Bisikletimle İlgili Bir Kaç Önerileriniz ve Cevaplarınızı Bekliyorum.

Furkan NARİN

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Furkan N.
Bisiklet
Bianchi
@alifurkan390
Zaten çıkıyorumda her günde araziye çıkmak biraz sıkıntı ama yolda da sürmek zevkli. :D

@Serkan Mıstınoğlu
Çok teşekkür ederim hocam. :)

• Beğen
Tepkiler: münferit vagon
Scudo

Bicyle

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Salcano
oncelikle iyi bir kask al kaskada biraz butceni yuksek tutarsan iyi olur sağlamlık açısından birde eldiven olayı sart kıs sezonu yaklasıyor istersen uzun parmaklı alabilirsin eger kendimi gelistirmek istiyorsan bir tamir kiti almalisin ne alman gerektigine ve malzemeleri nasıl kulanıcağına forumdan bakabilirirsin bisikletinin bakımını ihmal etme birde gece bisiklet surerim diyorsan bisikletine arka ve on ısık alman iyi olur bisikletini de zamanla gelistiririrsin ve en onemlisi
forumu takip et burada kendini rahatlıka gelistire bilirsin umarım yardımcı olabilmisimdir

Furkan NARİN

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Furkan N.
Bisiklet
Bianchi
@DincerZ
Çok teşekkür ederim hepsini değerlendireceğim. :)

• Beğen
Tepkiler: Bicyle

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben her zaman söylüyorum önce güvenlik...Kesinlikle kask ve eldiven olmadan bisiklet sürmeyin..ç

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Eldivenin sebebide insan yere düşerken refleks olarak ilk elleriyle yeri tutmaya çalışıyor ;)

mstfauckn

Üye
Tepki
7
İsim
Mustafa Uçkun
Bisiklet
Salcano
İlk işin bir kask almak olmalı, ne kadar dikkat edersen et ve nerde olursan ol adam arkadan gelip çarpıyor, tutma yerleri canını acıtıyorsa eldiven alabilirsin ya da süngerli elcik taktırabilirsin ben öyle yapıyorum iyi pedallamalar