Alur 700 İncelemeye çalışmaya çalışmak

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
Tenis gribi sardım !!!

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Groims
Scudo

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
Bisikletin tek sevmediğim tarafı jant çemberinin siyah olmamasi, beyaz yanaklı lastik alınsa nasıl durur acaba ?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Cesmeonu
Ben kırmızı yanaklı lastik kullandım bi ara, fena durmadı ancak lastiğin simsiyah olması çok daha güzel duruyor kesinlikle.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN @Cesmeonu Yanakları reflektörlü lastikler var. Aslında bu siyah oğlana onlardan yakışır. Bu arada continental vb. markaların farklı yanaklı renkli lastikleri var. Gidon bandı ile kombin yapılabilir.

Bir de Bisiklet Ana kadrosunun siyah ve içinde beyaz dokunuşlarının olması sebebiyle farklı renklere bir Cannondale'den daha açık diye düşünüyorum.

Bir de siyah Jant isterseniz, şuan ki fiyatı 800 €'dan başlayan yüksek profil karbon jantları alabilirsiniz ama sizlere nacizane tavsiyem, Jant yerine Power Meter alın.

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
800 euro çokmuş :)

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
İyi günler Alur 700 bisikletine 50-60mm profilli karbon jant takmak sizce yakışır mı ?

Birde hazır gelmişken large beden alur 700 kadrosuyla medium kadroyu takas etmek isteyen var mi ?

Doğanay07

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Doğanay Ç.
Bisiklet
Mosso
@Cesarisback 50 - 60 profil jantı hangi bisiklete takarsanız takın güzel durur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Geçen gün Chain reactions'tan kışlık tayt ve gidon bandı aldım. Fizik'in pembe gidon bandını aldım da nasıl durur ki bilemedim :D Bence yakışır da başka yerleri de o tarz bir renk yapmak gerekir mi ki?

(link)

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Hocam başka yerleri pempe renge uydurmak istiyorsanız kesinlikle mavi yapmalısınız diyeceğimde siz ultra kullanıyordunuz değilmi onu yapmakta zor en azından mavili siyahlı bir forma alın çok iyi durur. Olmadı sadece pembede güzel durabilir :D ama bisiklet siyah yeşil değil mi ? :)

@Doğanay07 Hocam bütün bisikelti satıp karbon kadro alıcaktım birde çakma ama şimdi birisini buldum onada medium küçük geliyormus takas yaparsak inşallah ben alur 700 un kadrosunuda cok sevıyorum kesınlıkle karbon janta uyum saglayacagını dusunuyorum. Biraz ağır olur ama en azından 70-80 le giderken korkum biraz olsun azalır kadro kırılmaz :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Cesarisback
Yok konudaki alet benimki :D alur700 kullanıcısıyım. Her yer simsiyah :)

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Nasıl hocam ya siz almadınızmı daha sonra ultra 700 murat çömezmiydi yoksa o. Birde hazır yamzışken sorayım siz bilirsiniz :D 5700 set varya bisiklette aynakolu 5800 set taksam uyarmı 11 speed dıyor ama aynakolda ne değişiklik yapıcakki hem daha ucuz hem daha yeni hem daha güzel.

• Beğen
Tepkiler: gunes1001

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Cesarisback
O konu hakkında fikrim yok malesef, aynakol 50/34, 53/39 takarsak bile zincirin kısa gelme olasılığı var. Göbekler falan değişmesi gerekir mi bilmiyorum ama.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@cenkildas hocam iptal olmus gidon bandi siparisim, ellerinde yokmus ya. Cok uzuldum valla.
Adamlara da sinirlendim haber vermeden o kismini iptal ettiler 2 parcayi yolladilar. Haber verselerdi de baska gidon bandiyla degistirseydim bari :(

Bakiyim hocam ne yazinca cikiyor instagrama :)

@cenkildas Tamam ya bilgisayardan girdim şimdi, ismin altında gözüküyormuş hocam. Yakışmış baya hoşuma gitti. Yine de alacam bundan :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Arkadaşlar merhaba. Bu aletin kadro kulağı nasıldır nerden öğrenebilirim? Bir iki tane alayım dedim aklımdayken :D

(link)