Ataşehir

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Barıs Yazıcı

:) insallah abi bir gun ayarlayalim birlikte turlayabiliriz.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Tepki
16
Bisiklet
Carraro
@Barıs Yazıcı
ben kartal soganlıkta oturuyorum kadıkoyde calısıyorum hafta sonları arabaya aparat aldım heryere giderim donuste arabaya olcak sekilde ama kendimi tura hazır hissetmiyorum valla dediyim gibi trafikte resmen ehlıyetsız surucuyum sanırım biraz özgüven gelmesi lazım :rolleyes:

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes
Tamamdır Onur kardeş. Biz Ataşehir grubu olalım. Sende grup lideri ol. Ramazan beyde katılır. Abi kardeş turlarız.

@RAMAZAN COKGOREN
Ramazan bey bugün edindiğim tecrübeye göre dağ bayır bizi şimdilik zorlar. :hasta:Bir iki ay Bostancı - Kartal düz yol yapmamız lazım.

• Beğen
Tepkiler: Ramazan Cokgoren

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Barıs Yazıcı

Tmm abi hafta sonlari caddeye filan inebiliriz sahil yoluna birazcik kondisyon oldugundada daha uzun turlar yapariz.Rota filan olustururuz o rota uzerinden herhafta duzenli olarak calisiriz :)

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes
Tamam Onur. Benim bisiklet taşıyıcı iki isiklet alır. Gerekirse burdan bisikletleri arabaya atıp Bostancı'ya ineriz. ;)

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@RAMAZAN COKGOREN

Ramazan bey selam,
Hafta sonu Bostancı sahilde planlanan bir tur programı var. Ben bir aksilik olmazsa katılacağım.Sizde katılmak isterseniz konu başlığı (link)

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes
Selam Onur kardeş. Sana da haber vereyim Pazar günü programlanan bir sahil turu var. Katılmayı düşünüyorum. İlgilenirsen konu başlığı (link)
Görüşürüz.:)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Barıs Yazıcı

Ben pazar gunu gelicem 11 gubi insallah rastlasiriz bir aksilik olmaz ise haber veediniz icin tesekurler :)

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@turay yüksel

Selam. C.tesi günleri 09:00, 12:00 saatleri arasında Çekmeköy, Taşdelen civarındayim. Bu saatler arasında musaitseniz turlarız.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Mudur ben özel güvenlik isi yapıyorum hafta sonuna pek denk gelmiyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Yarin mesela izinliyim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@RAMAZAN COKGOREN
Ramazan bey selam, 15 mart C.tesi Büyükada turu planlıyoruz. Bilginiz olsun.(link)

@Onur Gunes
Onur selam, 15 mart C.tesi Büyükada turu var. Gelmek istersen https://www.bisikletforum.com/showthread.php?goto=newpost&t=130032

Tepki
53
Bisiklet
Giant
Merhabalar arkadaslar,

Ismim Oner Tuyluoglu,

Foruma yeni yeni ayak uyduruyorum. Bisiklet cocukluk tutkum olmakla birlikte, 15 yil gibi bir aradan sonra 2013 Kasim' da ancak tekrar bulusabildim.
Genellikle kalabalik gruplar yerine 2-3 kisilik ekiplerle doga surusleri yapmaktan hoslaniyorum. Yogun bir calisma tempom var ve bisiklet beni epey uzaklastiriyor bu stresten dolayisi ile tutkumun yani sira, benim icin ayni zamanda desarj imkani sagliyor.

Sevdigim rotalar, Sapanca, Kartepe, Bursa Orhaneli / Keles / Uludag / Demirtas gibi guzergahlar.
2014 yazinda Rize Camlihemsin - Basyayla hedefim var :)

Forumu bu zamana kadar uzaktan takip edebildim, ama boyle bir toplulugun (Bisiklete binen insanlar toplulugu) uzaktan bir parcasi olmak bile beni epey iyi hissettirdi. Forumun turlar kismi beni epey heyecanlandiriyor, ozellikle Huseyin Bey'in `(link)' serisi beni formun muptelasi yapti ve tum seriyi bir solukta okudum :)

Simdilik bu kadar, elimden geldigince paylasimda bulunmaya calisacagim,
selamlar.

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
Ben maltepe Caddebostan kartal sahil yapıyorum gelirsen beklerim :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Bi hafta sonu toplanalim tur yapal havalarda isiniyor hatta turada birlikte gidelim ben yavas yavas okulada gitmeye basladim zaten gorursunuz mutlaka :)

Samsung Galaxy S2 Telefonumdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@Onur Gunes

turlayalım demekle olmuyor. yer ve zaman ayarlamak lazım :D

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@suat06

Ayarlayalim o zaman haftasonu yada musaid oldunuz bir zaman bir kere yapsak gerisi gelir :)

Samsung Galaxy S2 Telefonumdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Tepki
22
Selam arkadaşlar. Bisiklet maceram 85-90 yılları arasında kontra Polo tipi bisikletle başladı ve buzaman kadar BMX ve Bianchi speed 1000 kullandım. Şuan yeni Sedona 321 via alarak devam ediyor. Havalar biraz daha ısınsın akşam saat 22:00 dan sonra Caddebostan - Bostancı sahil turlarında buluşmak ümidiyle bol pedallı günler dilerim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi