Büyükada

ilse

Üye
Tepki
12
Son olarak 8 Haziran 10.30 da Adalar iskelesindeyiz arkadaşlar. Kask ve eldivenlerinizi unutmayın :)

Scudo

ilse

Üye
Tepki
12
Arkadaşlar 8 Haziran da Boğaz Köprüsü geçişi varmış. İsterseniz Adalar turumuzu iptal edip oraya katılalım. Nedersiniz?

fezapilotu

Üye
Tepki
35
Bana uyar. Daha önce de Atatürkü anma gezisine katılmıştım. Polis eskortu ile çok havalı oluyor. Herkes size bakıyor :)

ilse

Üye
Tepki
12
Merhaba Arkadaşlar,

Pazar günü Boğaz köprüsünü geçiyoruz kalabalık bir grupla, Adalar planımız iptal haberiniz ola...

• Beğen
Tepkiler: mcgrey

ilse

Üye
Tepki
12
@mcgrey

:)
Ben Cumartesi Adalar yapmak yerine sahilde turlamayı düşünüyorum katılamk istersen...Adalar Pazar öncesi yorar diye düşünüyorum.

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
@ilse

Sahil turu için plan ne?Kaçta ve nerde buluşulcak¿benim işten dolayı 1den önce gelmem imkansız yalnız.

fezapilotu

Üye
Tepki
35
Anadolu yakasından gelecek arkadaşlarla bir yerde buluşup toplu gitsek Taksim'e. Sabah da olsa trafikte grup olarak ilerlemek daha güvenli olur.

yunussal1

Üye
Tepki
20
valla arkadaşlar ne zamandır takip ediyorum yazıları, bi kesinlik yakalanınca "bende geliyorum bendee!!" diye haykırcaktım ama halaa bi netlik yok.. tamam madem, sahile gidelim ama kaçta ve nerde buluşuluyor? tamam boğazı geçelim ama kaçta ve nerde buluşuluyor?

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
@yunussal1

9:30da taximde olmamız gerekiyor pzar günü 8:30da vapur kalkıyor.En geç 8:15de karaköy iskelesinde buluşalım.ne dersiniz

fezapilotu

Üye
Tepki
35
Anadolu yakasında Üsküdar iskelesinden Beşiktaş yapıp oradan da taksim olabilir aslında.

Evren T.

Forum Bağımlısı
Tepki
742
@yunussal1

Boğazı geçmek için;

8:00'da Kadıköy'de Beşiktaş iskelesi önünde buluşuyoruz.8.15 vapuru ile Beşiktaş'tan Taksime geçiyoruz.

Duyrulur

malazivore

Aktif Üye
Tepki
195
Arkadaslar merhaba,
Ben Buyukadaliyim Sedona 311 bisikletim var. Utanilacak birsey ama 34 yasindayim ve yaklasik 1 aydir bisiklet binmeyi ogrendim. Geldiginizde haberim olursa seve seve yardimci olabilirim.

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
@malazivore

Utanılcak, niye utanılsın canım önemli olan kesfetmek kesvetmeyen utansın

ilse

Üye
Tepki
12
@malazivore

Çoook şanslısınız :) Büyük Ada da yaşadığınız için... Bisiklet bir tutkudur, hoşgeldiniz aramıza :)

B

BF Okuru

Misafir
@malazivore

müsterih olun utanılacak hiçbirşey yok ben anneme hala öğretemedim kullanmayı siz çözmüşsünüz işi işte : ) adalara geldiğimizde görüşmek üzere

outoftune

Daimi Üye
Tepki
68
Bisiklet
Trek
34 yaş ve anne olayı iimiş:)
buyukadada bisiklete binmeye başlamış biri olarak cennettir ada