Bir Haftadır Uğraşıyorum Artık Yardım Edin

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
artık gözün kapalı bir bisiklet alma zamanın gelmiş. bu kadar kurcalarsan aldığın bisiklette içine sinmez keşke öbürünü alsaydım dersin. seç 3 tane at bir zar 3 gelirse 3'ncüsünü al olsun bitsin. her bisiklette modifiye özelliği var beğenmediğin yerini değiştirirsin çok zor değil artık al bir tane bisiklette görelim yav...

• Beğen
Tepkiler: koray_can
Scudo

Veysel Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
65
@recep24ank
Aynen öyle dediğiniz gibi.Arasında kaldı ürünler Sedona Kron ve Whistle'in en tatlı ürünleri.Valla gidip görüp hangisini daha çok istiyorsa onu alması en güzeli olur :) Ne alırsanız alın aman aman birşey olmadıgı sürece sorun yasayacagınızı düşünmüyorum.Kazasız belasız sorunsuz secimler ve sürüşler :)

• Beğen

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bugün gidip bakıcam bi izmitte şişman motor satıyormuş artık çok zorlarsam kron alırım oda baba 3 5 at da yolumuzu bulalım şeklinde:D

Fatih Çaçoron

Aktif Üye
Tepki
41
Sedona Kron diyenler Whistle da derler. Whistle almaktan cekinme arkadaslarım aldıkları için memnunlar..

• Beğen

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
baktım ama fırmada yoktu bıde boy oranını secemedım tam kavrayamadım onu deneyerek almak gereklı sanırım.ellerınde yokmus.o bısıkletten.
(link)
ben bu bısıkletı denedım baya bı yuksek geldı bana heralde eskı model oldugundan dolayıdır.dıye dusunuyorum.cunku forumlarda baktıklarım gayet guzeldı 2011 model.arkadasların altıgı antresıt rengmı vardı sanırm

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
salcanodan neden vazgeçtiniz? şahsen ben bir salcano sahibi olarak çok memnunum bisikletimden, ve elimden çok bisiklette geçti yani onu belirteyim.

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
salcanodan aslında vazgecmedım ama bulundugum yerde hıc ındırım yapmıyorlar o parayı verene kadar ona bu markalara yoneldım.ve salcanoda bısıklet kalmadıgını soleyıp duruyolar.yetkılı dagıtıcıya arayarak ve cok sıkıldım.telefon telefon aramayı.bır sırkecıye gıdıp bakıcam ustune bınmeden almakta ıstemıyorum.cunku demın bır tane xc 1000 kron denedım yesıl sıyah eskı model sanırım masası ve kadrosu farklıydı forumdakı baktıklarımdan.

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
o modellerin yanında kesinlikle salcano astro tavsiye ediyorum sana. parçalara bakarsan diğerlerinden biraz daha önde olduğunu görürsün. 242 srd alabilirsen kesinlikle al derim müthiş bir bisiklet. ama sende önyargı kurbanı olacaksan bişey diyemem :) salcano candır...