Bursa

geotech team

Daimi Üye
Tepki
58
kent meydanı tarafından gırınce bunu soracagını tahmın etmıtım ama artıkgonder tıklamıstım gıt ama orada fazl parca kalmadı artık

Scudo

lones

Üye
Tepki
3
@Mustafa_Temizel

selam ben lones sen adaletteki akvaryumculardanmısın

selçuk sezer

Aktif Üye
Tepki
46
etibankın neresinden sallanıyorsun polis karakolunun ordan aşağıya doğrumu

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
05325207508 telden ararsan yardım etmeye çalışırım.

Lones bu arada ben akvaryumcu değilim. Gerçi sen mustafa ya sormusun Ama eğer merakın varsa haftaya 18/01/2009 da akvaryum hobicileri olarak toplantımız var...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hehe.Bende bursalıyım.Bisikletçi sayılmam çünkü 4 sene önce babamın aldığı fıstık gibi ortadan amörtisörlü bir bisikletim olmasına karşın toplamda 10 km yapmamışımdır.Ama son zamanlardaki aşırı gazlar sayesinde bende başlıyacağım.İlk önce normal türe giren bisikletimle kondisyon kazanıp,Daha sonra gene hali hazırda duran yol bisikletim ile olaya girecem.
Ben Giray.Babama vede dedeme sorduğum sorular ve aldığım cevaplar neticesinden yaklaşık 7-8 göbektir bursalıyız(Dikkat fazla bulunmaz).Tophane eml 10.sınıf makine bölümü öğrencisiyim.Madexe beni tanır ama kötü olarak çünkü akvaryum hobisinde bursalıları epey kızdırdım çünkü hiçbir toplantıya gitmedim gidemedim :D Neyse inşalllah 15 tatilde olaya gireceğim ve yaz-kış durmayacağım(Acayip gaz geldi)Biraz uzattım forumumuzda -18 grubuna 3-4 hafta sonra bende gelebilirim.

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
merak etme giray kimseye kızgınlığım yok. Önemli olan bu hobi olayı toplantılarımıza devam ediyoruz. benim açımdan hiçbir problemyoktu. Çünkü elimden geldiği kadar arkadaşı bir araya toplamaya çalışıyoruz. Buradada aynı şekilde değişen bişey yok. İnşallah senide hem burada hemde bursak ta görmek isterim...

Tanışmak kısmet olur inşallah...

• Beğen
Tepkiler: Akif Y.

geotech team

Daimi Üye
Tepki
58
ne kullanıyorsun marka olarak bızım gruba katılmak ıstersen adres varbı kac sayfa onde her hafta sonlar oradayız beklerız...

• Beğen

Akif Y.

Aktif Üye
Tepki
41
öncelikle tüm yeni arkadaslara hosgeldiniz diyorum ve tabiki hepinizi bekleriz engec yzin zaten toplancas ozamanakaddar insallah hem dag fazla kisi olurus hem bende ozaman türkiyede ourum
herkeze slm Akif

H_mngty

Üye
Tepki
0
@serbes

tuna mah,kartal sk...

1-)kent meydanından yalova yolu istikametine giriyorsunuz,beşyol lambalarına geldiğinizde lambalardan sola dönüyor,etibank cd'sini takiben tahmini 250 mt gidiyor,çiftehavuzlar merkezine gelmeden yol üzerinde çifte havuzlar lokantasının karşı köşesinde kalıyor,"esko bisiklet";)

2-)izmir yolu istikametinden gelecekler için,merinos kavşağından sola dönüp etibank tabelasını takiben,etibank taksi duraklarına kadar geliyor,küzeye inen cd'den tahmini 450 mt ilerde yine çifte havuzlar merkezine inersiniz,sonrası,mknz madde 1:D

1978 den beri orda hala orda duruyor,o yıllarda sokakta misket oynarken vardı,bu gün hala,benim ve çocuklarımın bisikletlerini tamiri ile hala meşkul..
iyiki varsın esko...

bu arada flood yaptım,özür..

kaptan10

Üye
Tepki
1
Kışın bisiklete binemeyenler için bursada yeni açılan maya spor merkezi iyi bir alternatif olabilir.Oradaki cycling egzersizi gerçekten çok keyifli ve kışın bisiklete binemeyip kilo alanlar için çok iyi.Ben başlıyalı bir hafta oldu çok hoşuma gitti herkeze tavsiye ederim.Ayrıntılı bilgi için (link) adresine bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Evet Akif Esat Usta yı bir çoğumuz tanıyor... Biz devamlı olarak onun yanına takılıyoruz. Geldiğin zaman inşallah denk gelir muhabbet ederiz...

Genede herhangi bişey konuşmak istersen msn adresim: kemal.evirgen@hotmail.com

• Beğen