiştirmeyi planlıyorum epicon yada axon modelleri tercih edilebilir bu modellerde sizi ağırlıktan ilk kurtaracak şeyler maşa + aynakol + ruble ve teker setinizdir muhtemel değişiklikleri buna göre yapın derim iyi forumlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Bisiklet seçimi bölümüne konu açtım ancak buradan da carraro kullananlara sormak istiyorum.

Konu başlığında ki big829 modeli şubat sonu gibi piyasada satılacakmış. Donanım olarak iyi gibi geldi bana.

Almak istediğim bisikletler arasında ve sizce bu model alınır mı ?

http://img194.imageshack.us/img194/7837/big829.jpg

teşekkürler

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
bende yazın carraro aldım memnunum bi sorun yok marka olarak alınır ama bisikletten beklentinize göre modeline bişey diyemem

Tepki
14
Bisiklet
Carraro
Bugün itibariyle 915 dambiez aldım.. İnşallah hayal kırıklığı yaratmaz :)