Bir seferde en uzun ne kadar yol gittiniz?

serhataltay

Aktif Üye
Tepki
109
Çorlu-Edrne-Çorlu 300 K 11 saat 55 dk sürüş gidiş 2 mola sabah 4 çıkış edirnede yemek brz dinlenme dönüş 292 toplamıştı 300 e tamamlamak için brz şehir içi sürüşü ort. 25,6 ydı sanırım

Scudo

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

bunu 2-3 kere daha yaptım farklı rotalardan 10-20 km kadar az olarak. bu kadar yokuş ve bu kadar uzun bilmiyorum ama biraz deli işi. :)

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.111
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.191
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Dağ bisikletiyle (2.2 Crossmark lastiklerle) 165 km yaptım. 100'e yakını ormanlık araziden kalanı normal yoldan. Çok yordu ama çok keyifliydi. Sadece km saatim vardı. O günün ertesi gps kaydetmenin yollarını araştırmaya başladım :D

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
Triban 500 ile 64 km şimdilik. Tilt 120 katlanırla da 46.5 km.

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Dağ bisikleti ile 100KM, rampa tırmanırken otobüslerin arkasına saklanmasam dönüşte zorluk çekecektim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Şehir dışına yaptığım en uzun tur 29-30 Ekim 2011 tarihleri arasında 4 kişiyle birlikte yaptığımız İznik turuydu. Kartal'dan Gebze'ye banliyöyle geçip oradan Eskihisar-Topçular feribot iskelesine basmış, oradan da Tavşanlı-Ahmediye-Örencik-Sermayecik-Mahmudiye-Çakırlı-Boyalıca-Çakırca üzerinden İznik'e gitmiş ve orada 1 gece kaldıktan sonra Orhangazi üzerinden Yalova'ya geçmiş, deniz otobüsü iskelesinde 2 arkadaşa veda ettikten sonra Yalova'dan feribot iskelesine kadar kalan 2 arkadaşla birlikte karşımıza dönen rüzgara karşı pedallamıştık. Oradan Gebze'ye geçerek banliyöyle eve dönmüştük. Bana 160 km yazan bu tura nekahet döneminde çıktığım için gidişte -özellikle Örencik-Mahmudiye etabında- bayağı zorlanmıştım. Dönüşte Süpürgelik Geçidi'ne geldiğimde sıcaklık 3 dereceydi ve kar yağıyordu. Ama Yalova'ya indiğimizde sıcaklık 13 dereceye çıkmıştı, hava açık ve rüzgarlıydı. Havanın bu kadar değişken olması beni şaşırtmıştı.

Şehir içindeki en uzun turum 20 Kasım 2011'de başta Kudret Abi başta olmak üzere bazı arkadaşlarla birlikte yaptığımız Garipçe turuydu. Bana 114 km yazan o turda, o dönem oturduğum Kartal'dan Kadıköy'e pedallayıp vapurla Beşiktaş'a geçmiş, orada arkadaşlarla buluştuktan sonra Sarıyer-Rumelikavağı üzerinden Garipçe'ye gitmiş ve kalede mangal yapmıştık. Dönüşte Kilyos yolu üzerinden Bahçeköy'e vardığımda hava kararmıştı. Orada biraz soluklanıp su tedariği yaptıktan sonra Hacıosman-Maslak üzerinden Beşiktaş'a varmış ve orada atıştırmalık bir şey yedikten sonra motorla Üsküdar'a geçmiştim. Oradan Koşuyolu sapağına kadar D-100'den, sapaktan sonra da Hasanpaşa üzerinden minibüs yolundan pedallayarak eve varmıştım.

tolosa

Üye
Tepki
2
İsim
kazim KOLÇAK
Bisiklet
Scott
19 mayıs 2014 te salihli_soma salihli 205 km yaptım

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz

Emreatly

Üye
Tepki
7
İsim
Emre ATALAY
Bisiklet
Giant
3 ay bisiklet sürmeyip ardından gaza gelerek mtb ile 80 km sürmüştük.Zaten sonrasında iki gün ayağa kalkamadık