Bursa

Scudo
Tepki
6
Bisiklet
Trek
@Soner Sarihan

merhaba ben sedat gurubumuzun adı esko her pazar sabahı turumuz var katımak ısteyenler buyursunlar 08:00 de bulusalım çıftehavuzlarda bısıkletçı esat ustanın önünden kalkış

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
21.12.2008 tarihinde Belgrad Ormanı Valide Bendi’nde yapılacak ilk yarışta, elit ve 23 yaş altı sporcular 6 tur, master ve junior kategorisindeki sporcular 4 tur ve bayanlar ise bayan ise 3 tur atarak yarışı tamamlayacaklar.
Yarışlar geçmiş senelerdeki gibi ilk yarış antrenman niteliğinde olup diğer yarışlar puanlı olacaktır. Bütün yarışlarda madalya dağıtılacak. Ödüller ikinci yarışta açıklanacak.
Yarışın nerede yapılacağı açıklanmıştır.
katılmak isteyen arkadasları bekleriz buyrun.
100% orman havası oksijenden kdv almıyoruzzzzz :D detaylar

(link)

mtb16

Üye
Tepki
0
Herkese merhaba,
adım Hüseyin, foruma ilk kez yazıyorum, ben de birkaç arkadaşımla Bursa'da haftasonları çıkıyoruz yeni parkurlar arıyoruz. Bizim parkurlarımız Dağyenice, Atlas, Ayva, Gölyazı, Gündoğdu ve Süleymaniye köyleri. Birkere de Uludağa tırmandık. Fotoğraflarımızı yüklemeye çalışacağım.

serbes

Üye
Tepki
5
@sedat_bursa

Selamlar...
Daha açık adres verebilirseniz çok memnun olurum...
Görüşmek üzere...

geotech team

Daimi Üye
Tepki
58
besyolda aytac kumrucu var asagı dogru ıneken onun 100 mt ılerısınde sagda orada sorsan herkes soler

• Beğen
Tepkiler: serbes

serbes

Üye
Tepki
5
@geotech team

Eski model bisikletime bakım yaptırmak ve kimi parçalarını değiştirmek istiyorum.

Bahsettiğiniz Esat usta buna uygundur diye düşündüm.

Telefonu var ise yazabilirseniz memnun olurum.

Bursadaki bisiklet mağazalarını pek bilmiyorum. (Yalova yolunda bir yer vardı Aydın bisiklet diye. Hala var mı bilmiyorum ancak bana uzak mesafe. Altıparmaktayım.)

Keyifli günler herkese...

geotech team

Daimi Üye
Tepki
58
sen altıparmaktan besyola uzak dıosan ooooo esat usta pek tele bakmaz sen le olmadı uygun bır zmnda bulusurz bn senı gotururum oke bnım msn adresımı ekle konmusuruz altta yazıo oke ;D

Berkay Mestan

Daimi Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
ben katılabilirim yıldırımdayım msn ini ekledim thunder.moon@windowslive.com bnm msn'm benm 4 kişilik bi grubum var onlarla birlikte size katılabiliriz lütfen ama lütfen bize ulaşın :D bu arada biz Yıldırım Teleferik teyiz lütfen bize ulaşın bursalı bisikletçiler bir arada olsun :D

bizim grubumuz şöyle :
Berkay (ben) : MTB Corvette Mustang (sadece kadro :D)
Serhat : MTB Salcano NG-600
Cihat : MTB bianchi Meta-PRO
Eren : Bianchi Ares FS

Erenin bisiklet Downhill onu yazmayı unuttum :D

Berkay Mestan

Daimi Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
bende bursadayım ve bende +18 im ya bizim bi yerde toplanmamız lazım bi gün :D eğer birbirimize ulaşırsak süper geziler yaparız bence yaş önemli deil yeterki isteyelim gezeriz turlar yaparız ulaşalım birbirimize bu arada msn : thunder.moon@windowslive.com

+18 yazdım elim kaydı çok pardon 16 yaşındayım adımda Berkay :D

serbes

Üye
Tepki
5
Kültürparkta buluşmaya ben gelirim, çay içip sohbet eder tanışırız...

Not: Çaylar benden... :)

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Arkadaşlar

Sizi Ustamızın oraya yani çiftehavuzlara bekleriz. Genelde günün hersaatinde buluşma imkanımız var. Bizim grup devamlı gezilere çıkıyoruz. Taner devamlı geliyor. O grubumuzun en genç üyesi...

• Beğen
Tepkiler: tunermurat

serbes

Üye
Tepki
5
Google earth den bakıp dükkanın koordinatlarını verirseniz çok sevinirim.

geotech team

Daimi Üye
Tepki
58
oke az sonra koyacagım google earthtan

ya koyacaktım ama google earth tan tam orasının goruntusu bozuk bn sıze szlu tarıf edeyım

etıbanktan asagı dogru sallanıon bım var onu geıon hep asagı 1-1.5 km sonra bı kumrucu var aytac ondan 100 mt ılerıde sagda esat bısıkletcı her zmn orada toplanıyoruz tum bursalıları beklıyoruz....