Akdeniz Ege Turu

bladeevrim

Üye
Tepki
10
kolay gelsin can dede i yolculuklar güzel haberler ve fotolar bekliyoruz:):):)

Scudo
Tepki
0
ata bisiklet icin keyifli bir gundu. guzel 2 insanla tanisma firsati bulduk. size magazamda cekilmis 2 adet fotagrafi yolluyorum. keyifli surusler.
http://img155.imageshack.us/img155/6083/cimg05044tf6.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/5802/img05301ii5.jpg

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can dede bakıyorumda çok geziyorsun çok hoş bu arada formaya bayıldım süper gözüküyor izmiri çok sevdin galiba çıkamadınız bir türlü çağrı arkadaşada selamlarımı ilet sevgiyle kalın

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
abi forma acayip açmış seni karizma yapmışın

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet almış telefonda başka seylerde aldım dedi artık gelince görürüz uygunsa sanada alırız bunlardan biraz bekle bakalım

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
izmir gerçekten olaganüstü bir kent,aksam üstü yaklasik 2 saat piliç cevirme(kizartma) aramamiza ragmen emelimize ulasamadik. husran bir sekilde gozumuze ilisen ilk manava dogru ilerledik. memleketin kipkirmizi domateslerinden alarak turumuza katilacak olan 3. kisimizin evine dogru yola koyulduk. bu da bizden size degisik bi haber olsun. 3. kisinin gruba katilma itimali onu panigi soktu. kendi bisikletini ve cantaya koyacaklarinin telasini yasiyor.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
dede saat kaç oldu ne işin var burda senin yat uyu dinlensene yarın pedal basacaksın.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
kardesim sorma ,tura yeni kat1lacak olan arkadas1m1z1n telas1na ortak olmaya cal1s1yoruz.kendisini az önce yataa gönderdik.aksilik olmaz ise sabah1n 1lk isiklari ile yola koyulaca1z.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
eeeeee kendini unutma yola çıkacagın gün ne zorluklar yasadıgını insallah sorunsuz ğeçer tur size hayırlı yolculuklar

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhaba bisiklet dostlari. milastan katildigim bu guzel tura ait 10 fotografi sizlerle paylasiyoruz. dahasi sonraya kalsin. su ana kadar bir olumsuzlukla karsilasmadik. dun izmire girdik. ve bugun izmirden cikamadik. sehir merkezleri yavaslatiyor insani. saglik olsun. izmirde bi arkadasima ugradik. gecelemeyi onda yaptik. onunla da daha once bi bisiklet gezisi yapma fikri vardi fakat gerceklestirememistik. simdi bize katilma karari aldi bi aksilik soz konusu olmaz ise. yarin ve carsamba bu bolgede yagis var gibi gorunuyor. umarim bize denk gelmez. gorusmek uzere saglicakla kalin.

yukaridaki fotograf milas otogarinin karsisinda ilk karsilasmamiza ait.

ekindere köyü girisinde yemek yerken. bu yer ayni zamanda, ilk gun konakladigimiz köy.
(link)

bafa golunde bir ada.
(link)

bafa golu uzerinde aydin il siniri.
(link)

uzun ve ruzgarli soke ovasinin bitiminde sokeye girdigimiz an.
(link)

soke ile selcuk arasinda olan ortaklarda konakladigimiz eski meyhane. sahibi kullanmadigii icin bize acti kapisini. saolsun.
(link)

yatagimiz da oldukca rahatti. :)
(link)

selcuk'a varmadan izmir il sinirina girerken.
(link)

camliktaki bir bakkalin masasinda yemek gayet lezzetli idi...
(link)

can cimen gorunce dayanamayip kendinii hemen yol kenarina atti. bakmakla yetinmemekle iyi ettik :)
(link)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Çağrı merhaba

Can gibi değerli bir arkadaşımın yanında , ona eşlik etmene çok sevindim. Mutlaka sende çok iyi bir arkadaşsın, iyi anlaştığınıza çok sevindim.
Heleki, İzmir' den bir arkadaş daha alıyormuşsunuz yanınıza, ne kadar güzel oluyor.

Süper geziyorsunuz. Kendinize dikkat edin. Can' a ve yeni arkadaşınıza selamlar.

Hoşçakalın.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Halen bayan panik serpil hanimi bekliyoruz.bu arada kendisi çok fedakar bulasiklari yikiyor.onu çok seviyoruz.bana ikide bir laf atiyor,leptopu dizimden ayirmiyorum ya.umar1m makul karsiliyor uzun zamandir siz sevgili dostlarimizdan ayri kalmistik

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Can ve Çağrı iyi olduğunuza ve herşeyin yolunda gittiğine sevindim.Sanırım yağmurda sizi biraz etkiledi kendinize iyi bakın hayırlı ve sağlıklı yolculuklar fotoğraflarınızı bekliyoruz haberiniz olsun...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Can hocam burda kiymetli birbayan arkadasimiz var kendisinin hazirliklarini bekliyoruz.3 kisi yola devam edecegiz.izmir bulutlari aglayan yüzünü göstermek üzere,serpil hocam tam olarak (bulutlar kilometrelerce uzuyor)hani çikmiyalim ne olur der gibi.ekibimiz her geçen gün renkleniyor.sevgili gizeme kucakla selam gönderiyorum,egenin incisi izmirden..
Sevgiyle...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
can dede anlaşılan oki izmiri çok sevdin görünüşe bakılırsa gitmeye hiç niyetin yok izmirden .burda seni tanıyan herkes seni soruyor ne zaman gelecek diye fazla bekletme insanları

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Hepinizi çok seviyorum biz agir agir yola çikiyoruz..bütün dostlara selam.

vagus

Üye
Tepki
38
sevgili candede Balıkesirde mola vermeyi düşünürseniz şayed,sizi karşılayıp ağırlamaktan mutluluk duyarız..