Akdeniz Ege Turu

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Can güzel dileklerin için teşekkür ederim iyi olduğuna ve yeni dostluklar kurarak yoluna devam etmene çok sevindim.Umarım yolunuz hep açık olur.Çağrıya ve yeni size katılan arkadaşınızada selam eder hayırlı yolculuklar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: felis911
Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@vagus

sevgili vagus güzargahımız ballıkesir üzeri yalnız hava yagışlı olduğundan rötardayız.foto makinasında da problem olduğundan bunu fırsat bilip makinayı bakıma sokmaya çalışıyoruz.Manısa üzeri balıkesire giriş yapacağız.Balıkesir bisiklet ailesi fertlerini tanımaktan mutluluk duyarız.

sevgiyle...

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Kolay Gelsin Candede ve tüm Ekip,

Bilgisayarın başına çok kısıtlı oturduğum bir döneme denk gelen gezinizi yeni okudum. Çok çok tebrikler. Yolunuz eminim bize yakın geçecek, mutlaka sizlerle tanışıp, pedal basmak isterim. Gelişmeleri ve yolculuğunuzu forum sayfalarından izliyorum. Yaklaştığınızda da ayrıca haberim olursa çok sevinirim. Kazasız, sorunsuz,güzel havalı sürüşler....

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@c.turhan

Yıllar önce 'aşk ve sevda yürüyüşü'mün bir bölümünü güzel ilçenizden geçerek taçlandırma şansını elde etmiştim.yıllar sonra nasip bu günlere,bisikletim sevda ile bu yollardan tekrar geçiyorum.

Yüreginizdeki çiçekleri sulamayı ihmal etmeyin

sevgiyle

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

vagus

Üye
Tepki
38
gelmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz. telefonumu özel mesaj olarak gönderiyorum.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@vagus

telofonunuzu aldım şu an balıkesirdeyim akşama izmire döneceğim 19 sabahı itibari ile yola çıkmış olacağız görüşmek dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: ceyceygs

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ceyceygs

Sevgili ceycey seni tanımak gerçekten keyif vericiydi.misavirperverliginiz beni oldukca duygulandırdı.hep böyle şen şakrak ve sevgi dolu kalman dileği ile.

sevgiyle...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Bugün erken saatlerde otobüs ile Balıkesire geçtim.Sağlık problemlerimi gidermem neticeyi aldıktan sonra geri dönmem gerekiyordu.Hastanede işlerimi hallettikten hemen sonra,bisiklet ailesinin yeni fertleri aynı zamanda doslarım ve arkadaşlarım kemal ile ceyhun kadeşlrimle birlkte (vagus)Afşin hocamı arayarak yanına uğradık.
kendisi ile tanışma fırsatı bulmak beni inanılmaz mutlu etti.Kendisi kadar kıymetli ve cici ailesi eşi Birsen ve kızları sevgili Rana'yı görmüş kadar oldum.Geçikeçeğimden erken çıkmam gerekiyordu,bu yüzden Afşin hocam ve ailesinin ince ve nazik yemek tekliflerinde olamadım.Kendilerine içten teşekkür ediyor onları sevdiğimi bilmelerini istiyorum.Burada bisiklet ailesinin en küçük fertleri olan canlarımız,kumlucadan sevgili Bilge ve Muğladan sevgili Gizem kadar şanslı olan biriciğimiz sevgili Rana'yı tanımanızı isterdim.Kendisi kadar güzel anne ve babası Afşin ve birsen sayesinde inanılmaz güzel geziler düzenliyor mutlu beraberlikler yaşıyorlar.Umarım en kısa zamanda bu yaşadıkları bu güzellikleri biz bisiklet ailesi ile de paylaşırlar.

Bu arada Eğe'nin incicisi İzmirin güzel insamları sevgili ata bisikletten Ati,Ali özdemir abim,sevgili mastırlardan aliekber ve ismini sayamadığım daa nicelerine içten teşekkür ediyorum..

Yarın erken saatlerde izmirden ayrılıyoruz.Siz güzel insanları sevgiyle kucaklıyorum..

Yüreğinizdeki çiçekleri ıslamayı ihmal etmeyin.

sevgiyle..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Can arkadaşım merhaba

Bakıyorum, bir kuş misali, bir gün İzmir' de bir gün Balıkesir' desin. Hani diyorum hafta sonuna kadar İzmir' de kalırsan yanındayım;) ;) Çünkü hafta sonu İzmir' deyim.
Tabi sen yola çıkmışsındır. İzmir' i çok sevdinki çok uzun süre kaldın. Sağlık açısından prıblemin olduğuna çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Önemli değil herhalde ki turuna devam ediyorsun.

Arkadaşlara selamlar. Yolculuğunuzda başarılar dilerim .

Hoşçakal.

vagus

Üye
Tepki
38
Dün benim için inanılmaz bir gündü,uzun zamandır tanıdığım biri gibi,ne güzeldi sohbeti, ne yazık ki çok kısa sürdü. yüreğinden taşan sevgisi inanılmaz, yolun açık olsun afşin aşeri
(link)
(link)
(link)
(link)

aliavsar

Üye
Tepki
0
Selam,

Biraz önce Çağrı'dan telefon aldım. Saat 21.15 gibi. Şu anda Can ile birlikte Burhaniye'delermiş. Serin bir akşamda kapalı bir yerde geceyi geçirme fırsatı bulmuşlar. Şimdilik hedefimiz Çanakkale diyorlar. Hava iyi olursa Edirne'ye kadar pedal basmak istiyorlar.

Umarım herşey yolunda gider. Çağrı'nın beni aramasına çok sevindim. Hem Çağrı'ya hem de Can'a buradan selamlarımı gönderiyor, yollarının açık olmasını diliyorum.
(bütün bisiklet severlere) Adana'ya gelirseniz görüşmek dileğiyle.

Selamlarımla.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
can dede balıkesir ayvacık ilçesine dogru gidiyormuş herkese selamı var dedenin

vagus

Üye
Tepki
38
can dostumuz ile az önce görüştüm bugün ayvacık ilçesine ulaşmayı planlıyorlar.
kaz dağlarının eteklerinde altınoluk-küçük kuyu yolunda ilerliyorlar..
keyfle...

nadir58

Üye
Tepki
1
@candede

seni kutluyorum sevgili abicigim ben ve yigenlerin fransadan kucak dolusu sevgiler diliyoruz cocuklarda birer bisiklet aldi hafta sonlari kucuk sahil turlarina basladik saglicakla kal

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
can dede tüm bisiklet severlerin ramazan bayramını en içten dileklerle kutluyor hepinize selamı var

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Bizler gelibolunıun güneyli kasabasındayız.burada köy sakinleri ve sevgili erdogan bizleri ağırladı,onlara teşekkür ediyoruz.bir aksilik olmaz ise keşan da mola verecegiz...
herkesin bayramlarını kutluyoruz...

erdoğan17

Üye
Tepki
0
az önce candede ve çağrıyı güneyli köyümüzden yola uğurladık.Bu aileye katılmak bizleri mutlu etti...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insanlar meraba.Bügün 19 00 itibari ile Edirneye vardık.her ikimizde çağrı ve ben çok mutluyuz.akşam saatleinde selimiyeden bir foto aldık az önce yemeğimizi yedik fırsattan istifade burdayız.Bu arada lüleburgazdan sevgili Cahit ve Rahman arkadaşlar telefonları ile desteklediler.Yarın gündüz kapıkuleye gitmeye çalışacağız yanı sııra kültürel bir gezi pilanlıyoruz.Sizleri çok seviyoruz destekleriniz ile bizi hep güçlü kıldınız...
sevgiyle...

Yüreğinizdeki düşlerin her daim canlı kalması dileği ile...