Ayşe abla rüyamda riyanna ile dağdan iniyorduk (rüya tabirleri köşesi)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba ayşe abla ,
Köşenizi evimin en köşesinde zevkle , beğenerek bazen umarsızca sinirlenerek okuyorum. Bazende spor sayfasına direk geçiyorum özür dilerim.
Rüyama gelince ;
Abla sahibinden komdan aldığım arka - ön - yan full amörtisorlu beldesan bisikletimle dağ başındayım , rüzgarda ifil ifil eserken saçlarım kaskımdan fışkırmış , böyle nasıl desem kral tv de yeni klibi yayınlanmış popçu anıl tadında havalıyım .Bir görsen formam çin keranesi gibi lambalı flan ışıl ışıl yanıyor ,üstüne utanmadan yavru ağzı taytımdan terler nasıl süzülüyor bir görsen sen bile bana cevapsız çağrı atarsın o derece cool um yani...
Sonra birden dağın tepesinden bir mtbci tam gaz iniyor ama görme; Sanırsın kadıköy pendik hattındaki minibüsçüler kralı ramazanın kopyası hareketler...
Neyse yavaşça yanıma geliyor ,çok güzel br muzik çalıyor bi yandanda...Ulan diyorum adamda ne tesisat var üşenmemiş karbon bisiklete anfili tesisat takmış .Amfili tesisat dediğin aküsü var , sapbassı var full ağırlık anasını satim en az 30 kilo...
RİYANNA nın daymınt parçası nasıl çalıyor bi duysan aklını upgrade edersin. Sonra iyice yaklaşırken br bakıyorum ne amfi var ne sapbass var nede diğer hoparlorler ...O anda şok oluyorum o mtb ci yanımda freni bi koydu kazdağının bütün çamurları yüzüme patladı.Küfür etçektim vazgeçtim çünkü bir mtb ci bi başka bi mtb ciye aslaaaa küfür etmez, en fazla yapsa yapsa forumda yorum atıp segmentine filan laf sokar...Eleman kaskını bir çıkardı oh may gat oldum .Tesisat yok bisiklette , bildiğin riyannanın kendisi...
O gözler o geniş burun delikleri , gövdesinden bağımsız hareket eden popişi ..resmen o lan.
Gözlerime bakarak şöyle dedi :" hay beybi , vatsap ? GUDDD BOYYYY ."
Bende ona hemen cevabı yapıştırdım :_" vats yor neym , havaryu tudey , kam vit mi beybi"
Sonra bu dağdan aşağı koyverdi mtb sini , bende arkasından tabi... Ulan hatun dağdan inmiyor resmen yağlı zeminde spin atıyor .Aklımı kaybettim ee biz garibanız ömrümüz gemlikte geçmiş , kasabalıyız, aksiyona kapalıyız aga. Hem zaten frenler V fren, segmentimde başlangıç seviyesi onun kadar seri inemedim. Frenim tutmadı çok yaşlı bir çam ağacına çok hoş bir fransız öpücüğü kondurdum.
Kafayı gözü patlattık , taytımız da yırtıldı , yavru ağzı rengi enfes taytım post modern bir kıyafete dönüştü , formamdaki led lambalar kısa devre yaptı böyle yanıp yanıp sönüyorlar...Sanırsın taksimde bir travesti barının kapısı abla ,Kendime olan güvenimi kaybettim , kendime nalet ettim , kendmi arabesk kliplerde deniz kıyısında sevdiceğine tehtidler savuran muşlu türkücülere dönüştürdüm.
Neyse ki ryanna delikanlı kızmış beni orada yalnız bırakmadı , cebinden FBI ya cevapsız çağrı attı onlarda saolsunlar anında helikopterlerle kocaman siyah ciplerle geliverdiler.Yalnız bi efbiay ajanı beni ağaca yaslayıp fak of dedi çok kalbim kırıldı. Bende ona "HEYYY DOSTUMMMM ben haklarımı biliyorum ,popomu öpebilirsin" dedimsede yinede fazla direnemedim...
Şimdi ayşe ablacım rüyamı yorumlar mısınız ? ben 3 vakte kadar kısmet bulurmuyum yoksa kendime daha üst segment bir mtb mi almamı işaret ediyor rüyam?
saygılarımla

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@chnkrmz peki :D tanışıyoruz ya zaten olm kaç kere yanından roket gbi geçtim bendim o :D :D

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam züpersin..

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.300
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayirli olsun kardeş, internet baglatmissin :)

• Beğen

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
+ayşe teyze ayşe teyze bahçene gireyim mi.
-gir
+elmanı alayım mı
-al
+kaçtane
- :D

• Beğen

Koray_Heybelide

Daimi Üye
Tepki
189
İsim
Koray TOK
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mariokaldato Saka bir yana da cok dogru yazmissin."Hayattan beklentilerimizi minimuma çekersek maksimum mutlu olmak mumkun"...
Ama bunu yasam biciminde uygulamak benimseyebilmek zor.Zoru basaran icinse mutsuz olmasi icin sebep kalmiyor nefes aldigi surece....

@mariokaldato Saka bir yana da cok dogru yazmissin."Hayattan beklentilerimizi minimuma çekersek maksimum mutlu olmak mumkun"...
Ama bunu yasam biciminde uygulamak benimseyebilmek zor.Zoru basaran icinse mutsuz olmasi icin sebep kalmiyor nefes aldigi surece....

• Beğen