''bu köfte başka köfte iznik köfte''

B

BF Okuru

Misafir
@cenkgultekin

yanlış anlaşılmış 8 mayıs pazar bostancı adalar iskele önü saat 08.00- 08.30 arası bu antreman iznik için yani 15 mayısa ...8 mayısta yapacağımız antreman sonucunda iznik e gidip gidemeyeceğimize karar vereceğiz çünki geç saatlere kalmak karanlığa kalmak istemiyorsak ...şilede 100 km de olacağız ........
yol bisikleti en uygunudur şile için yalnız spd kullanıyorsanız daha az yorulursunuz rampada .....ayrıca iznik yolu gideceğimiz güzergah ,yol bisikletine uygundur...

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
bu antremanda spd si olmayanlar zorlanacaktır baştan söyleyeyim...
ayrıca yüde 30 görüyorum iznik turunun yapılabilme olasılığını ....
gerçi arkadaşlar arasından bi gönüllü çıkıp ayrı bi topik açarak iznik turunu gerçekleştirebilir eren boz sessizliğe büründü ali kıran ses vermiyor mehter takım çok geri adım attı hiç ses gelmiyor, açıkçası her iki olayı kaldırmayı düşünüyorıum ..bu gün aytekin erzan ile buluştuk iznik i masaya yatırdık biraz canım sıkılmadı değil......evet yüzde 30 olma olasılığı var iznik in bu nedenle şile antremanına gerek kalmama durumu ortaya çıkıyor ...alper biraz çalışma yaptı ama bu yeterli değil iznik için ,sezon başlangıcında sooth da poyraz da 85 yaptı ama bu da 118 km için yeterli olmamakta ....

- fatih gül
- ufuk aytaç
- sezer mercan....

fatih mesaj attı hiç bi ön çalışma yapmadı arkadaşları ile ne yaptı bilmiyorum vakit olmadı herhalde şilede ne yapacaklar bu gezi turu olmayacak arkadaşlar söyleyeyim gezi başka en kısa zamanda km leri yutmak başka yolda karşımıza çıkacak rampalarda çabası ...evet buraktan ses yok bu nedenle hem şile antremanı hemde iznik üzülerek belirtirimki rafa kalkmıştır...

B

BF Okuru

Misafir
:unsure: @Kudret Kurtcebe

Abi noldu birden ya, :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
Ben mahsus aradaki idman turlarına mesaj atmadım, o haftalardaki belirsizlikten ötürü amma, 15'ine ancak ölürsem gelemem, her gece rüyamda o köfteleri görüyom. Yapmayın gözünüzü sevem.

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
:mad:
baba sırf furç yatağın aşundu diye vaz mı geçeceğün :)
sisteminde aşınan parça mı var diyiyler di senin diyen kusura bakmasın halt etmiş diyim biraz çok bilmiş olu ne frenin de ötüyordu yalnış ayardan dolayı oluyor sanırım oda
ben 17 yaşında kadro ile yollardayım geçen yuşa tepesine gettim iyiki bi gitmiş ama getti değil mi senin pisiklet da çook gider bişi olsa bile çok etkilemez
kisme gelmiy diye getmiyeceğin mi?
antrenmana ne gerek var izmiremi gidiliyki hiç hani hani ayıp da
bak gelmeyi dört gözle beklim diyenler napacan
150 km değil mi gidecein yer ee niye gidilmiymişki iki yokuş mu bisikleti ele alanda çıkılmıy sanki
açıkcasu şile harfiyat yolunda pestil olmak ben istemim
ve yokuş da öyle heç çıkamim
en kötüsü tamam 25 km den hızlı gidemim tamam
ben izniğe gelemim niye oldunu didim
para
okul
ve saylangoz gibi yavaş kalim gelürüm sizi yavaşlatırım o günü pendiğe gidiyken gördüğüz anksiyete benim izin vermiy bide vucüd büyük
istiysen bir şekilde para ayarlayıp seninle geliym olmaz sa bir gece yalovada ben kaliym akrabalarım da yemek neyin köfte benim için sorun değil kendimi geliştirmem önemli bilmim hiç
inşallah okunur :D

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Sevgili kudret kardeşim seni canı yürekten kutluyorum ahh ben de istanbulda olsaydım diyorum ama ne çare sizin tüm programlarınızı takip ediyorum allah kolaylık versin ayaklarına kuvvet genç lerimiz sizi gördükçe seviniyorlardır her halde diye düşünüyorum
saygılar
ali albut

B

BF Okuru

Misafir
@mtsemiz

selam murat ...şimdi sen mehter takımda olacağını baştan söylemiştin fakat bu takımda ikinci insan mustafa akman dostum bi aksilik olmaz ise ,kesin var olacak, raif ve hamdi dostlar henüz bi yanıt vermediler
gelelim normal tempoculara onların şilede zorlanacaklarını zannediyorum nedeni oldukça dik rampa dönüşte var ömerli dönüşü bu şile onları zorlayacak spd de yoksa iki kez yorulacaklar ...ben normal temponun arka takım kaptanı olarak iznikte ne yapacağım o vakit.....performans ekibi ile görüştüm bu gün aytekin pek niyetli değil...... başka bi fikir ise şu oldu performans izniği dolanacak biz onlar ile iznikte buluşacağız.......
sooth eren dost bi poyraz yaptı ama hafta içi biraz antreman yapabilse iyi olacak ....gerçi alper hafta içi çalışma yaptı ama yetersiz ali kıran hiç mesaj atmıyor bu normal tempoda olanların daha çok çalışması gerekecek...
burak okul nedeni ile hafta içi çalışma yapamıyor herhalde... ama spd şart ona yol kullanıyor ve tabi spd ye yeni geçeceği için hem şilede hemde iznikte hata yapabilir spd ilk zaman insanda garip bi etki yapar....
diğer

fatih gül
- ufuk aytaç
- sezer mercan....

onlardan ses yok foruma nadir uğruyorlar bu durumda ortaya şu tablo çıkar..
mustafa sen iki kişi mehter takım olur ve diğer sooth eren ve alper ile şilede çalışma yapılır ve onlar diğerlerinden daha iyi konumda olabilir bunu nerden anlıyorum atılan mesajlardan açıkçası normal tempo takım az mola ile durmadan gidecek ve dönecek bu işin normali budur..ve rampalarda en az 12 tempo ile çıkmaları gerekecek....
durum bundan ibarettir...

B

BF Okuru

Misafir
@engin güner

engin selam...
başta oluşturulan takım anlayışına sadık kalma olayı yani mehter takımı normal takım ama sen mehter takımda olabilirsin ....
yalnız dediğim gibi normal tempodaki arkadaşlar bile sonunda dönüşte mehtere dönüşecek onu anlatma durumu var...o vakit herkezin arka takım kaptanı olurum dönüşte yalnız karanlıklara kalma olabiilir ...... işte bunu açıkça istemiyorum......mustafa akman şunu yapabilirse çok iyi olur araç evet araç ......çünki dönüşte çok çetin bi yol herkezi bekleyecek o yolu gördü mustafa dost .....

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
@Kudret Kurtcebe

kudret abi, ben 8 mayis ve 15 mayis icin oldukca istekliyim. hem grup disiplini, hem de kofte icin :D

ne yaptiysam onlari bildiriyorum sana. bu hafta 45 ve 60km yaptim, bugun 12 km yaptim. yagmur dolayisiyla.

yarin 75 80 giderim diye dusnuyorum. sehir bisikletim var. cok da zor olmuyor.yokuslar icin bol keseden atmiyim.ama gayretli ve istekli oldugumu soyleyebilrim.

yarindan sonra onumuz hafta zaten okula bisikletle git gel gunde 45 km yapacagim. her gun de bebekten etilere bisikletten inmeden en az 10 tempoda cikmayi hedef koyarim.

ama sen ne dersen o, kudret abi :D

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
bir de unutmadan: spd konusunu dusunuyorum, ama ayakkabisi da olunca biraz tuzlu oluyor. bisikleti daha yeni aldim pek param yok. 8 inde spd siz olurum muhtemelen.

B

BF Okuru

Misafir
@alper benli

alper sakatlık burda zati bunu burak a da söyledim.....
118 km kulağa kolay gelebilir ama ordaki rampalar üst üste gelirse ne olacak düz klasik pedalla basarak daha fazla güç harcama yapacaksın sonra dönüşte üst üste gelen rampalarda artık basacak güç kalmayacak şimdi yapılan km ler şile için yetersiz eğer sayıyı arttırırsan ki sooth eren de iyi olur hafta içi ve sonu ,kaç gün var 10 gün var bu 10 gün içersinde toplam 150 km pedal basmanız lazımki şileye geldiğinizde yiyesiniz o rampaları özellikle dönüşte ömerli rampası bi başlar taaaaaaaaaaaaaaaaa gider de gider o rampada çok adam kaldı ona göre..............

ayrıca okuluna giderken kaç eğim rampa var 18 eğim ise iyi önemli olan 18 eğim -25 eğim rampalarda antreman yapmak, mesela evet bebek rampa gibi tabi o bebek rampayı 10 defa alan adam bi günde, 10 günde ne yapar sen hesapla ondan sonra şilede ömerli rampalarını dönüşte roket gibi çıkar animallah...

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
bebek ten bogazicine cikiyorum abi. egim kac bilmiyorum ama az degildir. yarin cikabildigim kadar inip cikayim bakalim.

B

BF Okuru

Misafir
@alper benli

bisiklette spd olsa çok iyi olurdu evet biraz ayakkabı pahalı ama bi kere veriyorsun ...epey zamanda dayanıyor alışana kadar çok az bi zaman geçer ama alıştığında senin parçan oluyor,,,,,,

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
bugun 50 km yaptim. ruzgar cok kotu bas agrisi yapti. donuste kask alti bere alirken, spd ayakkabi siparisi verdim.8 mayista spd liyim artik.

B

BF Okuru

Misafir
@alper benli

alper bu pazar işin yoksa gel garipçe rampa iyidir iyi...evet galba sen ben olacağız birde sooth sayer diğerlerinden ses yok şile 8 mayıs ordaki başarıya göre iznik olur.....

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
abi onu dusunuyorum, tam kesin degil isim olup olmadigi. ama spd ile rampa antremanina gelmeyi isterim. size bildiririm.

B

BF Okuru

Misafir
@alper benli

irtibat olsun ayrıca şileye iki kişi ile gideceğiz anlaşılan neyse bakalım ...
diğer arkadaşlardan haber bekliyorum ama onlar senin kadar antreman dahi yapmadılar ne olacak o vakit şilede valla ne olacağını ben sana söyleyeyim nal toplayacaklar arkada ve biz bekleyeceğiz onları eren -sooth kesin gelir ......yalnız bu aralar uğramamaya başladı herhalde okul var...

B

BF Okuru

Misafir
evet bu iznik e talip olan arkadaşlar başka bi süpriz olacak herhal ....
bakalım bu pazar durum belli olacak sonra buraya mesaj atacağım, hele önce bu işin alt yapısını garipçede konuşalım ....
bisiklet forumun istanbul temsilcisi enver avcı dost ile...

buraya sonuçları yazacağım pazar akşamı...

Tepki
8
Bisiklet
Scott
Kudret abi İznik olursa ben de gelmek istiyorum. Tabi bu hafta garipçe den tek parça halinde dönebilirsem. Bi de abi sen garipçe ye lay lay lom diyosun ama senin lay lay lom un ile bizimkisi biraz farklı anladığım kadarıyla. Umarım bizim lay lay lom umuzu kastetmişsindir. :)

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi 8 mayis turu nereye kadar olacak boetancidan itibaren

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Akkılıç

ahmet lay lom lom lar karışmayacak tempo yüksek değil ,bi bahar bayramında beraber pedallamanın zevkine varacağız ,sen meraklanma garipçede arkayı toplayacağım...