Bisiklet Eldiveni Tavsiyesi: Cube Natural Fit (Kaza tecrübesi içerir)

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.801
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar aliexpress ten aldığım jelli tip eldiven ile 20 gün önce kaza yaptım kendimi yerde buldum. Bileğim ve dirseğim hala ağrıyor. Elimde eldiven olmasa derim yüzülürdü kesin. Ayrıca eldivene de birşey olmadı, yırtılmadı bile.

Bence eldiven takın kesinlikle. Avuç içleri kalın malzemeden olsun. Markaya takılmaya gerek yok.

Arkadaşlar aliexpress ten aldığım jelli tip eldiven ile 20 gün önce kaza yaptım kendimi yerde buldum. Bileğim ve dirseğim hala ağrıyor. Elimde eldiven olmasa derim yüzülürdü kesin. Ayrıca eldivene de birşey olmadı, yırtılmadı bile.

Bence eldiven takın kesinlikle. Avuç içleri kalın malzemeden olsun. Markaya takılmaya gerek yok.

Sert79

Üye
Tepki
258
İsim
Sertaç K.
Bisiklet
b'Twin
@Birhan K.
Geçmiş olsun Birhan eldivenin nekadar önemli olduğunu bir kere daha öğrenmiş olduk Allah beterinden korusun inşallah [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Birhan K.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@Sert79 Sağolun.

Bu arada bugüne kadar ismimi yanlış anlayıp Birkan, Bircan falan diyen olmuştu hatta Bilal diyen bile oldu ama Bilgihan'ı ilk kez siz kullandınız, tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: Sert79
Tepki
34
İsim
Yusuf Karaca
Bisiklet
Trek
Birhan hocam bu konuyu açıp bu eldiveni bize gösterdiğiniz icin teşekkürler. Mavi olandan aldim. :)

• Beğen

Sert79

Üye
Tepki
258
İsim
Sertaç K.
Bisiklet
b'Twin
@Birhan K.

Bundan sonra senin adın Bilhan olsun dermişim[emoji1]

• Beğen

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@yusufkaraca İşinize yaradıysa ne mutlu. Eldiven ilk başlarda elinize belki biraz dar gelebilir ama zamanla formuna kavuşacak. Ben de siyah-kırmızı olanı sipariş edeceğim birkaç gün içinde. Hayırlısı olsun.

@Sert79 Nasıl uygunsa öyle olsun :))

• Beğen
Tepkiler: Sert79

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
776
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Birgül abi çok geçmiş olsun, eldiveni temin edebileceğimiz bi site varsa paylasirsaniz sevinirim.

Şaka tabi Birhan abi, senin ismini yanlış söyler miyim :D

masumane

Üye
Tepki
52
İsim
Emre
Bisiklet
Giant
@Birhan K. üstat erdoğanlar bisiklet sana komisyon versin bende simdi M beden siyah-kırmızı sipariş geçtim. Arayış içindeydim saglam bisi cünkü geçenlerde ufak bi kaza yaptim el haşat oldu idi simdi bu güven verdi. Eyvallah incelemen için.

• Beğen

Veysel A.

Daimi Üye
Tepki
68
İsim
Veysel AMCALAR
Eldiven konusu kask kadar önemli bence. Yere ilk temas ederken ellerimizle kendimizi darbelere karşı korumaya çalışıyoruz. Bu iş çıplak elle olunca insan çekiniyor kendini yeterince koruyamıyor. İnsanın elinde sağlam bir eldiven olunca kendini daha güvende hissediyor. Eldiven konusu şimdiye kadar çok arkaplanda kalmış bir konu...

• Beğen

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@emreagca91 haklisin galiba, sayemde satislari artti :)) siyah-kirmizi model eline ulastiginda gun isiginda fotografini cekip paylasabilir misin? Rengi urun fotografinda mi biraz soluk cikmis, yoksa gercekten soluk mu anlayamadim. Ben de eger kalirsa L siparis edecegim ama bu gidisle kalmaz :D

@Veysel A. Evet haklisiniz ancak en iyi eldivenle bile olsa dusme aninda dogru pozisyonu yakalamak gerek. Yoksa o da koruyamaz bizi :)

masumane

Üye
Tepki
52
İsim
Emre
Bisiklet
Giant
@Birhan K. Tabi ki Hocam Bugün akşam saatlerinde sipariş verdiğim için kargosu yarına kaldı perşembe yada cuma elimde olur kargo firmasının hızına göre. Paylaşım yaparım.

• Beğen
Tepki
34
İsim
Yusuf Karaca
Bisiklet
Trek
Erdoganlar bisikletin bana gönderdiği kargo takip numarasi sonuç çıkarmıyor, şirketler listesinde de isimleri yok. Nerde hata yapıyorum acaba?

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@yusufkaraca ben alışveriş yaptıktan sonra herhangi bir takip nosu çıkmıyordu siparişler ekranında. Arayıp sormuştum, söylemişlerdi numarayı. Sabah arayıp sorarsanız yardımcı olurlar muhtemelen.

Tepki
34
İsim
Yusuf Karaca
Bisiklet
Trek
@Birhan K. Ben üye olmadan sipariş vermiştim de, attıkları mailde bir numara var ama muhtemelen siparis numarasi degil. En iyisi arayıp sormak dogru söylüyorsunuz.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
@yusufkaraca Evet mail otomatik geliyormuş. Siparişi onayladıkları anda (kargoya hazır hale getirdiklerinde) yollanıyormuş. Bana öyle söylemişlerdi telefonda. Takip nosunu arayarak öğrenebiliyorsunuz. Mutlaka öğrenin çünkü malum TR'de kargoculuk tam bir rezalet.