Bursa

Scudo

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.257
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ve defalarca yarış günü, saati, yarış etabı değiştirildi.. uci federasyon planlaması, takvim vs umurlarinda değildi zaten, kafalarına göre hareket ettikleri için yarışa 2-3 gün kala alamadıkları kararları alamadılar yine.. rezillik..

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
bu firmayı nasıl bilirsiniz. online bisiklet alışverişi için. Bursa'da imiş. Güvenilir midir? 2 adet kapalı kutu bisiklet almak istiyorum. sözlerine güven olur mu? sıkıntı yaşar mıyız? deneyimi olan varsa..
bisikleti piyasadan baya uyguna veriyorlar. ama alışveriş yapılacak online platform çok da güvenilir değil. yani trendyol, hepsiburada gibi değil, sorun yaşayacak olsanız muhatap bulunmayabilir. bu durumda firmanın güvenilir olması önem arz ediyor.

mcadirci

Aktif Üye
Tepki
277
İsim
Mehmet
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
(link)
Herkes aynı sorunları yaşayacak diye birşey yok ama sorun yaşarsanız kimse size yardımcı olmuyor ülkemizde.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Yok, hakkını yemeyelim. Ben amazon.com.tr'den trendyol'dan memnunum. sorun yaşarsanız çözüyorlar.
bu arada firma hakkında ilginç şikayetler var. bisiklet sparişlerinin yerine sadece boş a4 kağıdı göndermesi gibi. herhalde hayalinizi buraya çizin, sınırsız olduğunu görün demeye getiriyorlar. iyilik yani.
(link)

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.594
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın sabah 08:15 / 08:20 arası Merinos metro durağının oradaki otobüs durağı buluşmalı Mudanya yapacağız. Tempolu sürüş değildir. Müsait olan gelebilir.

Auditore

Üye
Tepki
220
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bursalı arkadaşlara ve bu rotada sürüş yapacaklara ufak bir duyurudur.Eskikaracakaya-Mezit tüneli arası yol yapım çalısması var.Bu rotayı kullanacaklara pek tavsiye etmiyorum.Yinede geçmek zorunda olanlara dikkatli olmalarını tavsiye ederim.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
7.027
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Bursalı arkadaşlara ve bu rotada sürüş yapacaklara ufak bir duyurudur.Eskikaracakaya-Mezit tüneli arası yol yapım çalısması var.Bu rotayı kullanacaklara pek tavsiye etmiyorum.Yinede geçmek zorunda olanlara dikkatli olmalarını tavsiye ederim.
Bozüyük ve Eskişehir planlarımız vardı, bu bilgi çok iyi oldu. Daha ileri zamanlara ertelersek iyi olacak.
Teşekkürler Tarık Bey :) :harika:

Auditore

Üye
Tepki
220
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bozüyük ve Eskişehir planlarımız vardı, bu bilgi çok iyi oldu. Daha ileri zamanlara ertelersek iyi olacak.
Teşekkürler Tarık Bey :) :harika:
Rica ederim.Elimden geldiğince geçtiğim yerlerde bu tarz çalışmalar varsa bilgi vermeye gayret ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.525
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
BTK nın 22.07.2023 tarihinde yapacağı ümitalan kazancı turuna gürsudan dahil olmak istiyorum? Müsaade var mıdır? Ayrıca Gürsu da saat kaçta olursunuz? Teşekkürler.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
7.027
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
BTK nın 22.07.2023 tarihinde yapacağı ümitalan kazancı turuna gürsudan dahil olmak istiyorum? Müsaade var mıdır? Ayrıca Gürsu da saat kaçta olursunuz? Teşekkürler.
Gelebilirsiniz tabi. Takriben 7:20'de orada oluruz. Garanti olması için en geç çeyrek geçe dikkat çekici bir yerde hazırda beklemede olun. :harika:

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.594
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gelebilirsiniz tabi. Takriben 7:20'de orada oluruz. Garanti olması için en geç çeyrek geçe dikkat çekici bir yerde hazırda beklemede olun. :harika:
Vay be Özcan abi! Artık bu işler müsaade ile oluyor gördüğüm kadarıyla. Bende yarın çıkıp solo antrenman yapacağım müsaade edersen.

• Hahaha
Tepkiler: DEV ve Özcan

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.525
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vay be Özcan abi! Artık bu işler müsaade ile oluyor gördüğüm kadarıyla. Bende yarın çıkıp solo antrenman yapacağım müsaade edersen.
Yabancı istemeyen ekip gördüm. Bu yüzden yazmak istemiştim.

Zorunlu Mesaiye çağrıldığım için katılamayacağım 😔 cevap içn yine de teşekkür ederim.

• İnanılmaz
Tepkiler: Özcan

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.594
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yabancı istemeyen ekip gördüm. Bu yüzden yazmak istemiştim.

Zorunlu Mesaiye çağrıldığım için katılamayacağım 😔 cevap içn yine de teşekkür ederim.
Kardeş;

Zaten sende böyle izlenim oluşturan bisikletli veya guruplarla sürme zaten. Hafta içi ben sabahları uygunum. İstediğin zaman ve yeri söyle. Ben seninle, senin temponda sürerim.

selim82

Forum Bağımlısı
Tepki
2.423
İsim
selim
Kardeş;

Zaten sende böyle izlenim oluşturan bisikletli veya guruplarla sürme zaten. Hafta içi ben sabahları uygunum. İstediğin zaman ve yeri söyle. Ben seninle, senin temponda sürerim.
Bu konuya şöyle bakmak daha iyi olur. Eğer sosyal bir tur etkinliği değil ise ben tanımadığım insanlarla antrenman yada tur adına ne derseniz çıkmak istemem. 100 km yol boyunca belki hayatında senin hafif diye düşündüğün bir tempo da bile sürmemiş biri gelince sen 130 nabız ile giderken adam arkanda 170 nabız ile geliyor patlıyor bu birinci sebep. Hayatında hiç kalabalık peleton sürüşü yapmayan biri grubu tehlikeye atıyor bu iki.
Aradaki seviye farkı çok ise o sürüş herkes için keyifsiz ve tehlikeli olur. Ben çok benzinlikte kendinden geçen adam gördüm. Yada turun yarısında arka kalmış kimsenin haberi yok vs. O yüzden sosyal etkinlik dışında ,Homojen olmayan insanların beraber sürmesi sorundan başka birşey yaratmaz. Bunu burnu büyüklük değil tam tersine empati ile ilgilendirmek gerekir

• Beğen
Tepkiler: efeilhan

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.525
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kardeş;

Abi merhaba teşekkür ederim. Bu camiaya yeni katıldım. 2 grup gözlemledim. Benimle sürmek istemeyen olabilir. Buna alınmam. Sormadan dahil olur ve olumsuz geri dönüş aldığımda kendimi kötü hissediyorum. ( 1 kere başıma geldi)

-Deniz-

🌴🌴🌴🌴
Tepki
973
İsim
Deniz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Abi merhaba teşekkür ederim. Bu camiaya yeni katıldım. 2 grup gözlemledim. Benimle sürmek istemeyen olabilir. Buna alınmam. Sormadan dahil olur ve olumsuz geri dönüş aldığımda kendimi kötü hissediyorum. ( 1 kere başıma geldi)
Nilüfer tarafına gelirseniz Spontan Bisikletçilerin turlarına katılabilirsiniz. Her çarşamba ata bulvarı qnb bank önü veya rota doğuya doğru olacaksa fsm müzik parkta buluşuyoruz. Instagramdan nerede buluşulacağı ve nereye gidileceği paylaşılıyor. Takip edip katılabilirsiniz. Performans sürüşü yapmıyorlar. Her seviyeden insan katılabilir.

Son düzenleme:

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.525
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nilüfer tarafına gelirseniz Spontan Bisikletçilerin turlarına katılabilirsiniz. Her çarşamba ata bulvarı qnb bank önü veya rota doğuya doğru olacaksa fsm müzik parkta buluşuyoruz. Instagramdan nerede buluşulacağı ve nereye gidileceği paylaşılıyor. Takip edip katılabilirsiniz. Performans sürüşü yapmıyorlar. Her seviyeden insan katılabilir.
Hafta içi sürüşleri bana uymuyor. Gürsu da yaşıyorum ve İnegöl de çalışıyorum. Yani ben eve geldiğimde sürüş başlamış oluyor. Ctesi veya pazar kalıyor. Ctesi genelde fazla mesaiye gidiyorum (zorunlu) pazar da kimse sürüş yapmıyor. 🤦 Solo çıkıyorum bende