Ayşe abla rüyamda riyanna ile dağdan iniyorduk (rüya tabirleri köşesi)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Yönlüer

Bu hanfendiyi ilk defa gördüm ünlü müdür? :D

@mariokaldato Sevgili, Değerli Gurme Hocam rüyamda, bisiklet üzerinde giderken, trakya bağlarında yetişmiş üzümlerden elde edilen üzüm suyunu içiyor, bir elimde de Erzincan tulum peynirini yiyorum, bacaklar roberto carlos bacağı gibi olmuş, kollar ise şarkıcı ceylanınkiler gibi nedir yorumunuz?

Scudo

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Kerem Groims
Fitness kraliçesi diyorlar kendisine:) ve fitness cılar arasında ünlü :harika:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kerem Groims
Sizde B ve D vitamini eksikligi var mudurum.

@Emre Yönlüer
:D

:D

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.760
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@tugrulboraerkil Amin guzel kardeşim. Aslında sende de vardır. Hayattan beklentilerimizi minimuma çekersek maksimum mutlu olmak mumkun. Sevgiler
Ya da hayattan bir beklentin olmayıncada neşeli olabiliyorsun abi. Kısa sürüyor ama zevk alabiliyorsun. Sonra aniden kızabiliyorsun. Ya da üzülebiliyor, düşünebiliyor, heyecanlanabiliyor... en iyisi hayattan, yaşamdan zevk almak. Hep olmuyor ama yav.
Yazı, hikaye mükemmel ama ?.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ya da hayattan bir beklentin olmayıncada neşeli olabiliyorsun abi. Kısa sürüyor ama zevk alabiliyorsun. Sonra aniden kızabiliyorsun. Ya da üzülebiliyor, düşünebiliyor, heyecanlanabiliyor... en iyisi hayattan, yaşamdan zevk almak. Hep olmuyor ama yav.
Yazı, hikaye mükemmel ama ?.
Ehehe ayni ben anlattiklarin

Cemal Ç.

Tepki
20.760
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
4 ocak 2013'den sonra bende de aynı duygular açığa çıktıda sayın @mariokaldato ?.

Cemal Ç.

Tepki
20.760
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Konun dağılmasın @mariokaldato abi ama kafama bir orta düzey (küçük denebilir) bir ağaç düşmüş ve 15 gün komaya girmiştim. Orman beni benden aldı yani. Ben artık o eski ben değilim ???.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Konun dağılmasın @mariokaldato abi ama kafama bir orta düzey (küçük denebilir) bir ağaç düşmüş ve 15 gün komaya girmiştim. Orman beni benden aldı yani. Ben artık o eski ben değilim ???.
Ohooo sen buyuk tehlike atlatmissin ne kadar şükretsen azdır

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
nefis bir kurgu. klavyene sağlık. ellerin dert görmesin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ülkemizde henüz çok efendiden değil ama plaj şemsiyesi uçuran koftiden tornadolardan değil, amerikada kasabaları haritadan silen tornadolardan. Hah bildin mi onları? Yuutubu aç ve bil lütfen. İşte feylesof tayfası der ki, tornadodaki o hortumun merkezi hareketsizdir. İşte hayat tornado olup seni içine katıp fırıl fırıl dönderdiğinde, kendini tornadonun merkezine al ve etraftaki curcunaya aldırmadan manasızca olan bitene bak. Mariokaldatoyu okurken bende oluşan his bu. Bu dünyadan kopuyor insan. Az önce nerdeydim, yazıyı okudum şimdi nerdeyim ben hissi tam anlamıyla.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ülkemizde henüz çok efendiden değil ama plaj şemsiyesi uçuran koftiden tornadolardan değil, amerikada kasabaları haritadan silen tornadolardan. Hah bildin mi onları? Yuutubu aç ve bil lütfen. İşte feylesof tayfası der ki, tornadodaki o hortumun merkezi hareketsizdir. İşte hayat tornado olup seni içine katıp fırıl fırıl dönderdiğinde, kendini tornadonun merkezine al ve etraftaki curcunaya aldırmadan manasızca olan bitene bak. Mariokaldatoyu okurken bende oluşan his bu. Bu dünyadan kopuyor insan. Az önce nerdeydim, yazıyı okudum şimdi nerdeyim ben hissi tam anlamıyla.
Ehehe eyvallah hocam sagolasin.
Ucur beni scooty sekli :D
2019-10-01 07.35.12.png

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ehehe eyvallah hocam sagolasin.
Ucur beni scooty sekli :D
211533 dosyayı görüntüle
Abi taktik ver ne yapıyorsun da bu Alaman bacılar sana yazıyor. Ben bisiklet biniyorum dediğim gibi yanımda jet hızıyla kaçıyorlar :)
Geçen gördüğüm rüyayı da yorumlarsan sevinirim. Rüya : Kimdi hatırlamıyorum ama bir tane adam gelip bana "ooo sen masa başı işte çalışıyorsun her halde oturmaktan bacaklarında yırtıklar başlamış" diyor. Bacaklara bir bakıyorum cidden yırtılmış, böyle dizi erimiş pantolon gibi dizden altı düştü düşecek. Bu rüya neye alamet ? Uzun zamandır bisiklet binmediğim için yoksa gece yatarken bir yerlerim mi açılmış ki?

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Abi taktik ver ne yapıyorsun da bu Alaman bacılar sana yazıyor. Ben bisiklet biniyorum dediğim gibi yanımda jet hızıyla kaçıyorlar :)
Geçen gördüğüm rüyayı da yorumlarsan sevinirim. Rüya : Kimdi hatırlamıyorum ama bir tane adam gelip bana "ooo sen masa başı işte çalışıyorsun her halde oturmaktan bacaklarında yırtıklar başlamış" diyor. Bacaklara bir bakıyorum cidden yırtılmış, böyle dizi erimiş pantolon gibi dizden altı düştü düşecek. Bu rüya neye alamet ? Uzun zamandır bisiklet binmediğim için yoksa gece yatarken bir yerlerim mi açılmış ki?
Sen @Gökay Akçay in Carrarosunu kiskanmisin oda sende yirtilma yapmis bilader. Adam dropbarsiz macera bisikleti yapiyor yaaaaa Turkiye'de dropbarsiz gravel bisiklet mi olurmus gajsbsjsjsj :D

• Hahaha
  • Beğen
Tepkiler: MakRo ve MAERKEK