''bu köfte başka köfte iznik köfte''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
15 mayısa o.k diyenler.......
anca antreman yaparak bu tura hazırlanırız ......ekstrem topikte antremanlar bütün hızıyla devam edecek.....hafta içi ve hafta sonu tam 3 hafta var ...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Kudret Kurtcebe

15 Mayıs'a ok, ancak form durumuna göre mehter takımına düşebilirim büyük ihtimal :04:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@mtsemiz

teşekkürler murat o vakit liste ...

bu köfte başka köfte seri ------3

evet 2 seri yaptık........
3.seri en kolayı.......
118 km toplam......

üç grup......

1- performans ekibi........
aytekin erzan
onur berberci

2- normal tempo
mustafa akman
engin güner
kudret kurtcebe (arka takım kaptanı )-15 mayıs ok..
orhan mesut

3-) Mehter takımı(İki ilerüüüüüüüü bir gerüüüü):D :D :D
Raif Korkmaz
Hamdi Karabacak
mt semiz---15 mayıs o.k

alternatif tarihler......

1-8-15-22-29 mayıs......bir tarih seçeriz....çoğunluk ne derse o olsun...

evet diğer dostlarımda söylerse 15 mayısta gidelim derim 15 mayıs en azından havaların ne sıcak nede soğuk olması açısından ideal olabilir tabi o gün hava sağnak yağışlı olursa bi hafta atacaktır el mahkum...

güzergahı hatırlayalım....

evet haydarda buluştuk saat 07.00 banliyö trenine bindik bisiklet 1.5 tam 1.5 .....gebzede indik ve feribota 4 km bisiklet ile iniş....
feribot 3 ytl gidişte bisiklete para yok.....toplam 6 ytl gidiş dönüş 6 ytl hepsi hepsi 12 ytl yol parası...
toplam 118 km yapacağız atatürk ana caddeden sağa saparak güneye boyalıcaya çıkacağız giderken 10 eğim rampa dönüşte aynı yol 18 eğim rampalar bizi bekleyecek ......herkeze hayırlı olsun...

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
bu tura bende ciddi göz kırpıyorum. tarih 15 mayıs için şimdiden birşey söyleyemem ama 15 mayıs benim için kuvvetle muhtemel uygun bir tarih şu an. Benide normal tempo grubuna yaz hocam :)

ali kıran

Üye
Tepki
7
normal tempodan katılabilirim.yalnız benim bisikelt mtb ve slick lastik olcak.ayak uydurabilir miyim.kondisyon gayet iyi durumda olacak : ) kuvvetle muhtemel

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
arkadaşlar geç kaldım size, antreman şimdi bitti ve yeni geldim evet ..normal tempo artı mehter takım sonuçta herkezi toplamak bana düşecek yani arka takım kaptanı bu sefer böyle olacak geçmiş günlerdeki gibi bu tur ağır olduğundan mecburen grubu en arkadan takip edeceğim ve mümkünse herkez birbiri ile irtibatı kaybetmesin genede cepler açık olsun kopma olmadan devam edelim derim ,performans ekibi serbesttir, o ekip ile çok antreman yaptığım için bu seferlik o ekip beni mazur görsün, çünki dostları bekleyeceğim evet aytekin erzan ve onur dostum grekomen serbest bisiklet sürecekler ,tempoları hızlıdır tempo 40 mtb de.....
ali ayak uydurursun silik teker bendede var sorun değil...

üç grup......

aytekin erzan
onur berberci

2- normal tempo
mustafa akman
engin güner
orhan mesut
ali kıran
eren boz --15 mayıs

3-) Mehter takımı(İki ilerüüüüüüüü bir gerüüüü):D :D :D
Raif Korkmaz
Hamdi Karabacak
mt semiz---15 mayıs o.k
soothsayer----15 mayıs

dostlar.....15 mayıs pazar gedeyoz yusuf köfteye haydarpaşa da toplanmaca saat 07.00 ....

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
antremanlar cumartesiden itibaren başlar. cmt günü poyraz etkinliğimden sonra yogun tempoda tura asılacam. ve dönüşte devremülk tarihim başladığından ötürü armutluya geçebilirim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@soothsayer

çok güzel zati iki hafta var bu iki hafta içersinde bir kaçtan fazla antreman olursa iznik turu herkeze çerez gelir gidişte 10 eğim rampa dönüşte 18 eğim rampa, dönüşe kuvvet kalmalı 18 eğim rampalarda ...118 km yapılmayacak iş değil aynı yoldan döneceğiz nedeni orhangazi üzerinden iki kez döndüm yol sarsıntılı ve yorucu mecburen aynı yoldan döneceğiz zati gölün kuzeyinden devam edersek orhangazi ve ordan yalova ve topçular yol uzar bu turda bir km fazlası bile bize fazla gelir .....118 e bağlandık no alternatif....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
15 mayıs hareket köfte ekşın..

iki grup......

aytekin erzan
onur berberci

2- normal tempo
mustafa akman
engin güner
orhan mesut
ali kıran
eren boz --15 mayıs
alper benli
Raif Korkmaz
Hamdi Karabacak
mt semiz---15 mayıs o.k
soothsayer----15 mayıs

dostlar.....15 mayıs pazar gedeyoz yusuf köfteye haydarpaşa da toplanmaca saat 07.00 ....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
evet dostlar 118 km ye talip dostlar ,önce bi antreman yapalımmı, 100 km -8 mayıs......böylelikle sınırlarımızı görürüz.....bostancıda saat 08.00 de buluşarak 8 mayıs pazar günü şileye 10 km kala durmak şartıyla basarız....şileye girilmeyecek 10 km kala durulacak bu antreman modunda olacak ve bu antremanda diğerlerine nazaran yardımlaşma olacak -lastik patlamalarında -burda herkez tek değil bu antreman tamamıyle deneme yanılma olayı olacak ferdi olarak herkez kendisini bence tartmalı, nedeni 118 km lik etabta ne olacağını herkez burda görecek ....malum zor bi tura gidiyoruz eğim 10 ve sonra dönüşte eğim 18 ...bu tarz bi yol şile yoludur ...burada hazırlanabiliriz, tabi size bağlı ayrıca işi olanlar olabilir takdirle karşılarım ...yeni yapılan iznik turunda diğer arkadaşlar 200 km ye olayı tamamladıkları için oldukça karanlığa kalmışlardır, biz karanlığa kalmayabiliriz, mesafesimiz kısadır ama genede bu 100 km lik olay bizi 118 e km ye hazırlaması açısından önemlidir ...burada psikolojik kendine güven hepimize gelecektir ..aşağıdaki link 7 mayıs topiği şile dir ama o 8 mayıs pazar olacak ...

(link)

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
abi antremana yaz beni slik lastiklerime alışmam için ideal olacak;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@soothsayer

eyvallah..
öteki topiğe yazıyorum 7 mayıs şile topiği ama yanıltmasın 8 mayıs pazar günü bostancı saat 08.00 de adalar iskele önünde buluşmaca, hiç kimse gelmez ise ikimiz antremana gideceğiz kesindir, ayrıca iç lastik ve pompa kesin alman lazım ...bunlar en önemlileri....

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
onlar zaten sele altı cantamda mevcut abi sıkıntı yok o konuda.... biliorum pazar gunu daha iyiiiii.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@soothsayer

şimdi diğer arkadaşlarda yarın ve diğer günlerde cevap yazarlarsa çok şık olur ve kadronun tamamı şileye 8 mayıs günü antreman çekeriz bu herkez için çok iyi olacak, çalışmak çalışmak başka çare yok...

:in: :in: :in:

ali kıran

Üye
Tepki
7
şöyle bir sıkıntı fark ettim ben karşıdan gelcem saat 7.00 haydarpaşada olabilmek nasıl akrşıya geçebilirim.O saatte orada olabilmek için karşıya geçebileceğim deniz seferi var mı ya da metrobus olur mu?

• Beğen
Tepkiler: Eren Boz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
çok basit bekleriz ve saati 07.30 da toplanarak haydarpaşada ,bundan önceki saatlerde karaköyden ve eminönünden vapur vardır yalnız arkadaşlar yukardaki mesajımı okumadınız herhalde ben iki kişide olsa 8 mayısta şile parkurunda antreman yapacağım bu antremana gelecek olan arkadaşlar karlı olacaktır ,ön çalışma yapmadan bu iznik olayına girişimde bulunacak arkadaşların biraz daha olayı ciddiye almalarını isteyeceğim malum derdimiz karanlıklara kalmamak normal tempo dediysek bu tempo içersinde mümkün olduğu kadar az mola ile durumu götürmektir, özellikle dönüşte boyalıcadan kuzeye topçulara çıkarken duvar gibi rampalar olacak 18 eğim dir, bu fazladır burda zorlanmak istemeyen 8 mayısta ömerli rampasında benle olur bu antreman iki kişi ile yapılacak...
ayrıca şunu belirteyim 18 yaşımda amatör sirkeci futbol klubüne yazıldım kaleci idim antremana bi gün gitmedim diye antranör beni maça almadı .....

eren ve ali dostumun değerli fikirlerini almak isterim ve diğer dostlarımın..
kıssadan hisse dostlar ne yapıp ne edip gelin bostancı saat 08.00 de toplanmaca en geç 08.30 da bu işi yapalım 8 mayıs pazar şile antreman toplam 100 km ön çalışma,,,,,